Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Pas mus atostogos nuo 11 vasario. Mielosios gal kuri turite kokių eilėraščių ar žodžių kaziuko mugei tinkančiu. Niekur nieko nerandu. Ir mokamą siunčiausi tai tokį š už 3 lt atsisiunčiau. Norim atidarymą mugės padaryti
Atsakyti
Pas mus atostogos nuo 11 dienos, bet pasirodo 18 ir 19 atostogaus visi, išskyrus pradinukus ( bent jau pas mus), nes dabar grįžom vėliau už didelius vaikus doh.gif . Nu gerai atrodys doh.gif
Atsakyti
Dainą nusiunčiau į muzikinį paštą.
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2013 01 25, 19:15)
Pas mus atostogos nuo 11 vasario. Mielosios gal kuri turite kokių eilėraščių ar žodžių kaziuko mugei tinkančiu. Niekur nieko nerandu. Ir mokamą siunčiausi tai tokį š už 3 lt atsisiunčiau. Norim atidarymą mugės padaryti


Nusiunčiau tokius žodžius į pirmą paštą. Mes naudojom kvietimui į mugę. Du mugės kviesliai ėjo pas visus į klases ir kvietė į mugę su tais žodžiais. Gal tiks...
Atsakyti
Viskas gerai radau tą dainą ,,o mes vaikai'', bet vistiek man ten nesigauna... blush2.gif
Gal galit parekomenduot kokią gražią dainą ketvirtokų išleistuvėms?
Atsakyti
Ačiū 22peliukui22 už naują gydančią temutę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 01 25, 22:11)
Viskas gerai radau tą dainą ,,o mes vaikai'', bet vistiek man ten nesigauna... blush2.gif
Gal galit parekomenduot kokią gražią dainą ketvirtokų išleistuvėms?

Žinau dainuoja Soliario „Skrydis“, Stakėno perkurtą „Kelelis tolimas“, tiesiog yra dainų apie vaikystę, žiedus. Jei ko konkrečiau reikės rašykit.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 01 25, 21:11)
Viskas gerai radau tą dainą ,,o mes vaikai'', bet vistiek man ten nesigauna... blush2.gif
Gal galit parekomenduot kokią gražią dainą ketvirtokų išleistuvėms?

O kas nesigauna? Mums viskas gavosi ax.gif . Pradėjom mokytis pagal Žvaigždžių duetuose dainuotą Vilijos variantą, o paskui perėjom prie šitos karaoke ir viskas buvo ok mirksiukas.gif .
Atsakyti
Keistai skaitau, naujus akinius nusipirkau... Ar čia man vienai akiniuotei sunglasses2.gif taip rodosi, bet tikiuosi nauji stiklai savo daro....
Tiesa mergaitės būtų įdomu sužinoti, o kiek renginių be susirinkimų per mokslo metus organizuojate tėveliamd?....
Atsakyti
QUOTE(klaipedike @ 2013 01 25, 22:45)
Keistai skaitau, naujus akinius nusipirkau... Ar čia man vienai akiniuotei sunglasses2.gif  taip rodosi, bet tikiuosi nauji stiklai savo daro....
Tiesa mergaitės būtų įdomu sužinoti, o kiek renginių be susirinkimų per mokslo metus organizuojate tėveliamd?....

mes tik kalėdoms ir motinos dienai. smile.gif
Atsakyti
Ir mes du tokius pačius. O kas nors organizuojate daugiau?
Atsakyti
Labutis 4u.gif . Mes su pirmokais nedarome atskirai mamos dienai kažko, bet, rašydamos scenarijų abėlėlės šventei, įtraukiame posmus, dainas ir apie mamas, ir apie tėčius. Kai kitas klases turim, tai darom šeimos šventes mokslo metų pabaigoje ir kalėdoms ką nors (bet ne kasmet). Žodžiu, jei jau mums viską karpo ir nėra kada ruoštis, tai nereikia ir smaugtis pačioms . Čia mano asmeninė nuomonė ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 26 sausio 2013 - 14:08