Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(burokėlis @ 2013 06 04, 13:14)
Bet labiausiai laukiu Justin Cronin Dvylika, tiesiog jau vietos neberandu smile.gif Ar kam nors jo Perėja irgi paliko didžiulį įspūdį?

Man labai patiko. Bet va vis pasiteisina tas, kad amžinai liepiu sau neskaityt knygų kol neišleista visa serija ir neklausau savęs. kad ir kaip patiko, detalės jau turbūt išblėso. Bijau, kad ėmusi skaityti 12 nervinsiuosi, kad kažko nebepamenu, tai ir nelabai betraukia.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 06 04, 13:14)
dar parsinešiau Gravitaciją. Bet labiausiai laukiu Justin Cronin Dvylika, tiesiog jau vietos neberandu smile.gif Ar kam nors jo Perėja irgi paliko didžiulį įspūdį?
Gravitacija man tokia pošlykštė pasirodė ax.gif Mėgstu skaityt valgydama biggrin.gif
Mano neskaitantis knygų PZ vis primena,kad paklausčiau apie Kronino knygos tęsinį thumbup.gif Laukiam abu.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 06 04, 17:13)
Gravitacija man tokia pošlykštė pasirodė  ax.gif Mėgstu skaityt valgydama  biggrin.gif
Mano neskaitantis knygų PZ vis primena,kad paklausčiau apie Kronino knygos tęsinį  thumbup.gif Laukiam abu.

tai paskubėkite rezervuoti, nes žinau, kad tiražas bus labai greit išpirktas. Ji jau vakar turėjo išeiti, bet kažkokie trukdžiai įvyko. Baisiausia yra, kad trečioji dalis dar tik rašoma, vat kai jau bus parašyta ir filmai pastatyti, galėsiu ramiai gyventi toliau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2013 05 28, 16:53)
Antroji, pavergusi nuo pat pirmojo iki paskutinio puslapio - Erich Maria Remarque ,,Kelias atgal”.
Nuostabi knyga  wub.gif

Na kaip smagu, kai kas nors pagiria šitą kūrinį. ax.gif Man ji žiauriai gera pasirodė, turbūt pati geriausia iš Remarko knygų, nors dar kelios irgi labai patiko. Neteko gi man to karo nė pauostyt, bet kaip aš supratau jame dalyvavusius ir tą jų jausmą, kad niekas nebebus taip kaip anksčiau. Ar, tiksliau, Remarkas sugebėjo viską taip įtikinamai aprašyti. Tikrai nuostabi knyga.
QUOTE(Ingėnas @ 2013 06 01, 14:14)
Kažkaip nebelabai aš ir beskaitau.

O kodėl? Laiko nebėra ar noro?
QUOTE(eliss @ 2013 06 04, 14:42)
Kirsty White "Ar jis mane pamiltų, jeigu suliesėčiau?"

Kažkodėl nemanau, kad Skaitančiai šita knyga patiktų. smile.gif Labai jau primityvi, mano manymu, labiau (kvailoms) paauglėms tinkama.
QUOTE(Germinė @ 2013 06 04, 18:13)
Gravitacija man tokia pošlykštė pasirodė  ax.gif Mėgstu skaityt valgydama  biggrin.gif

Todėl aš valgydama niekada neskaitau knygų, tik žurnalus, kad nesugadintų man apetito, pasitaikius kokiai ne ypač maloniai vietai. smile.gif

Jens Christian Grondahl "Spalio tylėjimas". Po keliolikos santuokos metų žmona išvyksta iš namų, nepranešdama, nei kur, nei kuriam laikui. Visa knyga- tai paliktojo vyro pasakojimas, kuriuo lyg ir bandoma paaiškinti tokį žmonos poelgį. Prieš pradėdama skaityti, buvau gana skeptiškai nusiteikusi, nes galvojau, kad man bus visai neįdomus tas smulkmeniškas santuokos nagrinėjimas, priežasčių ieškojimas ir pan. Laimei, klydau. Na taip, romano herojus pasakoja apie konkrečią situaciją, savo istorijas (su žmona ir dar pora moterų bei savo vaikystę ir savo tėvų santykius), tačiau pasakojimo temos yra universalios, svarbios ir reikšmingos kiekvienam žmogui- tėvų/ vaikų santykiai, sutuoktinių/ įsimylėjėlių santykiai, laimės paieškos, atsitiktinumų ir kasdienių apsisprendimų bei poelgių svarba bei kiti gyvenimiški dalykai. Be to, knyga parašyta paprastai, bet labai gražiai, liūdnoka, bet psichologiškai įžvalgi ir visai nenuobodi.
user posted image
Atsakyti
As po ilgos pertraukos ateinu su apzvalga, bet si knyga to verta. Michael Koryta "Kiparisu namai" - is anotacijos tikejausi S.Kingo stiliaus fantastinio siaubo romano. Bet sis kitoks, tiesa, keletas paraleliu su S.Kingu buvo, bet jos neesmines, nezymios ir nepaneigia fakto, kad autorius velniskai talentingas. Pasakojimas gyvenimiskas, realus, nenusaldintas ir neprifarsiruotas kietu holivudiniu "saudau-gaudau-vienu mostu isguldau visus blogiecius". Mistine atmosfera sukurta tobulai, seki veikejo zingsnius isitempusi, pati pavirtusi akimis-ausimis-nuojauta. Labai rekomenduoju. Beje, manau, tikrai turetu patikti ir vyriskai auditorijai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 05 birželio 2013 - 08:12
sveikos,
norėčiau jūsų rekomendacijų. šiandien buvau giliai nustebinta, kai mano bendradarbė (gyvenu ne Lietuvoje) atsinešė knygą, kurią dabar skaito. sako skaitau apie tavo šalį. knyga Rūta Šepetys "between shades of grey". na gėda ppasidarė, nes nežinojau nei tokios rašytojos nei knygos. gal galit parekomenduoti kokią knygą ar autorių jai dar galėčiau rkomenduoti paskaityti, kad atsiskleistu mūsų istorija, kultūra.
rekomendavau Balys Sruoga "dievų miškas". na žemaitės "Marti" tikrai nesinori siūlyti. gal kažką galėtumežėtė pasiūlyti. ačiū iš anksto
Atsakyti
E.Mildazytes "Pasimatymas su Lietuva" butu ganetinai informatyvi.
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2013 06 04, 21:54)
O kodėl? Laiko nebėra ar noro?


Noro blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitytojos,
gal kas turi parduoti perskaitytą ir nebereikalingą A.Svijašo knygą "Išmintingas pasaulis" 2007metų leidimo? Laaabai reikia, davė paskaityti, o aš netyčia supyliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JiElė @ 2013 06 05, 16:03)
Sveikos, skaitytojos,
gal kas turi parduoti perskaitytą ir nebereikalingą A.Svijašo knygą "Išmintingas pasaulis" 2007metų leidimo? Laaabai reikia, davė paskaityti, o aš netyčia supyliau  doh.gif

http://www.sena.lt/p...tingas pasaulis
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 06 05, 15:05)


oi ačiū, ačiū, ačiū clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As ir skaitau,ir neskaitau,bet su atsiliepimais tai visiskas apsileidimas blush2.gif
Pirkti knygu,tai niekada nepamirstu biggrin.gif Vakar visas 3 Jotemos naujienas leidykloje nusipirkau.nu patinka man ju knygos ir kainos thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(linamog @ 2013 06 05, 09:10)
As po ilgos pertraukos ateinu su apzvalga, bet si knyga to verta. Michael Koryta "Kiparisu namai" - is anotacijos tikejausi S.Kingo stiliaus fantastinio siaubo romano. Bet sis kitoks, tiesa, keletas paraleliu su S.Kingu buvo, bet jos neesmines, nezymios ir nepaneigia fakto, kad autorius velniskai talentingas. Pasakojimas gyvenimiskas, realus, nenusaldintas ir neprifarsiruotas kietu holivudiniu "saudau-gaudau-vienu mostu isguldau visus blogiecius". Mistine atmosfera sukurta tobulai, seki veikejo zingsnius isitempusi, pati pavirtusi akimis-ausimis-nuojauta. Labai rekomenduoju. Beje, manau, tikrai turetu patikti ir vyriskai auditorijai.
user posted image

Hmmm.... man visiskai nepatiko si knyga,kelis kart bandziau skaityti,nu bet taip nuobodu ir neidomu pasidarydavo,kad taip ir pardaviau nepabaigus blush2.gif
Atsakyti