Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai specialiai moterims:

man irgi jie visai netrukdo rolleyes.gif
ypac kai naujoke buvau moteru kompanijoje labai nekaip jauciausi,ta nejauki tyla..
o vyrai iskart eme kalbint,juokaut,i vyrus siulytis(aisku juokais), treniruoklius padedavo susireguliuot ; bigsmile.gif
o moterys ne kart nepadejo schmoll.gif
bet esme kad ledus pralauze :rolleyes:juk visos zinom kaip nejauku naujoj vietoj ir kaip smagu kai atsiranda gerieciu kurie padeda apsiprast wub.gif
Atsakyti
Netrikdo visai,siaip sportuodama nekreipiu demesio i aplinka per daugiausiai biggrin.gif O kas cia minejo,kad zmones i sporto kluba ateina sportuoti,tai tikrai ne visi biggrin.gif esu maciusi tokiu fyfu,kur visa laika tik vaiksto ir saudo akimis i vyrus, ateina issidabinusios,palaidais plaukais,jie draikosi,lenda visur,trukdo,bet tai kur tau susiris,gi puses grozio nebebus biggrin.gif Ir vyru panasiu buna,tik jie daugiau sportuoja,nes,matyt,nemoka tiesiog klapseti akimis ir marsiruoti pirmyn atgal.

Pradejom sportuoti kartu su draugu,anksciau sportuodavau viena,tai dabar ,,ramiau",nes jei reikia,padeda treniruoklius susireguliuoti ir siaip kiti vyrai nebekalbina,mato,kad ne viena ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, ką manote apie sporto klubus specialiai moterims? Ar teiktumėte tokiam pirmenybę?
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2013 01 11, 23:12)
Sveikos, ką manote apie sporto klubus specialiai moterims? Ar teiktumėte tokiam pirmenybę?

Kaip tik tokio ieskojom su drauge smile.gif
Atsakyti
Jei Kaune, neseniai atsidarė Senamiesčio moterų kūno dizaino studija 4u.gif Taip pat yra klubas Izidė, Moterų ekspresas. Man labai įdomu, kodėl rintumėtės tokį klubą, kodėl būtent tokiam sportavimo būdui teiktumėte prioritetą?
Atsakyti
Jei butu salia tarkim panasaus lygio mergaitiskas klubas ir iprastas, eiciau i mergaitiska biggrin.gif Kaip tarkim vyrai tik vyriskoj aplinkoj labiau atsipalaiduoja, taip ir moteros moteriskoj.Nesinori prakaituot salia vyru, tegu jie mato mus tik grazias ir lieknas biggrin.gif
Bet tokio neradau, todel bandysim su kolege eiti i iprasta.Ir siaip, va kokias aerobikas vistiek daugiausiai moterys lanko.
Tai tiek.
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2013 01 12, 19:28)
Jei butu salia tarkim panasaus lygio mergaitiskas klubas ir iprastas, eiciau i mergaitiska biggrin.gif Kaip tarkim vyrai tik vyriskoj aplinkoj labiau atsipalaiduoja, taip ir moteros moteriskoj.Nesinori prakaituot salia vyru, tegu jie mato mus tik grazias ir lieknas  biggrin.gif
Bet tokio neradau, todel bandysim su kolege eiti i iprasta.Ir siaip, va kokias aerobikas vistiek daugiausiai moterys lanko.
Tai tiek.


O jūs ieškote kur, Vilniuje? Teko lankytis moterų klube ir galiu pasakyti, kad ten gali nebijoti, kad būsi varstoma įvertinamų žvilgsnių, bus „išmatuotos“ tavo apimtys, nustatytas svoris, aptarti rūbai. Moterys ten ateina nusiteikusios siekti rezultatų, o ne demonstruoti pranašumų, lygintis su kitomis ar šaipytis, kaip, deja, būna bendruose klubuose. O ir prireikus pagalbos, jos sulauks visos, o ne tik tos, kurios pasirodys treneriui vertos dėmesio.
Atsakyti
Va nepasitikejimas savimi, kompleksai ir paranoja, kad visi ziures ir komentuos, nors niekam is tiesu neidomu. Tokiu atveju jau ir moterys viena kita apziurines ir komentuos doh.gif biggrin.gif isvis kaip normaliai sportuojant dar spejama viska susekti kur kas ziuri ir isgirsti kas ka komentuoju..

Kaip tik tokiu atveju geriau vaiskciot i bendra kluba ir kovot su savo kompleksais.
Tai bent naudos bus mirksiukas.gif
Atsakyti
sportuoju bendrame klube, apie metus laiko lankau aerobikos uzsiemimus, treniruokliu sale, neteko matyti ir girdeti nieko panasaus. Aplamai nesuprantu koks skirtumas, ar klubas bendras, ar tik moterims g.gif jog ateini sportuoti, dirbti, o ne kalbeti, ar ziureti. Gal treniruokliu saleje buvo is pradziu kiek nejauku, ypac kai su hanteliukais dirbti reikejo tarp vyru, bet tikrai nepastebejau nei pasaipu, nei kazko tokio. Kaip tik, rimtai sportuojantys pastebi tavo daromas klaidas, padeda, pataria. Man atrodo svarbiausia yra paslaugu ir inventoriaus kokybe, o ne klubo lankytoju lytis 4u.gif bet cia tik mano asmenine nuomone tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EvaKuz: 15 sausio 2013 - 17:20
Aš vis dar šiuo metu lankau moterų klubą. Vienintelis dalykas dėl ko tokį pasirinkau tai buvo kaina biggrin.gif nesinori daug mokėt už klubą, o šiame paslaugos buvo pigios. Teko lankyti ir bendrą salę, ir ne už ilgo vėl eisiu į bendrą. Mane žudo atmosfera moterų klube. Nežinau kaip kitur, pas mus (šeipinge) treneris retas svečias, moteriškaitės daro ką nori ir kaip nori, niekas nepadeda... smile.gif prieina draugių kompanijų, šnekučiuojas jos ten, nieko nedaro. Arba viena daro o kita šalia stovi. Bendroje salėje kultūra biškį kitokia. Ten vyrai dažniausiai sportuoja jau n laiko, kai tuo tarpu moterys dažniausiai pasportuoja mėnesį kitą ir meta, toodėl neįsikerta sistemos. O bendroje salėje visada atsiklaus ar gali prisijungti prie to treniruoklio ant kurio tu dabar padarei tik pirmą seriją, ir pan. Ir nežinau iš kur čia tas įsitikinimas kad ten kažkas nužiūrinėja ir apkalbinėja. Visokių moterų ateina ir į bendrą salę, ir nesu mačiusi, kad kas apkalbinėtų. Įsitikinimai čia ir niekas daugiau smile.gif
Atsakyti
Aš pati tai galvoju, kad veikiausiai moterų sporto klubas toks smagesnis pabendravimui yra. Kurios dirba, toms skirtumo nėra, ar ne taip? 4u.gif
Nors mano asmeninė patirtis gan linksma. Žodžiu, aš dirbu trenere, bet vienam sporto klube sportuodavau grynai savo malonumui, pasirinkau tokį, kuriame nedirbu, kad galėčiau ramia galva sportuot biggrin.gif Norėtum biggrin.gif pradėjo visokie vyriškiai kibti prie manęs su savo plepalais, pasakojimais ir t.t. Galiausiai net pikta pradėjo darytis, nes nesinori būti nemandagia, bet ir sportuoti man reikia. Galiausiai taip sporto klube ir susitikau savo antrą vyrą biggrin.gif Dabar sportuojam abudu kartu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Horo: 15 sausio 2013 - 23:59
QUOTE(Horo @ 2013 01 15, 23:54)
Aš pati tai galvoju, kad veikiausiai moterų sporto klubas toks smagesnis pabendravimui yra. Kurios dirba, toms skirtumo nėra, ar ne taip? 4u.gif
Nors mano asmeninė patirtis gan linksma. Žodžiu, aš dirbu trenere, bet vienam sporto klube sportuodavau grynai savo malonumui, pasirinkau tokį, kuriame nedirbu, kad galėčiau ramia galva sportuot biggrin.gif Norėtum  biggrin.gif pradėjo visokie vyriškiai kibti prie manęs su savo plepalais, pasakojimais ir t.t. Galiausiai net pikta pradėjo darytis, nes nesinori būti nemandagia, bet ir sportuoti man reikia. Galiausiai taip sporto klube ir susitikau savo antrą vyrą biggrin.gif Dabar sportuojam abudu kartu biggrin.gif

Bendrauti puikiai galima ir bendruose klubuose smile.gif na čia aišku jau kaip kam. Gal kitos geriau jaučiasi moterų klube, nu tai valio. Aš gerai nesijaučiu biggrin.gif tiesiog būna tokių dienų, kai nelabai yra nuotaikos, ir treniruotė tokia šuniui ant uodegos, ir dirbi "išblerbėjus", bet vis tiek toks jausmas kad būni labiausiai užsidegus ten sportuoti, nes labai dauguma moteriškaičių siaubingai pasyvios ten ir nėra kas paskatintų biggrin.gif kažkaip man asmeniškai kai aplink sportuoja vyrai, vaikšto treneris, draugas salėje kartu ir pan, nesinori būti tokia skystuole ištižėle, ir pasistengi tada, nes ta tokia aplinka kažkaip užveda, nemoku paaiškint biggrin.gif
Atsakyti