Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai specialiai moterims:

Koks jūsų požiūris į vyrukus aerobikos salėje smile.gif Raumenukų paryškinimui(ypač presas) rinktis aerobika labai efektyvu .O + dar ir žavi kompanija.

Vyrų nuomonė į tai man aiški,tad klausimas merginoms. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 01 25, 20:01)
Koks jūsų požiūris į vyrukus aerobikos salėje  smile.gif Raumenukų paryškinimui(ypač presas) rinktis aerobika labai efektyvu .O + dar ir žavi kompanija.

Vyrų nuomonė į tai man aiški,tad klausimas merginoms.  cool.gif

Man tai normalus reiškinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cdavid)
Koks jūsų požiūris į vyrukus aerobikos salėje  Raumenukų paryškinimui(ypač presas) rinktis aerobika labai efektyvu .O + dar ir žavi kompanija.

Vyrų nuomonė į tai man aiški,tad klausimas merginoms.


Teigiamas smile.gif Paskutiniu metu aerobikos uzsiemimuose pastebiu viena vyriski. Is pradziu buvo keista ji matyt, matydama kaip jis stengiasi is paskutiniuju..prisipazinsiu - sypteledavau, nes na tikrai juokingai atrode ax.gif Bet jis daro pazangas ir tikrai geriau save parodo jau netgi uz kai kurias moteriskes thumbup.gif Biskiuka leisiu pasigirti ax.gif ,kad esu jau pazangi sioj srity..tai tokiais atvejais, kai matau naujokus, paprasciausiai prisimenu savo pirmus bandymus ir juos tikrai suprantu. Juk svarbiausia yra noras tobuleti! showoff.gif
Atsakyti
Na, manau dar netgi yra postūmis stengtis,tik žinoma nepersiplėšt. Jau kad esi atėjusi sportuoti yra pažanga. Man pačiai, kai teko dirbti sporto klube, šiek tiek trikdydavo, kai po darbo dar pasilikdavau treniruotis ,ir visi stebėdavo kiek svorio užsidedu ir kokius pratimus darau. Na bet laikui bėgant adaptavausi 4u.gif
Atsakyti
aš esu visomis keturiomis už vyrus aerobikos užsiėmimuose. kelis kartus savo draugus vedžiausi, iš pradžių patys gėdijosi, bet teko jiems pripažint, kad pvz.presiuko patys taip tikrai nepramankština thumbup.gif
Atsakyti
mano boxercise treneriukas berniukas thumbup.gif tai tikrai fainai. man vyriskoj kompanijoj sportuot labiau patiktu nei moteriskoj. ir siaip LT klubuose labiau sutardavau su vaikinais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 13 kovo 2008 - 20:40
Man tai vyrai visai netrukdo. Tik svarbu, kad nesigirdėtų keiksmų ar ko panašaus, nes tai jau šlykštu. ax.gif
Atsakyti
Manes tai ne trikdo nei ka, ateinu sportuoti, ir dar maniskis dazniausiai ten sukiojasi taip kad nera kada ir nera noro i kitus dairytis biggrin.gif
Dazniausiai pokalbis su vyrais buna toiks:
- Jus cia darot?
-Taip, bet galim pasikeisdami.
Taip toliau vyksta treniravimasis, tik draugiskai ax.gif biggrin.gif
Bet viena karta treneris parode man pratima tricepsuisu nauju treniruokliu, padariau pora kitu ir nuejusi prie to naujo treniruoklio kazkaip susimeciau, sudetinga pasirode, lyg ir prisiminiau, lyg ir ne... atsisedau, pabandziau, kazkas ne taip.Priejo vyriskis ir sako:
-Jus cia ka darot?
As sakau:- Pratima!
O jis:
-Cia truputi atvirksciai reikia... Parode kaip kas..
As visa i spalva... tik aciu islemenau 4u.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sportavau ir vien moterų salėje, ir su vyrais. antras variantas kur kas labiau patinka thumbup.gif ir atmosfera sveikesnė, ir šiaip, įdomu keliais žodžiais su draugiškais vyrukais persimest. ir pasitempt, pasistengt skatina. į 'erelius' dėmesio nekreipiu schmoll.gif
Atsakyti
Man vyrai sporto klube visai netrukdo, kas cia butu, jei sportuotu vien moterys, visai neidomu schmoll.gif
Atsakyti
Manęs vyrų kompanija taip pat netrikdo, su jais net maloniau sportuoti nei su panelėmis. Tačiau yra toks prielipa, kaip kažkuri čia jau minėjo, tai visada prieš eidama mąstau bus jis ar ne. Ir taip apsidžiaugiu, jei nebūna thumbup.gif ypač jis nervina su savo patarimais, kurių man visiškai nereikia ax.gif ir dar pyksta, kad vistiek bėgu ant bėgimo takelio savaip, o ne taip kaip jis. Ir labiausiai nervina, kad jis prieina šnekėti, kai aš bėgu... Visa šlapia ir šiaip uždususi. Et, tikiuosi nebus jo šiandien blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo haneriete: 27 kovo 2009 - 19:34
man patinka, viskas taip kaip turi buti....ale man net kuo maziau moteru tuo geriau, stambesnes pastoviai rusciais zvilgsniais nuziuri .... vieno treniruoklio niekaip nejo susimazint savo lygio tai visada padeda.... ir kazkaip linksmiau kai persimeti zodeliu kitu o dar kai komplimenta gauni.... tik nepatinka kai uzpakali nuziuri eidami
Atsakyti