Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(tany @ 2013 01 19, 18:47)
Ir tau uzaugo tikras mazarini?

Taip 4u.gif
Atsakyti
nu, ok...tikekimes ir pas mane mazarini smile.gif. bet 1 seklyte pasiemiau pas Savi smile.gif... palyginimui... ziuresim ar skirsis kas ar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 01 19, 20:33)
Iš patirties kurios auginę oranžinius pomidorus patarkit kokias kelias veisles man pasirinkti. Forma man patinka slyvinių pomidorų  ax.gif , kažkodėl galvoju kad jie skaniausi. biggrin.gif

Oranziniai man visi skanus blush2.gif Pernai auginau vidutinio aukscio vidutinio velyvumo Oranze. Patiko labai. Bet jie apvalus ne pailgi. Yra is pailgu, tai kriausiniai, Золотая рыбка, pati siemet auginsiu Золотое сердце, Banancik, Oranzinis japoninis triufelis gerai skamba bigsmile.gif Sekmes renkantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 01 19, 20:40)
Oranziniai man visi skanus  blush2.gif  Pernai auginau vidutinio aukscio vidutinio velyvumo Oranze. Patiko labai. Bet jie apvalus ne pailgi. Yra is pailgu, tai kriausiniai, Золотая рыбка, pati siemet auginsiu Золотое сердце, Banancik, Oranzinis japoninis triufelis gerai skamba  bigsmile.gif  Sekmes renkantis  4u.gif

Apvalių geltonų turiu, tai oranžinių noriu slyvinių. Sėklos turit savo ar pirkot. Nes pas Loretą keletą veislių nusižiūrėjau tik vis dar kenčiu biggrin.gif .
Papildyta:
Pernai auginau japoninį triufelį tik man jis nebuvo labai jau įpatingas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 01 19, 20:46)
Apvalių geltonų turiu, tai oranžinių noriu slyvinių. Sėklos turit savo ar pirkot. Nes pas Loretą keletą veislių nusižiūrėjau tik vis dar kenčiu  biggrin.gif .

Tuos oranzinius, kuriuos sodinsiu, tai pirkau pati is Loretos 4u.gif Gerai,kad ne hibridines veisles, tai pati dabar galesiu sau prisirinkti kiekvienais metais seklyciu wub.gif
Atsakyti
Japoninį auginau juodą nes neparašiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 01 19, 20:49)
Apvalių geltonų turiu, tai oranžinių noriu slyvinių. Sėklos turit savo ar pirkot. Nes pas Loretą keletą veislių nusižiūrėjau tik vis dar kenčiu  biggrin.gif .
Papildyta:
Pernai auginau japoninį triufelį tik man jis nebuvo labai jau įpatingas.  blush2.gif

As auginsiu Mandarinka is oranziniu, dedu daug vilciu i juos. Ir dar hibridinius Bolzano ir slyvos formos Organza
O kuom nepatiko jap.triufelis? Nederlingas buvo ar skonio truko? Pati auginsiu viena kruma siemet, juos giria rusu forumuose ir cia esu geru atsiliepimu skaiciusi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 19 sausio 2013 - 20:08
Juodas japoninis triufelis labai derlingas, o skonio man trūko , palyginus su kitais juodukais...tikrai kiti buvo daug skanesni.
Papildyta:
thumbup.gif blink.gif vaje , jau čia nauja tema...tik dabar pamačiau...na jau neisiu skaityt dabar trisdešimt kelių lapų , kur praleidau per kokią dieną... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 01 19, 22:19)
Juodas japoninis triufelis labai derlingas, o skonio man trūko , palyginus su kitais juodukais...tikrai kiti buvo daug skanesni.


drinks_cheers.gif Japoninis triufelis ir man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 01 19, 21:06)
As auginsiu Mandarinka is oranziniu, dedu daug vilciu i juos. Ir dar hibridinius  Bolzano ir slyvos formos Organza
O kuom nepatiko jap.triufelis? Nederlingas buvo ar skonio truko? Pati auginsiu viena kruma siemet, juos giria rusu forumuose ir cia esu geru atsiliepimu skaiciusi  g.gif

Derlingumas viskas tvarkoje man skonio jame nebuvo. Aš irgi prisiskaičiau, kad jis skanus todėl ir auginau. Bet čia jau skonio reikalas. blush2.gif Gal per daug išgirtas buvo tai jau tikėjausi kažko labai mirksiukas.gif .
Papildyta:
Šeriukai juodi man buvo labai skanūs, mamai pernai vieną daigą įsiūliau. Tėvams tokia spalva nepatinka, bet skonis sakė labai geras. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos pomidoru myletojos smile.gif
Pomidorininkyste mane pasieke net uz Lietuvos ribu biggrin.gif Galiu pasidalinti patirtimi del oranziniu pomidoru, pernai auginau Zloty ozorovsky ir geltonus Golden sunrise. Ypac patiko ozorovsky, labai skanus ir dideli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 01 19, 20:21)
drinks_cheers.gif Japoninis triufelis ir man nepatiko schmoll.gif

Gal butų gerai akcentuoti,kas dar kam nepatiko?Žinutė galetų buti tęstine,cituojama ir ilginamas sąrašiukas.Dvi nuomuones vienodas ,tai gal kaip ir faktas,įpatingai,kai rašanti turėjo su kuo palyginti-keliu rusiu juodukus. thumbup.gif . atkreipiau demesį,kad [B] polfast H blogi atsiliepimai,tai susilaikysiu prie poros daigelių pabandymui.
Atsakyti