Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Kaune-VIII

Negi ner kas lankytusi siuose sporto klubuose?  :huh2: 

Atsakyti

Na dėl Dainavos klubo galiu tik iš paskutinių 2 metų apie grupines treniruotes kažką pakomentuoti..Šiemet dar nebuvau, vis sveikata šlubavo, o salės nemėgeja, tai apie trenerius nekažką pasakysiu, esu tik pora merginų girdėjus, kad neblogas toks Otonas, bet jį tai esu mačius tik per TRX užsiėmimus.. Jei dėl grupinių, tai bent ja upaskutinius 2 sezonus būdavo pilates, funkcinė ir anticeliulitinė treniruotės. Pilates visai nieko, jei blogiau jauties ar ką, bet, mano manymu, ten trenerė tai nelabai emės dėl kvėpavimo ir fiksavimo sako, mažai taiso pratimus atliekant. Va kitos dvii merginos, pas kurias būdavo funkcinė ir anticeliulitinė treniruotės tai tikrai geros, ir motyvuoja ir jei mato, kad kažkas negerai prieina, pataria kai pkitaip gal lengviau pratimą padaryti, dažniausia išvis 3 pratimo variantai būdavo, kurį pajėgi atlikti, tą ir darai..išeidavom šlapios kaip po dušo, bet smagios ir motyvuotos. Jei kažką gąsdina, tai fifų neteko sutikti, moterys tikrai įvairaus amžiaus ir ateina sportuot, o ne demonstruotis.

Atsakyti
Sveiki 4u.gif Gal yra lankančių Girstutį ir sportuojančių pagal asmeninę programą? Neturiu žalio supratimo pas kurį trenerį geriausia kreiptis...Gal rekomenduotumėt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas nors žinote apie sporto klubą Orionas? Girdėjau ten trenerės neblogos. Bet norėčiau sužinoti kažką daugiau, gal kas lankote? Kaip ten ? smile.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
o kaip VS fitness? gal kas jau lankotės?
Atsakyti
Gal kas lankosi GymPlius Šilainiuose? Kadangi teko girdėt, kad jis dar ir Krėvės pr. atsidarys, domina įspūdžiai apie trenerius, ar padeda, ar gali sudaryti naujokui programą ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(jolanta.stra @ 2017 01 23, 16:39)
o kaip VS fitness? gal kas jau lankotės?

jei snekat apie megos vs fitness, tai tik kovo pradzioje atsidarys 4u.gif
Atsakyti
Idomu kaip tie naujieji sporto klubai Kaune smile.gif
As svarstau apie Sil kluba, bet pradejau ziurineti tai visokiu nauju atsiranda klubu.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2017 02 10, 13:46)
Idomu kaip tie naujieji sporto klubai Kaune smile.gif
As svarstau apie Sil kluba, bet pradejau ziurineti tai visokiu nauju atsiranda klubu.


apie SIL tik geriausi atsiliepimai! Treneriai ten superiniai. Nuolatinis dėmesys, malonus bendravimas. Man labai patinka. ax.gif
Atsakyti
man ir labai patiko SIL klubas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aldonagul: 11 vasario 2017 - 18:54
QUOTE(Tresor @ 2017 02 10, 13:46)
Idomu kaip tie naujieji sporto klubai Kaune smile.gif
As svarstau apie Sil kluba, bet pradejau ziurineti tai visokiu nauju atsiranda klubu.



Na arba aš galiu tau pasiųlyti vieną nuorodėlę manau tikrai išsirinksi, http://www.asliekna..../sporto-klubai/ čia yra ne tik Kaune, ir ne tik sporto, bet ir šokių ir taip toliau manau tikrai išsirinksi smile.gif
Atsakyti
Turbut busiu pirmoji kuri pasakys, jog SIL klubas man nelabai unsure.gif
Visu pirma nepatinka, kad pastatas tuscias ir tvarkomas ir ten tik vienas klubas veikia.
Mazai treniruokliu, tik du dviraciai ir trys begimo takeliai, na bet kadangi ir zmoniu mazai, tai pasidaliname treniruokliais, na pasakysiu aplamai skurdus pasirinkimas smile.gif aisku gal nelogiska lyginti po zalgirio arenos, bet pabaigsiu menesio abonementa ir leksiu kitur sportuoti.
Atsakyti