Dar vienas straipsniukas mūsų temai
http://www.kleckas.l...usiasi-i-sviesa
O,matau jau Justesea įdėjus buvo
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2013 01 31, 13:59)
Justesea, be abejonės, kad taip būna. Jei nebūtų įmanoma pagimdyti dvynių be medikų, evoliucijos eigoje toks reiškinys kaip daugiavaisis nėštumas ko gero būtų išnykęs. Gerai, kad įdėjote savo nuorodą, bet ko gero todėl, kad žmonės skirtingi, aš, lygindama šias dvi istorijas, matau ne filosofijų skirtumus ir skirtingas reakcijas į tuos pačius dalykus(gi akivaizdu, kad mamos reakcija į sėkmingą dviejų kūdikių gimimą yra kitokia, nei kitos mamos reakcija į vieno iš savo kūdikių mirtį).Matau, kad didelės rizikos gimdymą namuose renkasi nebūtinai asocialai

, taip pat matau komentarus po straipsniu, apie tai tai, kad šis pavyzdys įkvepia kitas dvynių besilaukiančias moteris rinktis gimdymą namuose.
Papildyta:
O nesklandus nėštumas, arba nėštumas su žinomais rizikos faktoriais tą teisę padaro mažiau prigimtine?
Pasikartosiu-rizika rizikai nelygu ir teorija ne visada sutampa su praktika ir atvirkščiai-kiekvienas atvejis individualus
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2013 01 31, 15:36)
Gal aš ir ne teisi, bet man atrodo, kad mamos, kurios renkasi gimdyti namie, kitaip ir į netektį žiūri. Tik bijau išsiplėsti, nes galiu būti labai ne taip suprasta ir sulaukti daug išvedžiojimų apie nusisvaigusias ekolgistes be atsakomybės jausmo, kai gyvybė yra toks brangus dalykas.
Bet norėčiau į kitą dalyką atkreipti dėmesį. Iš mano įdėtos dvynių istorijos. Jų mama tiesiog jautė, kad jai nereikia į ligoninę, kad jos vaikams saugiau gimti namie, ypač antrajam, kuris ėjo kojytėmis. O gydytojai bijojo, bet tai suprantama, statistiškai toks nėštumas yra gana rizikingas (bet vėlgi - tų rizikų statistikos yra iš gimdymų ligoninėse...). Gydytojai norėjo skatinti gimdymą, o mama jautė, kad per anksti pagimdžius gali kilti komplikacijų. Ir kas dabar pasakys, ar taip ir nebūtų nutikę ligoninėj?
Kodėl nuojauta, ypač motiniška, kuri yra be galo stipri, tokiais atvejais nurašoma kaip kvaila ir neatsakinga? Gal mama tokiu savo sprendimu išgelbėjo vaiko gyvybę?

būtent
daug šansų kad mano atveju ligoninėj viskas taip pat būtų pasibaigę cp ,greičiausiai taip pat extra.Pirmą kartą pasitikrinau kaip ten kas ligoninėj vyksta su mano psichika ir kaip tai įtakoja fiziologiją-patekus į gimdyklą su 3cm.atsidarymu per naktį nei vienu cm nepajudėjau į priekį,ryte jau reikėjo skatinamųjų,po to dar daugiau jų ,ir dar daugiau.ir Galų gale extra cp prie pilno atsidarymo .Tai ..kodėl antrą kartą kažkas turėtų būti kitaip?

Ir tada po cp visi būtų rėkę-va va,sakėm gi kad tau be šansų pagimdyt pačiai-tu rizikingas atvejis
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2013 01 31, 16:35)
Bandau suprasti

Štai aldyte rašo, kad tos, kurios nepaiso rizikingų požymių ir renkasi gimdymą namie- asocialios. Berods kažkuriame pačios poste(?) skaičiau, kad žinote šeimas, kuriose vaikai namuose buvo planuotai gimdomi ir iš sėdmeninės pirmeigos, ir po CP, ir priešlaikiniame gimdyme.
Ne viena graži šeima pagimdė savuosius solo(o gal gimdymas solo toks pat saugus kaip ir gimdymas su pribuvėja ar mediku
).Papildyta:

Ponas ne iš viduramžių, argumentuodamas matyt pamiršo, kad valstybė abortų klausimu labai netgi kišasi į kitų žmonių gyvenimus: nustatydama iki kada abortas gali būti atliekamas, kur jis gali būti atliekamas ir net kaip jis turi būti atliekamas

O gal nereikėtų
Jei moteris pilnai subrendus,pasiruošusi visom prasmėm tokiam gimdymui tai kodėl tai turėtų būti ne taip saugu kaip gimdyti su pribuvėja?
Mano nuomone tai NEturėtų būti pirmas gimdymas,bet čia tik mano asmeninė nuomonė,kurios nesiruošiu niekam piršt ir rėkt kad tai nesaugu ar rizikinga ar asocialu..