Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai specialiai moterims:

manau, mane trikdytu doh.gif arba atvirksciai smile.gif dar ne karto nesu ejusi treniruotis i treniruokliu sale schmoll.gif visad i baseina arba aerobika smile.gif o neinu butent del vyru doh.gif doh.gif doh.gif ir siaip treniruokliai man ne prie sirdies schmoll.gif

Atsakyti
o manes vyrai visai netrukdo schmoll.gif anksciau sportavau nedideliam klube, tai visi pazystami budavom, paplepedavom tarp sportavimu thumbup.gif o dabar sportuoju kitam klube, tai kazkaip ne nepastebiu kad vyrai i mane ziopsotu biggrin.gif ir jokiu kompleksu del vyru man nekyla, svarbiau kaip lasiniukus numesti, o ne kas i tave ziopso biggrin.gif
Atsakyti
Ne tik kad netrikdo, bet dar ir skatina parodyti, kad ne visos moterys padaro pora pratimu ir ziuri iskart i veidrodi ar jau lieknesne tapo.
Atsakyti
Man vyrai sporto kluba netrukdo, beje, jie dazniausiai plusa su treniruokliais, o as einu i aerobika. Aerobikos treniruotese taip pat buna keli vyrai, bet jie tik paskatina pasitempti mirksiukas.gif , o tai tik i nauda thumbup.gif
Atsakyti
As vaikstau i treniruoklius ir aerobika smile.gif Vyrai manes visiskai netrigdo,as ju net nematau,nes visas demesys sukoncentruotas i sporta biggrin.gif
Atsakyti
šiaip jau netrikdo, nes tiek mes, tiek vyrai susirenka sportuoti. žvilgsnių būna, bet gi vyrų tokia padermė, stebėt mėgsta ir akis paganyti. bet sykį tikrai sutrikau, kai vienas vyras ėmė akivaizdžiai kabinti, praeidamas pro šalį vis ką nors leptelėdavo, atseit flirtavo biggrin.gif o galų gale, kai jau išeidinėjau iš salės, išvardino visus pratimus, kuriuos atlikau ir pareiškė, kad per mažai! doh.gif bei pasisiūlė būti treneriu... va tada tai nejaukiai pasijaučiau, nes jis visą laiką mane stebėjo! ohmy.gif
na, baseine tai dar daugiau žiūrovų pasitaiko, ypač pagyvenusių dėdžių wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manes asmeniskai netrikdo, nenoreciau vien bobeliu (neisizeiskit moteros) fyfacku klube sportint schmoll.gif
Sportuoju jau virs menesio jokio diskomforto man vyrai nesudare, atvirksciai n kartu treniruoklius sureguliavo, kelis kartus uzkalbino maloniai ax.gif tik viena karta uzkliuvo du vaikinai, kurie apkalbinejo ir apziurinejo liekna mergina su didele krutine smile.gif bet manau, kad delto, kad ji gan patraukliai atrode mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane tai kažkodėl trigdo... Net nežinau... Kai nori pasiėmusi lazdą pasisukioti, atsimeni, kad per TV rodo kaip senukai tokiu būdu sprendžia sanarių problemas, ir praeina noras imt lazdą, nes neišeina mintis iš galvos kad kvailai atrodysiu. Arba kai norisi hantelius pakiloti irgi kvailai jaučiuosi, nes per TV rodo kaip tokie kvadratiniai raumenų kalnai juos kiloja, ir atrodo kad tas yra ne merginoms. Nu blyn blush2.gif žinau kad be reikalo aš čia...bet ... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiek tiek trikdo, bet apsimetu kad net nepastebiu bigsmile.gif tik man tada labai įsitempia kūnas ir sunkiau sportuoti, negaliu atsipalaiduoti showoff.gif
Atsakyti
netrikdo visiskai.su vyrais net lengviau,vat moterys cia labiau apziurineja negu vyrai.kartais klube gali pries vyra staipytis kiek nori,jiem dzin lotuliukas.gif nes kaikurie tikrai rimtai buna sportui nusiteikia biggrin.gif ir beto su vyrais susidraugauti lengviau nei su moterim klubuose tongue.gif
Atsakyti
Nors as ir labai apkuni, bet manes visiskai netrikdo vyriski zvilgsniai ar apkalbos, nei as ju matau, nei girdziu. As ateinu sportuot, o ne klausytis, zhiuret ir stebet. Be to pas mus gan garsiai muzika uzleista, tai nelabai ir girdesi, ka kitoj sales pusej kas pliurpia. Manau, kad su savo formom as ir netraukiu jokiu zvilgsniu, gal todel nieko ir nepastebiu. Mane erzina tik treneriu abejingumas ir keleta "pacuku grazuoliuku" kurie stugauja ant visos sales ir "rodosi" kokie jie grazus. Siaip klube, kuriame as sportuoju vyrishkoji publika dazhniausiai sportuoja po viena, todel gal daugiau kazka galvoja apie sportuojancias moteriskes, nei pliurpia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nete: 29 kovo 2007 - 19:42
QUOTE(gazuota @ 2007 03 23, 23:39)
O vat aš noriu eiti sportuoti,tačiau ir bijau žvilgsnių ar tai kokios replikos,nes sustambėjau labai jau daug... O namie žinau kad neprisiversiu tikrai... verysad.gif

eik jau, as pvz gym'e kai tokia pamatau, tai man ji kaiptik akyse pakyla, kad nesedi namie ir neverkia ,kad stora sikna ar koja ar ranka ir nieko nedaro (: o kiek sportavau su vyriska kompanija, tai jeigu jau apkalba jie,tai tik lieknas apkalba biggrin.gif biggrin.gif ir tai ne gym'e o veliau susitike biggrin.gif
o manes pacios tai tikrai netrikdo, as kai ateinu sportuot tai kazkaip maziausiai apie kitus galvoju ir kreipiu demesi, man ten rupi tik mano kunas rolleyes.gif buna ten zvilgsniai susitinka, bet tai kaip susitinka taip ir issiskiria, buan tokiu prieina pakalbina, bet tai persimeti zodziais ir ciuozi toliau mankstintis, ir siaip daznai matau kad prieina pataria, bet tkrai nemanau kad ten tyciojasi ar ka
Atsakyti