Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(lututė @ 2013 08 07, 15:26)
prašom papasakot apie šerbetą  listen.gif  biggrin.gif
kažkada esu darius braškinį : imi raudono saldaus vyno,sumaišai su trintom braškėm,dedi į šaldiklį.Karts nuo karto permaišai,sudedi į stiklines...skanu... ax.gif


As dariau arbuzini su migdolais smile.gif isrenki is arbuzo seklas, sudedi i smulkintuva, suberi riesutus, isspaudi citrina, galima dar metos lapeliu ideti, braskiu ir pan. Tada koki samtuka sulciu reikia nusemti, i jas supilti cukru (pagal skoni) ir pakaitinti. Atsalusia mase sumaisyti su arbuzu tyre. Pagal recepta dedasi dar 3 saukstai degtines, as dariau be alkoholio.
Supili mase i inda ir uzssaldai, kas kazkiek laiko vis reikia pamaisyti su sakute, kad butu serbetas.

Kitas greitas variantas jei turi leduku - susmulkinti kokteiliu plaktuve leda, deti visus ingredientus, isplakti ir serbetas paruostas!

QUOTE(Meger @ 2013 08 07, 15:48)
papasakokit koks kefyras tinkamiausias, kokius priedus paskui dedate (zoleles ir t.t.)  ax.gif


As naudojau gana riebu saltibarsciu kefyra. Gavosi thumbup.gif

Dali padarysiu su zolelem, dali su cesnaku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2013 08 07, 15:48)
papasakokit koks kefyras tinkamiausias, kokius priedus paskui dedate (zoleles ir t.t.)  ax.gif

aš visada naudoju pigiausią cento kefyrą-normalaus riebumo.Kai nuvarvinu,dedu druskos,įspaudžiu česnako,dedu žoleles-dažniausiai džiovintas,su krapais,petražolėm.Galima paimprovizuot,manau,kad galima ir marinuoto kornišono dėt,ir kaparėlių-čia tik mintis,nebandžiau pati tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 08 07, 12:44)
Dabar kartais išsikepu orkaitėj kokią ciabatta

gal kokį receptą turit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2013 08 07, 20:55)
gal kokį receptą turit?  bigsmile.gif

žiūriu, kad nesu įkėlus į blogą g.gif
kelis kartus jau esu darius pagal šitą receptą http://www.bbc.co.uk.../ciabatta_85453
man patiko, ir dar iš sm yra vienas, kur bandžiau
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2013 08 07, 15:48)
papasakokit koks kefyras tinkamiausias, kokius priedus paskui dedate (zoleles ir t.t.)  ax.gif


toks koks lieka nesunaudotas ir baigiasi galiojimas biggrin.gif (na lieso aš niekada neperku), o atšildžius ir gerai nuvarvinus (palieku per naktį varvėti) pridedu labai smulkiai pjaustytų marinuotų agurkėlių, džiovinto česnako (žalio nevirškina skrandis), druskytės ir pipiriukų arba citrinpipirių. Nu mums laaabai skanu. Vis mastau pabandyti sutarkuoti marinuotą agurką, jis gal labiau skonį paleis g.gif

Nu su bananais tai labai šauni idėja, nes pas mumis nuolatinė bėda, kas baigs tą pradėjusį juoduoti bananą(-us) doh.gif tai iš to pykčio nustojau pirkti juos, bet kartais norisi, tai 1 (tik sau nepirksi), bet jei nupirksi 4 ir kažkas nenorės, tai ir pradeda jis voliotis blush2.gif
Atsakyti
Atrodo per vasarą skaičiavimų mažiau... O aš šį mėnesį pradėjau skaičiuoti išlaidas. Kas jungiasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny_smile @ 2013 09 03, 09:15)
Atrodo per vasarą skaičiavimų mažiau... O aš šį mėnesį pradėjau skaičiuoti išlaidas. Kas jungiasi? smile.gif


Kas menesi skaiciuojam, tik taupymu jau nebegaliu pavadinti sad.gif reik susiimti kazkaip wink.gif
Atsakyti
keliu temą į viršų. kaip sekasi skaičuotojoms?

aš nuo spalio pradėjau rimtai rinkt čekius, skaičiuosiu mėn. gale, nes rugsėjį išblaškė man viską, neišėjo visko surinkt.

Atsakyti
Atsakyčiau-kas mėnesį vis daugiau. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Įlindau čia...reikalas pribrendo... doh.gif
Metus fiksuoju išlaidas, ir kai pamačiau, kad praeitą mėnesį maistui 1300lt, čia be jokių kavinių (aš jas prie pramogų priskiriu), be pietų darbe, plius visas daržoves gaunam iš tėvų, paukštieną irgi, tai kosmosas kažkoks blink.gif

2 suaugę ir mažius g.gif

Dabar daugiau būsiu namie, tai užsibrėžiau gaminti daugiau ir maistui iki 800lt išleist g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirmukė @ 2013 10 24, 19:51)
Įlindau čia...reikalas pribrendo... doh.gif
Metus fiksuoju išlaidas, ir kai pamačiau, kad praeitą mėnesį maistui 1300lt, čia be jokių kavinių (aš jas prie pramogų priskiriu), be pietų darbe, plius visas daržoves gaunam iš tėvų, paukštieną irgi, tai kosmosas kažkoks  blink.gif

2 suaugę ir mažius g.gif

Dabar daugiau būsiu namie, tai užsibrėžiau gaminti daugiau ir maistui iki 800lt išleist  g.gif


Butinai pasidalink kaip seksis!
Gaila kad temute aprimus, man visada cia budavo idomu pasiskaityti ax.gif
Atsakyti
Sveiki bye1.gif
Uzsikapsciau tarp rudeniniu lapu ir islaidu cekiu wacko.gif biggrin.gif Maisto (ir kitas) islaidas skrupulingai skaiciavau pilna rugpjucio menesi.Uzsibreziau,kad per menesi pilnumoje galiu ismaitint asmeni uz 4lt dienai,20lt visai seimai(2suauge,3vaikai) ir ka,pilnumoje pavyko bigsmile.gif Visa menesi skaiciavausi,kad nevirsyt ne lito.Sesuo ne juokais susierzino del mano busimo eksperimento,tai dar plius rasiausi ka kiekviena diena seimai gaminu,kuom pamaitinu biggrin.gif
Atsakyti