Įkraunama...
Įkraunama...

Ann Taylor

Na va, jau isejo rankinukas su manimi i zmones.. Rankinukas patinka, kaip pasiutas ir pan. Bet sau isvada vis del to padariau, kad man reik su uztrauktuku smile.gif Arba reikia antro..Tiesiog as is tu, kad viena nusiperku ir nesioju, kol pakeist reikia. ax.gif
Na ir kai praktiskai isbandziau, tai prikrautas rankinukas stovi.. tik man magnetinis uzsegymas nelabai laiko.. rankinuke nesioju "visa gyvenima" biggrin.gif

Gal kas tokia turi? 4u.gif

http://www.anntaylor...faultColor=6481
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2014 08 27, 19:32)
Sveiki, as irgi didele Ann Taylor ir siek tiek Loft megeja  biggrin.gif
Rubu kokybe tikrai puiki. turiu keleta sijonu,



As laukiu Ann Taylor 2 dydzio pencil sijonuko ( su 93 cm klubais)...negi bus didelis, jei didinti g.gif ax.gif
Tarkim, j.crew man tinka 2 dydis.
Gal turit ir j.crew ir galite palyginti ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 03 rugsėjo 2014 - 13:05
Turėtų tikti. Aš JCrew pirkdavau 4 dydį sijonų, kol kokybė tenkino, Ann Taylor irgi 4 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 09 03, 15:28)
Turėtų tikti. Aš JCrew pirkdavau 4 dydį sijonų, kol kokybė tenkino, Ann Taylor irgi 4  4u.gif


O, tai butu saunu smile.gif

Manes tai JCrew pencil sijonukai nenuvyle kolkas smile.gif
Ar Ann Taylor sijonai geresnes kokybes g.gif

Turiu Ann Taylor viena kasmyra, nu superinis wub.gif , jei lyginti su j.crew ax.gif
Atsakyti
Manęs apskritai JCrew kokybė nebetenkina, tai jau kokie metai, kaip esu pilnai "pagijusi" ir tik karts nuo karto įkišu nosį naujienų pasižiūrėti, bet kažkaip niekas neužkabina biggrin.gif .
Sijonai, kiek esu pirkusi, buvo tikrai geri. Ann Taylor irgi, kiek pirkau, patiko tiek suknelės, tiek sijonai. Ir marškinukai jų faini man, nes JCrew tai man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2014 09 03, 14:04)
As laukiu Ann Taylor  2 dydzio pencil sijonuko ( su 93 cm klubais)...negi bus didelis, jei didinti  g.gif  ax.gif
Tarkim, j.crew man tinka 2 dydis.
Gal turit ir j.crew ir galite palyginti ?  4u.gif


Sakyciau atitinka JCrew dydzius - tiek AT, tiek JC perku dydziu mazesnius nei siaip nesioju.

O kokybe Ann Taylor gera, aisku jei koks medvilninis pencil be pamusalo, tai pasiglamzo, bet su JCrew tas pats. Siuo metu turiu 3 pencil ir viena kitoki AT sijonukus, tai superiniai visi thumbup.gif Na bet ir siaip man AT patinka.
Atsakyti
Mergaites ,patarki prasau su 110 cm klubais kelnes kokio dydzio reik ? g.gif

patiko sios
http://www.anntaylor...faultColor=6600
Atsakyti
Dideja, ar sulaukėte savo sijonuko? Tiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 09 03, 15:53)
Manęs apskritai JCrew kokybė nebetenkina, tai jau kokie metai, kaip esu pilnai "pagijusi" ir tik karts nuo karto įkišu nosį naujienų pasižiūrėti, bet kažkaip niekas neužkabina biggrin.gif .


aš irgi jungiuos prie šio Jūsų posto, nuo Jcrew pagijau..o anntaylor ką esu pirkus viskas labai patiko, loft kaip kas..

kaip faina, kad tokia tema atsirado wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 09 20, 17:59)
Dideja, ar sulaukėte savo sijonuko? Tiko? ax.gif



Sulaukiau smile.gif
Tiko 2 d, fainas labai, kokybiskas, pirktas per nuolaidas , tai pigiai gavosi, esu labai patenkinta thumbup.gif
toks amzinai klasikinis juodas pencil biggrin.gif sitas http://www.anntaylor...faultColor=6600
Atsakyti
esu anntaylor fane, kol kas pati smagiausia ju suknele si user posted image
Atsakyti
Ar esat AT skiniukus bandžiusios, mm? blush2.gif
Labai masina šie, bet svarstau, ar įlįsiu su 90 cm į 0 dydį.. g.gif Sijoną turiu 0 dydžio (po teisybei, aš į jį net su 93 cm įlindau), bet va dėl kelnių/džinsų, tai klausimas...
Atsakyti