Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

Sveikos blondes smile.gif nutariau prisijungti prie jusu, nes turiu toki idomu klausima. Visu pirma kaip keista kad dazotes pacios, as kas du menesius einu i kirpykla ir vien uz dazyma palieku pusantro simto doh.gif: (plaukai stori) is prigimties esu ruda, net negalvojau kad su visu tuo kirpyklu metodu galiu pati dazytis? g.gif:
ir svarbiausiA- kirpeja minejo kad yra kazkokia priemone kad geltonas vanduo nedazytu geltonai plauku, gal zinote kas taip per priemone? taip pat minejo kad senovinis metodas- deti sodos i vandeni, ar kuri taip darote?

Taip pat skaitau kad naudojate aliejus, jie dazniausiai buna geltoni, ar nepastebejote kad jie galetu dazyti?
man jau paranoja nuo to geltonumo, nes nusidazau plaukus sviesiai, ne baltai ir ne geltonai, taciau po keliu sav visvien lieku geltona doh.gif:
Atsakyti
O jus visus plaukus dazot ar sruogelem? As dazau sruogelem tai niekad nerizikuociau dazyt namie.
Kaip suprast geltonas vanduo? unsure.gif Aliejus tikrai nenudazo, ne vienus metus naudoju alieju kaukes ir nepasidariau nei truputi geltona biggrin.gif Nemanau, kad cia problema yra vandenyje ar naudojamose priemonese.
Atsakyti
visa galva dazau smile.gif saknis kas 2 men einu dazyti, bet pasiskaiciau kad cia gana retai dazau doh.gif: sruogelemis tai zinoma kad sunkiau paciai smile.gif
problema daugiau maziau visvien yra vandenyje nes jei vona geltona pasiaro nuo nuosedu tai manau ir plaukam ir odai nk gero, bet... ar sakot del plauko strukturos islenda geltonumas?
Atsakyti
Devold, kodėl Jums keista, kad kai kurios dažomės plaukus namie? g.gif Nematau nieko keisto visiškai..
Mano plaukai irgi rudi ir plius greitai auga,šaknis dažyt turiu kas 2-3 sav., juolab kad moku dažyti, o dažant man taip dažnai gautųsi brangu, apie 300 Lt per mėnesį doh.gif Svarbiausia atrasti tinkamus dažus ir viskas..O sutaupytus 300 Lt tikrai mieliau išleisiu savo mažyliui sūneliui arba įsigysiu naują rankinę mirksiukas.gif

Apie senovinį metodą hihihi.gif tikrai nebandžiau ir nebandysiu..Dėl aliejukų, tai jie nedažo,tikrai..Gal Jūsų vandentekis turi daug geležies?! Dėl to ir lieka nuosėdos vonioje.. O pats plaukas turi pigmento, kuris kiekvienai skiriasi..Vienoms daugiau išlenda geltonas pigmentas, kitoms- pilkumas, trečioms - raudonumas ir t.t. Mano plaukas turi geltono pigmento, todėl neatitaikius dažus būna ryžai geltona doh.gif

Beje, kokiais Jums dažo kirpėja?
Atsakyti
QUOTE(Devold @ 2013 01 19, 19:54)
ir svarbiausiA- kirpeja minejo kad yra kazkokia priemone kad geltonas vanduo nedazytu geltonai plauku, gal zinote kas taip per priemone? taip pat minejo kad senovinis metodas- deti sodos i vandeni, ar kuri taip darote?

Taip pat skaitau kad naudojate aliejus, jie dazniausiai buna geltoni, ar nepastebejote kad jie galetu dazyti?
man jau paranoja nuo to geltonumo, nes nusidazau plaukus sviesiai, ne baltai ir ne geltonai, taciau po keliu sav visvien lieku geltona doh.gif:


Sveika prisijungus prie blondziu drinks_cheers.gif
as asmeniskai nezinau jokios priemones kad vanduo nedazytu. Tam kad geltonumas dingtu reikia naudoti pilkinancius sampunus. As pati turiu dvieju rusiu, vienas siek tiek silpnesnis, ji galima naudoti net kasdieniam naudojimui, kita turiu gan stipru, ji reciau reikia naudoti, bet kas del geltonumo, tikrai padeda smile.gif siulyciau toki paprasciausia varianta tam smile.gif
QUOTE(S@lsa @ 2013 01 19, 20:10)

Nemanau, kad cia problema yra vandenyje ar naudojamose priemonese.

S@lsa, o as butent ir girdejau kad mum tas geltonumas islenda nuo vandens smile.gif del to katas vanduo, o kaip ten is tikrujuyra, nepasakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 19, 22:43)
as asmeniskai nezinau jokios priemones kad vanduo nedazytu. Tam kad geltonumas dingtu reikia naudoti pilkinancius sampunus. As pati turiu dvieju rusiu, vienas siek tiek silpnesnis, ji galima naudoti net kasdieniam naudojimui, kita turiu gan stipru, ji reciau reikia naudoti, bet kas del geltonumo, tikrai padeda smile.gif siulyciau toki paprasciausia varianta tam smile.gif

S@lsa, o as butent ir girdejau kad mum tas geltonumas islenda nuo vandens smile.gif del to katas vanduo, o kaip ten is tikrujuyra, nepasakysiu smile.gif

Pritriu pilkintojai padės, bet verčiau jai patarčiau išsiaiškinti ar pats plaukas pigmentą turi ar vanduo kaltas..Nors pirmą kartą girdžiu, kad vanduo geltonintų...
Atsakyti
Kokie kiekiai tu elementu vandenyje turi but, kad nudazytu plaukus? Pas mane irgi vanduo toks, bet pats vanduo nera geltonas, tik ant vonios ir duso matosi ilgiau nepavalius. Didziausia itaka turi plauku dazai ir pats pigmentas plauko, o ne vanduo. Per 8 metus plauku sviesinimo nepastebejau jokios vandens itakos mano plaukams.
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2013 01 19, 22:53)
Kokie kiekiai tu elementu vandenyje turi but, kad nudazytu plaukus? Pas mane irgi vanduo toks, bet pats vanduo nera geltonas, tik ant vonios ir duso matosi ilgiau nepavalius. Didziausia itaka turi plauku dazai ir pats pigmentas plauko, o ne vanduo. Per 8 metus plauku sviesinimo nepastebejau jokios vandens itakos mano plaukams.

Na, man asmeniškai irgi keista,kad vanduo dažytų plaukus..nebent ištisai turi plaukai būti jame hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Devold @ 2013 01 19, 22:30)
visa galva dazau smile.gif saknis kas 2 men einu dazyti, bet pasiskaiciau kad cia gana retai dazau doh.gif: sruogelemis tai zinoma kad sunkiau paciai smile.gif
problema daugiau maziau visvien yra vandenyje nes jei vona geltona pasiaro nuo nuosedu tai manau ir plaukam ir odai nk gero, bet... ar sakot del plauko strukturos islenda geltonumas?

As visgi manyciau kad nuo strukturos plauku priklauso, pas mus namie visur stovi filtrai vanduo labai geras thumbup.gif O plaukai po kurio laiko vis tiek pagelsta, greiciausiai todel kad apsiplauna spalva ir tada islenda tas nelemtas geltonumas doh.gif Todel tam kartui reikia naudoti pilkinancias priemones, tik kad jos baisiai issausina plauka doh.gif
P.s mano laukai turi ryza pigmenta doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 20 sausio 2013 - 10:15
Kiek zinau nuo per kieto vandens plaukai igauna gelsva atspalvi, jeigu namuose yra filtras, tada labai gerai plaukuciams turetu buti 4u.gif Taip pat norint netureti gelsvu atspalviu per laika, reikia zinoti, kad negalima sviesiu plauku skalauti jokiais zoleliu nuovirais smile.gif Taip pat sviesiems plaukams negalima citrinos naudoti, tas tik silpnina plauka smile.gif as turiu labai ilgus garzius plaukus. dazome sruogelemis biggrin.gif tad plaukus tenka dazyti tik kas 3men., kirpeja gera turiu, ji saugo mano paluka ir anksciau nepriima dazyti - ir tikrai nereikia to smile.gif taip pat skiriu labai daug prieziuroms jiems smile.gif nedziovinu, i metus tik karta ar keleta naudoju putas ar plauku laka smile.gif ziemos metu saugau su kepure, kad nesaltu, nesisakotu galiukai smile.gif taip pat pinu i kasas, vasara jau bunu su ivairiausiais pynimais ir palaidais plaukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elaida @ 2013 01 20, 12:14)
as turiu labai ilgus garzius plaukus. dazome sruogelemis  biggrin.gif  tad plaukus tenka dazyti tik kas 3men., kirpeja gera turiu, ji saugo mano paluka ir anksciau nepriima dazyti - ir tikrai nereikia to smile.gif taip pat skiriu labai daug prieziuroms jiems smile.gif nedziovinu, i metus tik karta ar keleta naudoju putas ar plauku laka smile.gif ziemos metu saugau su kepure, kad nesaltu, nesisakotu galiukai smile.gif taip pat pinu i kasas, vasara jau bunu su ivairiausiais pynimais ir palaidais plaukais smile.gif

as irgi turejau labai grazius plaukus, visi labai gyre, bet kaip mama sako, nuziurejo kazkas juos doh.gif tik va dazydavau taip pat sruogelemis, reikedavo dazyti kas tris menesius, ir to uztekdavo. O dziovindavau kiekviena karta kai issiplaudavau galva, mazdaug kas dvi dienas, ir galiu pasakyti tas dziovintuvas tik laselis, jei geras dziovintuvas, su ionic, jie nekenkia, bent jau as ir pasitiesindavau karts nuo karto, ir dziovindavau, ir vistiek budavo grazus plaukai smile.gif nei kaukiu kazkokiu nereikedavo naudoti, tik sampunas ir kondicionierius. Ex... ir kas man liepe tuos savo plaukus nusitamsinti... verysad.gif dabar mano kiekvienas galvos plovimas buna su tonikais, aliejais, kaukem ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 20 sausio 2013 - 12:18
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 20, 13:16)
as irgi turejau labai grazius plaukus, visi labai gyre, bet kaip mama sako, nuziurejo kazkas juos  doh.gif tik va dazydavau taip pat sruogelemis, reikedavo dazyti kas tris menesius, ir to uztekdavo. O dziovindavau kiekviena karta kai issiplaudavau galva, mazdaug kas dvi dienas, ir galiu pasakyti tas dziovintuvas tik laselis, jei geras dziovintuvas, su ionic, jie nekenkia, bent jau as ir pasitiesindavau karts nuo karto, ir dziovindavau, ir vistiek budavo grazus plaukai smile.gif nei kaukiu kazkokiu nereikedavo naudoti, tik sampunas ir kondicionierius. Ex... ir kas man liepe tuos savo plaukus nusitamsinti...  verysad.gif dabar mano kiekvienas galvos plovimas buna su tonikais, aliejais, kaukem ir t.t.


Gal pamėgink nusikirpti trumpai, atauginti savo palukučius, naturalią spalvą ir tada pamėgink šviesinti wink.gif reikia tik kantrybės smile.gif
turėjau tokią kirpėją, kuri man plaukus sugadino, per 3 dažymus nesimatė kad plaukai sruogelėmis dažyti verysad.gif nubalino visus plaukus. Džiaugiuosi kad pakeičiau kirpėją laiku smile.gif Ji pasirūpino ir rezultatą turiu smile.gif Galėčiau įkelti fot, bet nemoku kaip smile.gif
Atsakyti