Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(SensualitY @ 2014 09 26, 17:21)
Gavau,gavau,gavau  4u.gif  thumbup.gif  Po kelių dienų galėsiu parašyti atsiliepimus smile.gif


laukiam laukiam smile.gif
tikiuosi, greitu metu galesiu ir as pasidalinti savo ispudziais apie Zoeva flat kabuki smile.gif

ir dar noriu labai paklaust, vis kankinuosi as su tuom apatiniu blakstienu konturo seseliavimu... rolleyes.gif koks butu patogesnis smudger user posted image

ar detail shader user posted image

rekomendavot pencil, ale man tai isvis kazkoks kosmosas su tokiu dirbt, ranka neigudus blush2.gif
Atsakyti
Na kol kas dar tik kelis išbandžiau: 125 vienareikšmiškai TOBULAS wub.gif Tepa taip natūraliai wub.gif Taip pat 322 antakiam labai patinka smile.gif ir 106 pudrytei. Kol kas tik šiti bandyti ir labai labai super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 09 30, 20:13)
Na kol kas dar tik kelis išbandžiau: 125 vienareikšmiškai TOBULAS wub.gif Tepa taip natūraliai wub.gif  Taip pat 322 antakiam labai patinka smile.gif ir 106 pudrytei. Kol kas tik šiti bandyti ir labai labai super mirksiukas.gif

o vat as i ta 322 antakiams vis ziuriu, ziuriu, ir nedristu uzsisakyt... komentarai labai ivairus, kai kurios liko labai patenkintos, bet dauguma jo nesuprato arba apibudina kaip "nebloga, bet galetu but ir mazesnis" g.gif
Atsakyti
Na,jis nėra siauras tikrai. Jei Jūsų antakiai labai ploni ir siauri,tada Jums netiks. Ir jis toks kietokas man gan.. Bet man tinka wink.gif Kaune galiu duot pabandyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 09 30, 21:14)
Na,jis nėra siauras tikrai. Jei Jūsų antakiai labai ploni ir siauri,tada Jums netiks. Ir jis toks kietokas man gan.. Bet man tinka wink.gif Kaune galiu duot pabandyt wink.gif

Vilniuj verysad.gif ka as zinau, antakiai kaip antakiai, gan standartiniai, ne is placiausiu blush2.gif et, jauciu platokas bus... schmoll.gif
Atsakyti
Pasimetus as...tiek perskaiciau info apie sepetelius, bet sudetinga priimti galutini sprendima.
Pirkti SIGMA ar MAC?
Kaip ir nusiziurejau SIGMOS http://www.sigmabeau...unny_p/bbla.htm , bet randu visokiu komentaru, tiek teigiamu tiek neigiamu islenda...
Ka manot apie si rinkini? Gal kas turite toki? Ar esate patenkintos, ar verta tokiu pinigeliu?
Aplamai idomi nuomone kokius sepetelius priglaustumete jei finansai leistu ?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gavau as savo Zoeva Flat Kabuki, na geriu geris wub.gif labai patiko smile.gif Sintetiniu sereliu, minkstumo tokio bei svelnumo dar neteko matyt. Puikiai atlieka savo darba, veida padengia miniraline puikiai, odai labai malonus. 10 balu

O vat ka noreciau ispeikt, tai ecotools. Aisku, ne kazin kas, ir vien del kainos gal nevertetu pykt ir kritikuot, bet vis delto... Labai nerekomenduociau, jau geriau pasitaupykit pinigeliu bent jau kokiam nors Everyday Minerals, tikrai vertesni demesio. Praktiskai visi turimi bambukines serijos subyrejo sad.gif Pradejo seriai krist kokstais, Bronzer Brush tai dar ne taip tragiskai, meginau ji reanimuot, klijuot, nes tiesiog visas sereliu rysulelis issoko is metalinio korpuso, bet nieko gero neisejo - jau nebegalejau tokio remontuoto naudot, juolab kad pora koksteliu jis vis delto spejo pamest.

Beje, to paties gamintojo Tapered Blush Brush irgi nerekomenduociau. Atrodo tvirtesnis, kitokios serijos, tai gal ir nesubyres, bet man asmeniskai visiskai nefunkcionalus ir nepatogus
Atsakyti
Isbandziau ir as Zoevos sepeteliu rinkini, Vegan brush set, 8 dalys.
Flat kabuki, tai man grynai kaip Sigmos ir kokybe ,ir dengimas. Tik kaina skiriasi lotuliukas.gif blush2.gif.
Tikrai rekomenduociau.
Atsakyti
Nusipirkau Real Techniques sepeteli pudrai is www.topbeauty.lt ant pakuotes parasyta made in China g.gif Kieno jie istikruju gamybos buna? O ir tikejausi siek tiek kietesnio jo,kazin nebus padielka? gal kas pirke is ten?
Atsakyti
QUOTE(LoveIt @ 2014 10 22, 22:46)
Nusipirkau Real Techniques sepeteli pudrai is www.topbeauty.lt ant pakuotes parasyta made in China  g.gif  Kieno jie istikruju gamybos buna? O ir tikejausi siek tiek kietesnio jo,kazin nebus padielka? gal kas pirke is ten?


O kokios pagaminimo salies tikejaisi? Jie pagaminti Kinijoj. Na juk China tikrai nereiskia, kad padielka ar blogas produktas - priklausomai nuo gamintojo kokybe eina. Tiek turguje esantys kedai po 20Lt, tiek firminiai Nike po 200Lt siuvami toj pacioj Kinijoj, bet nuo to netampa padielkom. tongue.gif

Nezinau koki pirkai, bet turiu powder ir blush sepetelius, tai abu minkstuciai, bet as tokiu ir norejau.

Siaip paprasciausia pasiguglint apie konkretu sepeteli, paziuret koki youtube video, tai bus lengviau apsisprest ir geriau matysis tekstura, dydis ir pan.
Atsakyti
QUOTE(LoveIt @ 2014 10 22, 22:46)
Nusipirkau Real Techniques sepeteli pudrai is www.topbeauty.lt ant pakuotes parasyta made in China  g.gif  Kieno jie istikruju gamybos buna? O ir tikejausi siek tiek kietesnio jo,kazin nebus padielka? gal kas pirke is ten?

nepergyvenkit, ant maniskio, pirkto is Amerikos, ihebr, taip pat parasyta made in China. tai gi dabar retai kada rasi kokia kita pagaminimo sali, ypac stambesnio gamintojo
Atsakyti
Aciu, nuraminot 4u.gif
Atsakyti