Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys meluoja geriau

QUOTE(cindy @ 2014 03 13, 15:48)
Robertėlį greičiau ne su Vilma, o su Oksana gal suves g.gif  Mirksėjosi labai jau jie biggrin.gif

per sena ji jam lotuliukas.gif

Negi nebegirdesim Juraaaaate ir Roooobertai biggrin.gif
Atsakyti
Aha, aš jau tada, kai Oksaną Robertas pas save namo vežė, pagalvojau, kad jie gal susieis.
Atsakyti
Geruliai Medos cepelinai už 1000 lt lotuliukas.gif Bet šiaip serija tai apie nieką, erzina mane tie pilvočiai, Vovka ir antras, kurį dabar Ligita kabins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 03 13, 22:32)
Geruliai Medos cepelinai už 1000 lt  lotuliukas.gif Bet šiaip serija tai apie nieką, erzina mane tie pilvočiai, Vovka ir antras, kurį dabar Ligita kabins  biggrin.gif

Rodos, Vovka yra Oksanos vyras? Tai bus vaizdelis kitoj serijoj biggrin.gif
Tas kapitonas ir mane labai erzina, nutaisęs tokią dirbtiną kalbėjimo manierą schmoll.gif
Atsakyti
Kiek daug naujų veikėjų priviso, septintą sezoną staiga Marijaus sesuo atsirado biggrin.gif Šiandien, kai beveik nerodė senų veikėjų, žiūriu ir atrodo, kad visai kitą serialą žiūriu. Turbūt su senais veikėjais mažai jau ką sugalvoja, tai tenka naujus rodyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 03 20, 00:14)
Kiek daug naujų veikėjų priviso, septintą sezoną staiga Marijaus sesuo atsirado biggrin.gif Šiandien, kai beveik nerodė senų veikėjų, žiūriu ir atrodo, kad visai kitą serialą žiūriu. Turbūt su senais veikėjais mažai jau ką sugalvoja, tai tenka naujus rodyti g.gif

Kažkaip juokingai visus naujus veikėjus perpynė - pasirodo, naujokė - Mariaus sesuo ir kartu kapitono buvusioji, o Vovka - Oksanos vyras ir kolekcininko sūnus ir kapitono brolis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2014 03 20, 01:13)
Kažkaip juokingai visus naujus veikėjus perpynė - pasirodo, naujokė - Mariaus sesuo ir kartu kapitono buvusioji, o Vovka - Oksanos vyras ir kolekcininko sūnus ir kapitono brolis smile.gif

Aha labai supinta drinks_cheers.gif O Meda abu broliukus kabino doh.gif Bet tie broliukai tai abu labu tokiu doh.gif
Man patinka tie nauji veikejai thumbup.gif Gal kazka idomesnio ir su Marijaus seserim parodys ir paciu Marijum, nes jau atsibode tie Ugnes rekavimai doh.gif
Atsakyti
O man patinka, kad naujų veikėjų įvedė smile.gif Su Marijaus seserimi, manau, dar čia bus čiūdų smile.gif
Atsakyti
Man ir patinnka, kad tiek naujo vėjo seriale atsirado thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(BonPari* @ 2014 03 13, 21:32)
Geruliai Medos cepelinai už 1000 lt  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
vejus konkrecius rodo doh.gif
siaip pirmam sezone,ta marijaus sesuo, kekse buvo, rode kaip marijus su ja savo viesbutyje lovoje vartesi. nejaugi aktoriu pritruko ?
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 03 21, 08:59)
vejus konkrecius rodo doh.gif
siaip pirmam sezone,ta marijaus sesuo, kekse buvo, rode kaip marijus su ja savo viesbutyje lovoje vartesi. nejaugi aktoriu pritruko ?

Ta pati pagalvojau doh.gif Nuvertina žiūrovus,galvoja,kad neprisimena blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 03 21, 21:09)
Ta pati pagalvojau doh.gif Nuvertina žiūrovus,galvoja,kad neprisimena blink.gif  lotuliukas.gif

Kai kurie tikrai neprisimena biggrin.gif

Man kaip pagailo Donato verysad.gif Ugnei jis per geras ax.gif Ir Jurga geresnio verta ax.gif
Atsakyti