Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

As irgi prisiskaiciau cia atsiliepimu apie Macadamia produktus uzsisakiau kauke ir aliejuka. biggrin.gif

Pasikartosiu. Kokius plauku dazus naudojate? Kurie labiausiai patiko?
As paskutini karta pirkau lygtai situs g.gif Patiko, bet galvoju gal ka naujo isbandyti.
user posted image
SELECTIVE
Atsakyti
o kaip spalva isejo? Tokia i pilkuma, ar vistiek ir geltunumo daug?
Atsakyti
ir siaip dar klausimelis: kam keist dazus, jei tie patinka. Taigi paskui ant galvos visokiu margumynu atsiranda, nes kad ir identiskas spalva atrodo, skirtingu firmu dazai vistiek taip pat nenudazys
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2013 01 15, 17:05)
o kaip spalva isejo? Tokia i pilkuma, ar vistiek ir geltunumo daug?

Man po dazymo iskart labai pilki plaukai buna, paskui nusilpauna. Geltoni nebuna schmoll.gif Cia manau nuo plauko pigmento priklauso.
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2013 01 15, 17:28)
ir siaip dar klausimelis: kam keist dazus, jei tie patinka. Taigi paskui ant galvos visokiu margumynu atsiranda, nes kad ir identiskas spalva atrodo, skirtingu firmu dazai vistiek taip pat nenudazys

Margumynu nebuna, nes atspalvi visada panasu pasirenku, o pasku vistiek paskirstau dazus, kad spalva butu vienoda.
As megstu viska keisti, bandyti blush2.gif
Atsakyti
Man dazo su Keune Tinta color, spalvos nepasakysiu, nes kirpeja sviesina ir dar kol kas naudoja ivairias spalvas, kol visi nusisviesins ir atitaikys viena normalu atspalvi. Siaip su Keune daziau ir anksciau tamsiai, tai nieko blogo negaliu pasakyt. Kazkaip neissiskyre is anksciau kitu naudotu dazu, gal lyginant su tais pigiaisiais - Paletem, Faberlic ir panasiais, tai maziau sausindavo plauka, bet iskart po dazymo tai ziauriai reikedavo kaukytem pamaitint
Atsakyti
[quote=apelsinka:),2013 01 15, 17:45]
user posted image


lb grazi spalvyte wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
kol atradau laiko prisėsti prie SM, Jūs jau naujuose namučiuose smile.gif

Dioryte, už naujus namus friends.gif
Tiesa, kaip su tavo Keune paieškom, radai gal kas LT nupirktų ir tau atsiųstų??

Užvakar nusidažiau su Garnier nr.9 doh.gif Nepatiko..Vėl grįšiu prie Keune ax.gif

Kas dėl Macadamia aliejuko iš Cascada, tai jie skiriasi tuo, kad aprobuojami labaratorijose taip,kad plaukai pasisavintų kuo daugiau teigiamų savybių, natūralus argano ar macadamijos riešutų aliejus pasisavina nepilnai, tiesiog sunkiau plaukas jį priima...
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 01 18, 09:48)

Užvakar nusidažiau su Garnier nr.9 doh.gif Nepatiko..Vėl grįšiu prie Keune ax.gif


Bet juk 9 numeris gan tamsus turėtų būti, o Keune 1517 super blondas. Nesigavo didelis kontrastas tarp galų ir šaknų?
Atsakyti
Labas. smile.gif Kažkokia mistika su tais plaukų dažais, niekas man nepataria, kažkokios neaktyvios temos. biggrin.gif Matau, jūs čia bendraujat, gal galėsit padėti. Nors siekiu varinės spalvos, bet mano klausimai tokie, kad jūs turėtumėt žinoti. smile.gif
Natūralūs mano plaukai rudi. Dažau paprastai 9nr (parduotuviniais). Esu geltona. Noriu skaisčiai varinės, šviesios tokios. Ir ketinu pirmą kartą išbandyti profesionalius dažus, todėl iškilo klausimų. doh.gif
Pirmiausia, ar būtina oksidatorių pirkti tos pačios firmos, kaip dažai?
Kokio stiprumo oksidatoriaus reikia? Gal pakaktų 6%, kai ryžumas šaknyse man nėra trūkumas?
Na, ir galiausiai, kas mane truputį neramina, tai tie numeriai spalvų. Nuo 1-9 viskas normaliai, o vat nuo 10nr tas spalvas superšviesintojais vadina. Tai taip išeina, kad jie labiau plaukui kenkia? Bet su 9nr ir 6% peroksidu turbūt blondiniškumo mažai ant šaknų būtų? biggrin.gif Kai pagalvoju, ką ten parduotuvėse parduoda, tai gal jokie profesionalūs dažai nėra kenksmingesni? g.gif
O norimas rezultatas yra būti ne tamsesnei nei pvz. va tokia:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 11, 15:35)
nezinau, bet arba as neradau, arba cia tikrai nera keune  g.gif  4u.gif

Parduoda ir prekiauja Keune tikrai..Tubelė kainuoja apie 25 Lt biggrin.gif

QUOTE(guapitax @ 2013 01 13, 11:27)
na, bandysiu ir as siuos dazus  smile.gif  Tik norejau pkalausti taves, Flika, kiek minuciu laikai ant saknu siuos daziukus su 9 proc. oksidatorium?  ax.gif

Man užtenka apie 25-30 min palaikyti ir nusidažo, bet plaukas plaukui nelygus..

QUOTE(emiliuxas @ 2013 01 13, 17:58)

Nepykit už atvirumą, bet tamsi schmoll.gif Šviesi labiau tinka, tik aš atspalvį ir tonus kitokius parinkčiau Jums..Gal tamsi ir tiktų Jums, bet šioje nuotraukoje esate pernelyg tamsi.. 4u.gif

QUOTE(Cocosine @ 2013 01 18, 10:28)
Bet juk 9 numeris gan tamsus turėtų būti, o Keune 1517 super blondas. Nesigavo didelis kontrastas tarp galų ir šaknų?

lotuliukas.gif Esu ne kartą rašiusi, kad eksperimentuoju su dažais, kaip sakoma vis paieškose esu, kontasto nėra lotuliukas.gif esu visa ryža lotuliukas.gif hihihi.gif Garnier nr.9 rašo šviesus blondinas..Pabandžiau ir žinau, kad netinka man ir toms kas turi daug geltono pigmento.. mirksiukas.gif
Atsakyti
plauku saknis dazysiu su siais (siekiu sutaupyt pinigelius) 4u.gif user posted image
pries tai plaukuciai buvo dazyti su keune 1517. Parasyiu koks gavos rezultatas. Gal kas nors bande si atspalvi? 4u.gif garnier111
Atsakyti