Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

QUOTE(Viliana @ 2013 01 28, 11:01)
as sportuoju nuo 2 etapo, tai visai gerai jauciuosi, aisku ne sporto saleje, o namie ir vos pusvalandi smile.gif

bet i tavaja liniuote kaip smagu ziuret thumbup.gif wub.gif is kart motyvacijos duoda bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, na va nuo pirmadienio laikausi sios dietos, pirmos dienos buvo sunkios, bet jau vakar po piet kazkaip kaip ir normaliai jauciausi, nebesinorejo net uzkandziaut kai vyras valge, o jis daznai valgo schmoll.gif '
tai va noreciau kad priimtumete mane i savo bureli
Atsakyti
QUOTE(minguliux @ 2013 01 30, 01:26)
bet i tavaja liniuote kaip smagu ziuret thumbup.gif  wub.gif  is kart motyvacijos duoda bigsmile.gif  4u.gif

4u.gif dekui, tik va as galvoju su sportu bus prastai kai prasides antra papildoma iskrova, jauciu bus po sporto ziauriai silpna g.gif iseitis arba laikinai nebesportuoti (kas atsilieps odai ir jos susitraukimui, arba nesilaikyti tos iskrovos) senbuves ar galima tos antros iskrovos nesilaikyti?

QUOTE(laimingamama23 @ 2013 01 30, 12:21)
sveikos, na va nuo pirmadienio laikausi sios dietos, pirmos dienos buvo sunkios, bet jau vakar po piet kazkaip kaip ir normaliai jauciausi, nebesinorejo net uzkandziaut kai vyras valge, o jis daznai valgo schmoll.gif  '
tai va noreciau kad priimtumete mane i savo bureli

prasom drasiau, daryk liniuote, siusk duomenys ir foto 1 psl, nepamenu kam smile.gif ir junkis, po 2 sav isvis nebekreipsi demesio i saldumynus ir kitus skanumynus, kol nepaslysi, o paskui vel viskas is naujo, vel pirmos 3 d sunkiausios ir taip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingamama23 @ 2013 01 30, 11:21)
sveikos, na va nuo pirmadienio laikausi sios dietos, pirmos dienos buvo sunkios, bet jau vakar po piet kazkaip kaip ir normaliai jauciausi, nebesinorejo net uzkandziaut kai vyras valge, o jis daznai valgo schmoll.gif  '
tai va noreciau kad priimtumete mane i savo bureli

tad susikurk liniuotę, duomenis nusiųsk Nuodingajai gebenei, foto į paštą bei ateik pasikalbėt į bistro.
http://www.supermama...;#entry60652761
Atsakyti
Labas vakaras,
savaitė raudona. Eilinis savaigalio pavalgymas. Nežinau, kaip su savim susitarti.
Per savaitę -600 g

Šviesoforą padarysiu šeštadienį vakare.
Atsakyti
Labas rytas, savaite zalia, o tik -0,800 ziuriu po varskiadienio svoris beveik nebekrenta verysad.gif laukiu pirmo skaiciaus 6 kaip kokio stebuklo, o ziuriu jei ir toliau taip tai dar reikes palaukti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliana: 01 vasario 2013 - 06:33
Sveikos, stabdau dieta pakolkas kol bus aisku iki 5dienio kito kaip ir kas... 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, savaitė žalia žalia, deja svarstyklės rodo mažesnį pokytį nei praeita savaite, gal kad su WC reikalais nesusitvarkau, taigi... per savaitę -1.6 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gute444: 01 vasario 2013 - 07:16
sveiki,savaite zalia, -900gr. dziaugiuosi,kad pradejo kristi po to vyno doh.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
savaite zalia,o nukrito tik 600gr. Si kart nepalyginamai leciau svoris krenta.na bet ner ko noret,praejo 4 metai ir plius du gimdymai ax.gif
Atsakyti
Sveikos savaite tokia:
I. Raudona
II.Geltona
III. Zalia
IV. Zalia

Per tas 4 dienas numeciau -1.600 4u.gif
Papildyta:
dar matau cia pas kitu merginu liniuotes su gramais rodo, gal galit pasakyti kaip pasidaryt?, nes pas mane tik kg rodo
Atsakyti
Labas rytas,
savaitė raudona, nes kelis kartus pavėlavau su valgymais. Nors valgau tai kas pagal valgiaraštį, bet svoris visai sulėtintu režimu krenta. Tik -300 gr. Priežastis arba stresas, kuris patarąjį laiką vis nepalieka mane arba organizmas taip blokuojasi prisiminus + per šventes.
Atsakyti