Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai kalba apie viską

Reikia pasitikrinti,kiek turiu atostogų,tada bus aišku. Kai kalbėjau su savo valdžia,kad ateis toks laikas,kai man reikės visų mano atostogų iš karto (pas mus darbe to niekada nebūna),pažadėjo išleisti ir gal net duoti papildomai (tai,aišku,teorija,bet gal...)
Mane pasiūlyme ne tai kad neramina,bet užkabino frazė,kad močiutė buvo pateikusi prašymą dėl globos,bet "įvertinę jos materialines ,buitines sąlygas ir ištyrus kitas aplinkybes,priimtas neigiamas sprendimas". Aš galiu Klaipėdos VTAS pasitikslinti,kodėl buvo atmestas močiutės prašymas?

Ačiū,Alfija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vira: 22 sausio 2013 - 13:05
be abejo gali.
o esant limituotoms atostogoms - koncentruočiausi į laiką po paėmimo. be svečių, išvykų, tiesiog buvimui namuose.
Atsakyti
Vira, aš nebepamenu- tu globoti ar įsivaikinti? Bet bet kokiu atveju, jei močiutei globoti neleista, tai ir viskas. Jos galimybės tuo ir apribotos kaip nors įtakoti kokius nors sprendimus. Globėjus/įtėvius parenka institucijos. Giminės neturi šiuo atveju jokio balso. Ten jei tik labai jau konfliktiški tie artmieji būna, daug visokių iki tol buvusių problemų- tai tada apsidraudimui- klausia. Bet šiaip tai ne.
Atsakyti
Alfija - globoti giminaičiams yra pirmenybė. Bet jei neleista tai neleista. Nebent ji eitų iki teismo. arba dar kas iš giminės.
Atsakyti
Dėkui už patarimus. 4u.gif Mes norim įsivaikinti.
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2013 01 22, 17:30)
Dėkui už patarimus.  4u.gif Mes norim įsivaikinti.


Tada jokių problemų.
Atsakyti
Mums labai svarbus bvo lankymas iki parsivežimo namo. Gal ne tiek mums patiems, kiek vaikams. Dičkiukas manęs labai bijojo ir neprisileido. Mažylis priešingai - bijojo tėčio. Pratinomės visus du mėnesius iki leido parsivežti. Lankydavom kas dvi-tris dienas. Reikėjo mėnesio, kol Dičkiukas be baimės su mumis pasiruošė eiti. dar po mėnesio važiavom namo. Dičkiukas iki dabar atsimena didžiulį siaubą važiavimo į nežinią. Apsivėmė net (daugiau to nėra buvę, dar kartą pačia pirmą bendro gyvenimo savaitę) Dabar stebėdamasis klausia: "mamyte, kodėl tada tavęs taip bijojau? Tuomet jam buvo treji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 22 sausio 2013 - 19:45
Ryt mums teismas dėl nuolatinės trynukų globos.Yra reikalavimas atsivežti Vyšnytę.Ruošiamės.Tikiuosi,nebus problemų dėl statuso abiems ax.gif

Gal čia tik įtėviams tas lankymas?Žuvytę atvežė nematytą į namus,Rudakytę pasiėmiau tik kelias minutes palaikius ant kelių,Kruopytę parsivežiau iš karto iš daržiuko.Tik Pupą buvau aplankius iš vakaro,ir pabuvus valandžiukę,trynukus irgi kartelį sanatorijoj aplankiau,o kitą jau parsivežiau ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 22 sausio 2013 - 20:48
QUOTE(Sunute @ 2013 01 22, 19:44)
Dičkiukas iki dabar atsimena didžiulį siaubą važiavimo į nežinią. Apsivėmė net (daugiau to nėra buvę, dar kartą pačia pirmą bendro gyvenimo savaitę)

tik pirmą kartą važiuojant namo buvo prikasta lūpa. ir vienakart važiuojant autobusu, nevalgiusi, buvo perbalusi. Gi vežiojant pirmyn atgal ilgai vargom. Namo - be problemų, gi atgal į globnamį - su pykinimu, vėmimu, važiuodavome 70 km - dvi valandas. Buvome numatę suvisam važiuoti namo rugpjūtį, neištvėriau, pasiėmiau birželį (darbe buvo problemų), na o bet tačiau neištvėriau to vežiojimo ir atsisveikinimo....
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 01 22, 21:23)
tik pirmą kartą važiuojant namo buvo prikasta lūpa. ir vienakart važiuojant autobusu, nevalgiusi, buvo perbalusi. Gi vežiojant pirmyn atgal ilgai vargom. Namo - be problemų, gi atgal į globnamį - su pykinimu, vėmimu, važiuodavome 70 km - dvi valandas. Buvome numatę suvisam važiuoti namo rugpjūtį, neištvėriau, pasiėmiau birželį (darbe buvo problemų), na o bet tačiau neištvėriau to vežiojimo ir atsisveikinimo....

Mes nevežiodavom, tik lankėm (niekas nedavė kitaip). Pasiūlė, o dokumentai buvo netvarkingi...
Atsakyti
gal nebūtų taip bibjoję, jei būtų žinoję, kur važiuoja.... Aš pirmą kartą vežiausi vienai dienai - pažiūrėti, kur gyvenu. Vakare parvežiau atgal. Kitą kartą jau buvo drąsiau - su nakvyne, nors keldavosi (matyt iš įtampos) - 5,30....
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 01 22, 22:44)
Tikiuosi,nebus problemų dėl statuso abiems  ax.gif
Gal čia tik įtėviams tas lankymas?


Germine, mus abu paskyrė globėjais be jokių problemų. Vaiką gi abu auginam, taip ir motyvavom savo prašymą.
O dėl lankymo, tai mes visą mėnesį lankėm (kol tvarkė dokumentus) savaitgaliais, nes atstumas labai jau didelis skyrė. Bet per tą laiką labai daug sužinojau apie savo vaiką. Jei reiktų dar kartą eiti tuo keliu, daryčiau tą patį.
Atsakyti