Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(leliuko_mama @ 2013 01 25, 10:35)
sveikos,
gal kuri parsisiuntet vakarykscio webinaro pateiktis ir pazyma? manes kazko i puslapi neisileidzia...  4u.gif idomu butu paziuret, kas tose pateiktyse, nes visai ne pagal jas kalbejo...  4u.gif


Neįleidžia niekošiandien - na bent jau kiek mano kolegių bandė, nepavyko.
Tad lauksim.
O gal kam ir pavyko?

QUOTE(gitė @ 2013 01 25, 14:15)
Pasiskaičiau, kad ruošiatės Užgavėnėm. Pas mus tą savaitę bus papildomos atostogos. O kaip pas jus? O gal darot anksčiau?


Nieko anksčiau ar vėliau nedarysiu. schmoll.gif Aš tai kaip tik džiaugiuosi, kad Užgavėnės per atostogas - galės su tėvais džiaugtis. Pažiūrėsim, ar nors vienas namie kartu su tėvais darys kokią kaukę. O tai viską mokytojams numeta, o patys nė piršto nepjudina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vildinga: 25 sausio 2013 - 13:35
QUOTE(gitė @ 2013 01 25, 13:15)
Sveikos visos, naujuose namučiuose. Ačiū 22peliukui22 už juos.

Pasiskaičiau, kad ruošiatės Užgavėnėm. Pas mus tą savaitę bus papildomos atostogos. O kaip pas jus? O gal darot anksčiau?

mes irgi džiaugėmės, kad atostogos, bet šiandien netikėtai sužinojom, kad atostogos nukeltos į 18-22 d., valdžia pas save kabinete pasitarė, nusprendė, o mes kažkokiu stebuklingu būdu turėjom sužinoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2013 01 25, 08:11)
Labas rytas

AČIŪ už naujys šiltus ir skanius namučius.
jau kiek darbų, tai net nespėjo čia nieko parašyt. Jau ruošiamės Užgavėnėm, darom Morę. Su šitais vaikais pirmos Užgavėnės. Du metus jų neturėjom mokykloj, nes buvo atostogos. kaip vaikai laukia....

Pas mus atostogos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2013 01 25, 15:35)
Neįleidžia niekošiandien - na bent jau kiek mano kolegių bandė, nepavyko.
Tad lauksim.
O gal kam ir pavyko?
Nieko anksčiau ar vėliau nedarysiu.  schmoll.gif Aš tai kaip tik džiaugiuosi, kad Užgavėnės per atostogas - galės su tėvais džiaugtis. Pažiūrėsim, ar nors vienas namie kartu su tėvais darys kokią kaukę. O tai viską mokytojams numeta, o patys nė piršto nepjudina.


webinarai - šiandien neįsileidžia. nepavyksta ir man prisijungti.
užgavėnės - pas mus labai smagi šventė. thumbup.gif Atėjusi mama klasėje kepa blynus, oi, kaip skanu ir smagu. bigsmile.gif vaikai labai laukia šios akimirkos.
kaukes jie patys savarankiškai namuose pasiruošia - tai nieko įdomaus neprikuria - pilna mokykla vien čigonų bigsmile.gif

o gal kuri buvus su vaikais Rumšiškėse užgavėnių švęsti?

KAIP GERAI, JAU SAVAITGALIS. VAIKŲ ŠIĄ SAVAITĘ LABAI NEDAUG BUVO, BET KAIP NUVARGAU doh.gif doh.gif doh.gif
GAL KITĄ SAVAITĘ VAIKŲ KLASĖJE PADAUGĖS, DARBAS VYKTŲ NORMALIU TEMPU.
Atsakyti
QUOTE(gitė @ 2013 01 25, 14:15)
Sveikos visos, naujuose namučiuose. Ačiū 22peliukui22 už juos.

Pasiskaičiau, kad ruošiatės Užgavėnėm. Pas mus tą savaitę bus papildomos atostogos. O kaip pas jus? O gal darot anksčiau?

pas mus atostogos prasidės kaip tik po Užgavėnių. Kažkaip įdomiai teko susidėliot - nuo trečiadienio iki trečiadienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 01 24, 21:50)
Ačiū peliukui už namučius. Noriu paklausti, kaip pas jus su dailiu raštu. Aš nebežinau kaip kovoti, kad vaikai rašytų gražiai. Turime užsivedę dailyraščio sąsiuvinius. Kas iš to? Į tuos sąsiuvinus dar pasistengia rašyti, bet per pamokas ir vėl rašo kaip kas nori. Gal turite vaistų nuo šios ligos?
Papildyta:

Nusiunčiau į paštą karaoke.

kuriam pašte, nerandu... blush2.gif
Atsakyti
Labas visoms, savaitgalis lipa ant nosies, pilna visokių reikalų. Pasisveikinu, prisirašau ir lekiu kept obuolių pyragą. Nusimato skani essen.gif vakarienė. Gero jums pasiplepėjimo.
Atsakyti
Labutis 4u.gif . Ką tik pažiūrėjau filmą "Sekret" ir labai patiko blink.gif thumbup.gif . Milijoną kartų įdomesnis ir naudingesnis nei vakarykštis seminaras mirksiukas.gif . Šiaip jau buvau mačiusi jį, bet ne pro šalį prisiminti mirksiukas.gif . Kas nematėt, tai rekomenduoju, youtube'je per paiešką rasite mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 25 sausio 2013 - 17:26
QUOTE(smilga1972 @ 2013 01 25, 18:25)
Labutis  4u.gif . Ką tik pažiūrėjau filmą "Sekret" ir labai patiko  blink.gif  thumbup.gif . Milijoną kartų įdomesnis ir naudingesnis nei vakarykštis seminaras mirksiukas.gif . Šiaip jau buvau mačiusi jį, bet ne pro šalį prisiminti  mirksiukas.gif . Kas nematėt, tai rekomenduoju, youtube'je per paiešką rasite  mirksiukas.gif .

sveikutes, gal galima tiksliau nes man rodo daug pavadinimu
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2013 01 25, 17:38)
sveikutes, gal galima tiksliau nes man rodo daug pavadinimu

Va čia
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2013 01 25, 18:52)

Ačiū labai o čia radau lietuviškai http://ziurim.lt/fil...ptis-the-secret
Atsakyti
Sveikutės,
Pas mus per Užgavėnes papildomos atostogos, tai pradinukų nebūna. Tikrai galės džiaugtis su tėvais, kurie, žinoma, nesidžiaugs, kad vaikai namuose. Toks jau gyvenimo dėsnis, išstūmiau vaiką ir ramu namuose, vis pusė dienos laisva.
Atsakyti