Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Mes keturiese maistui išleidžiam apie 1500 lt., nežinau, man atrodo normaliai, turiu paauglį, tai mėgsta pavalgyt. Stengiuosi pirkti mėsą iš ūkininkų, pavyzdžiui rudenį pirkau ėriuką, kurį užsišaldžiau, kelias namines vištas, kurias taip pat užsišaldžiau. O šiaip patinka užsipirkti didesniais kiekiais pamėgtų maisto produktų (miltų, majonezo, makaronų, pomidorų padažo, aliejaus, cukraus ir t.t.) kai jiems būna nuolaidos.
Paskaičius kiek išleidžia kiti, tai aš nelabai sutaupau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustaine: 22 kovo 2013 - 19:54
QUOTE(Digse @ 2013 03 22, 16:09)
karjeriste, kas per žuvis už 2,89, čia gal kokie žuvų piršteliai, na jų tikrai prie žuvies nepriskirčiau biggrin.gif

norejau sakyt, kad mes lasisos kepsniukus pirkom 3,5lt uz 500g. , bet prisiminiau, kad tai buvo, kai norfa uzsidarinejo remontui... ir nuolaidos iki 70% buvo.... tad siaip ir man idomu kas per zuvis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ninche @ 2013 03 23, 02:48)
norejau sakyt, kad mes lasisos kepsniukus pirkom 3,5lt uz 500g. , bet prisiminiau, kad tai buvo, kai norfa uzsidarinejo remontui... ir nuolaidos iki 70% buvo.... tad siaip ir man idomu kas per zuvis smile.gif

jau perskaiciau ats apie zuvi, tad nebeklausiu smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninche: 23 kovo 2013 - 02:49
QUOTE(savitre @ 2013 03 18, 20:27)
mes kadangi dabar labai taupom tai 400-450lt maistui per menesi keturiems žmonems. atsisakom daug ko pirmiausia valgymu mieste ir pusgaminiu daugiau bulviu valgom ir t.t. gaunam tik obuolius viska kitka perkam, o noretusi dar labiau pataupyti bet jau nebera kur  doh.gif

Va čia tai joooo unsure.gif aš ir du vaikai per mėnesį maistui išleidžiame na vidurkis 900 lit, o jau taupau kiek įmanoma unsure.gif kai vyras namie,tai jau neskaičiuoju,nes iš kirvio išvirtos košės jam nepaduosi biggrin.gif
Atsakyti
Mes keturiese pravalgom irgi apie 900Lt. per mėn. Tik tiek , kad pas mus bulvės, morkos,burokėliai ir konservuoti agurkai savi, tai šaldiklyje visada yra prišaldytų naminių žemaičių blynų, bulvių kukulių - labai patinka virti su padažiuku, koldūnai pačios gaminti.
Mėsą perku iš turgaus, obuoliai ir kiaušiniai taip pat.
Žodžiu visa savaitė su pasigamintais pusfabrikačiais - kad greičiau vakarienę po darbo pagamint, na dar kokių pieniškų patiekalų.
Atsakyti

 i 
Primenu, kad tema ne apie tai, ką ir už kiek valgo katės, šunys ar kiti naminiai gyvūnai
Atsakyti
Kovas, 2 asm. smile.gif Velykų sekmadienis sutiktas svečiuose, be papildomų išlaidų, daugiau viskas pirkta, išskyrus raug. agurkus, raug. kopūstus, svogūnus ir uogienę biggrin.gif Skliausteliuose įrašyti pagrindiniai pirkiniai, sudarantys tą sumą.

Mėsos produktams (vištos krūtinėlė, sūdyta lašiša, tunas)
171,76
Pieno produktams (varškė)
86,25
Daržovėms (šald. daržovės)
80,83
Pagardams ir pan. (arbata, prieskoniai, padažai, aliejus)
79,26
Kiaušiniams
62,91
Grūdinėms kultūroms (košių dribsniai, grikiai, ryžiai, pilno grūdo makaronai)
49,26
Vaisiams, riešutams
21,11
Pietums kavinėse
25
Kitkam (saldumynai, šlamštmaistis)
63,71

Bendra suma: 640,09 Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digse: 02 balandžio 2013 - 09:53
KOVO men. (du asmenys ir mazas vaikas)

Maistas parduotuvese - 1005.82lt
Maistas kavinese/restoranuose - 434.75lt
alkoholis 121.75lt

Kovo menesi padaryta pazanga.
Atsakyti
kovo men. pagaliau ir as kruopsciai rinkau cekiukus ir suskaiciavau viska doh.gif
maistui namuose ir alchoholis 778.46
maistui ne namuose ir alchoholis 120.00
dviese cia,ir atrodo stengiausi taupyti unsure.gif mesa,marinuoti agurkiukai,pomidoriukai ir t.t. is tevu.
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2013 04 02, 10:23)
alkoholis 121.75lt


blink.gif blink.gif blink.gif mes tiek itariu, kad per kokius 10 metu tam "geriui" isleistum blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 04 02, 20:44)
blink.gif  blink.gif  blink.gif mes tiek itariu, kad per kokius 10 metu tam "geriui" isleistum  blink.gif

tai ziurint ka geria, per viena vakar pora kokteiliu isgerus jau apie 30lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chelsa @ 2013 04 02, 19:51)
tai ziurint ka geria, per viena vakar pora kokteiliu isgerus jau apie 30lt smile.gif

Ir kiek tai kainuoja biggrin.gif Yra ir brangesnių gėrimų (butelio kaina) -kainuojančių.
Bent jau manęs tai nenustebinot su tokia suma.Yra tokių mėnesių,kad ne tokias sumas išleidžiam blush2.gif ale neskaitom savęs daug geriančiais drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Oksana79,2013 04 02, 21:14]
Ir kiek tai kainuoja biggrin.gif Yra ir brangesnių gėrimų (butelio kaina) -kainuojančių.
Bent jau manęs tai nenustebinot su tokia suma.Yra tokių mėnesių,kad ne tokias sumas išleidžiam blush2.gif ale neskaitom savęs daug geriančiais drinks_cheers.gif lotuliukas.gif


tai taip, as jau cia viena pigiausiu variantu pateikiau biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti