Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Norint apsisaugoti nuo ligų reikia griebtis visų įmanomų būdų, gal šis paveikslėlis apsaugos mus visas nuo siaučiančių ligų doctor.gif. Būkit sveikos ir energingos, kaip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2013 01 24, 21:33)
Norint apsisaugoti nuo ligų reikia griebtis visų įmanomų būdų, gal šis paveikslėlis apsaugos mus visas nuo siaučiančių ligų doctor.gif. Būkit sveikos ir energingos, kaip visada smile.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui už gražius namelius.
Gal turit dainos ,, o mes vaikai'' lietuvišką versiją karaoke. Su ta kuri yra pašte aš nesuspėju... blush2.gif Kolegė prašė padėt ketvirtokus paruošti išleistuvėms ir kaip tik nori šios dainos.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 01 24, 21:28)
Dėkui už gražius namelius.
Gal turit dainos ,, o mes vaikai'' lietuvišką versiją karaoke. Su ta kuri yra pašte aš nesuspėju... blush2.gif Kolegė prašė padėt ketvirtokus paruošti išleistuvėms  ir kaip tik nori šios dainos.... g.gif

Aš pernai iškuičiau visą internetą, bet niekur nieko gero neradau, tai teko pritaikyti tai, kas buvo - sutrumpinau užsienietiškos karaoke versiją (nors dar vistiek per ilgas variantas). Nemanau, kad kas turi, nes jau klausinėjau čia ax.gif . Kita vertus, gal jau dabar kuri papildė savo fonoteką g.gif ... Mano vaikai dainavo ir kažkaip suspėjo, skambėjo gražiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 24 sausio 2013 - 21:40
Ačiū peliukui už namučius. Noriu paklausti, kaip pas jus su dailiu raštu. Aš nebežinau kaip kovoti, kad vaikai rašytų gražiai. Turime užsivedę dailyraščio sąsiuvinius. Kas iš to? Į tuos sąsiuvinus dar pasistengia rašyti, bet per pamokas ir vėl rašo kaip kas nori. Gal turite vaistų nuo šios ligos?
Papildyta:
QUOTE(NOKIA @ 2013 01 24, 22:28)
Gal turit dainos ,, o mes vaikai'' lietuvišką versiją karaoke.

Nusiunčiau į paštą karaoke.
Atsakyti
4u.gif Sveikos. Registruojuosi ir aš. 22peliukui22 aciuks.gif Ta citrina su medučiu oi kaip maniškaims praverstų. Visą savaitę klasėje trūksta trečdalio vaikų, tai mokslas vos ne atbuliniu bėgiu vyksta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 01 24, 22:50)
Noriu paklausti, kaip pas jus su dailiu raštu. Aš nebežinau kaip kovoti, kad vaikai rašytų gražiai. Turime užsivedę dailyraščio sąsiuvinius. Kas iš to? Į tuos sąsiuvinus dar pasistengia rašyti, bet per pamokas ir vėl rašo kaip kas nori. Gal turite vaistų nuo šios ligos?
Papildyta:



Ir aš norėčiau tokių vaistų. Baisu, kaip nesistengia. Šiandien liepiau keliems perrašyti eilėraštį, nes raštas buvo baisus, tai koks nepasitenkinimas doh.gif , maniau, kad sprogs iš nervų...

Atsakyti
Labas rytas

AČIŪ už naujys šiltus ir skanius namučius.
jau kiek darbų, tai net nespėjo čia nieko parašyt. Jau ruošiamės Užgavėnėm, darom Morę. Su šitais vaikais pirmos Užgavėnės. Du metus jų neturėjom mokykloj, nes buvo atostogos. kaip vaikai laukia....
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 01 24, 21:50)
Noriu paklausti, kaip pas jus su dailiu raštu. Aš nebežinau kaip kovoti, kad vaikai rašytų gražiai. Turime užsivedę dailyraščio sąsiuvinius. Kas iš to? Į tuos sąsiuvinus dar pasistengia rašyti, bet per pamokas ir vėl rašo kaip kas nori. Gal turite vaistų nuo šios ligos?


pas mane tas pats doh.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kuri parsisiuntet vakarykscio webinaro pateiktis ir pazyma? manes kazko i puslapi neisileidzia... 4u.gif idomu butu paziuret, kas tose pateiktyse, nes visai ne pagal jas kalbejo... 4u.gif
o del vaiku rasto, tai ir pas mane liudna situacija... is 10 gal koks vienas kai pasistengia graziau raso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuko_mama: 25 sausio 2013 - 09:37
Sveikos, beldžiuosi ir aš į naujų namučių duris smile.gif
Atsakyti

Sveikos visos, naujuose namučiuose. Ačiū 22peliukui22 už juos.

Pasiskaičiau, kad ruošiatės Užgavėnėm. Pas mus tą savaitę bus papildomos atostogos. O kaip pas jus? O gal darot anksčiau?
Atsakyti