Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Kaune-VIII

Sveiki, gal kas lankotes klube Figureja? kokie atsiliepimai? Ar svaru?
Atsakyti
Sveikos, mane domintų vandens aerobika smile.gif galiu sportuot rytais, tai gal kas ką pasiūltų? Rajonas Dainava, bet nebūtų žiauriai didelių bėdų ir pasivažinėt. Svarbiausia, kad būtų ryte, iki kokios 12h. Impuls atkrenta, kainelės ta o ho ho doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loranija @ 2016 03 15, 11:58)
Sveikos, mane domintų vandens aerobika smile.gif galiu sportuot rytais, tai gal kas ką pasiūltų? Rajonas Dainava, bet nebūtų žiauriai didelių bėdų ir pasivažinėt. Svarbiausia, kad būtų ryte, iki kokios 12h. Impuls atkrenta, kainelės ta o ho ho doh.gif



Girstučio baseine yra vandens aerobika, vyksta ir rytais. Dabar kaina akcijinė kaina 39 eurai baseinas+sporto klubas .Reikia pasirašyti metinę sutartį , o mokėti galima kas mėnesį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vigai: 25 kovo 2016 - 11:55
QUOTE(Tresor @ 2014 12 29, 18:54)

Lankausi, man viskas ten thumbup.gif Daug metu ten, kitur, kazko geriau ir neieskau biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra lankanciu sporto kluba Atlantai kovo 11-osios g. Prie girstucio? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos, gal kas patars kur Kaune geriausia lankyti joga ?
Atsakyti
QUOTE(moonlightly @ 2016 07 18, 11:01)
Gal yra lankanciu sporto kluba Atlantai kovo 11-osios g. Prie girstucio? Kokie atsiliepimai?


Domina ir mane labai atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal žinote ar yra koks užsiėmimas (aerobika ir pan) kad butu Kauno centre (tinka centras, aplink mola. Iš esmės man reikia tarp molo ir Donelaičio gatvės) ryte. Palieku vaiką 7.30 prie molo ir reikia darbe būt 9 val. Tai norėtųsi pasportuot. Tik nelabai randu kad kas vyktų tokiom valandom...
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2016 10 16, 21:48)
Sveikos. Gal žinote ar yra koks užsiėmimas (aerobika ir pan) kad butu Kauno centre (tinka centras, aplink mola. Iš esmės man reikia tarp molo ir Donelaičio gatvės) ryte. Palieku vaiką 7.30 prie molo ir reikia darbe būt 9 val. Tai norėtųsi pasportuot. Tik nelabai randu kad kas vyktų tokiom valandom...



Nuo 7,30 Girstutyje treniruotės vyksta.
Atsakyti
Sveikos, Galbūt yra sportuojančių sproto studijoje ,,Treniruotes" visiems Kalniečių prekybos centre? Viena pažįstama sportuoja,labai viliuojuosi ir aš , gal yra daugiau atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(Lofficiel @ 2016 10 17, 10:50)
Nuo 7,30 Girstutyje treniruotės vyksta.


Girstutyje grupiniai ryte nuo 7 val.
Labai smalsu ar taip anksti daug norinčių sportuoti renkasi?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif domiuosi nes noriu pradet sportuot. gal yra kas sportuoja power team gym arba dainavos sporto kluuose? kuris geriau? kaip su treneriais reikalai, ar reikia labai laukti ar prasyt pagalbos, ar patys savanoriskai padeda?
Atsakyti