Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

QUOTE(amarrile @ 2013 01 29, 14:06)
na,ir šiais metais teks petražoliu pasiseti,kad kitems būtų. Reiktų išrašyti nuošaliai lysvę,kas žiemodamos netrugdytų. ten ir žieminiai svogunai,rugštynes,melisos,metos ir kiti žiemojantys gyventų. Man tos visžales palei šiltnamį tiktų...


o jo viszalems esu numaciusi ploteli jau nuo praeitu metu ruosiu dirva wink.gif vis akrtonu ir zole mulciuoju wink.gif dar siais metais nesodinsiu bet va kitais tai jau tikriausiai rolleyes.gif mes sodyboj tik antri metai darzininkaujam grynos pievos buvo unsure.gif o dar norejau mergaites patarimu, va pas mane apatinis-pagrindinis darzas va toks, o kaip sakykit jo shonus apsaugot, kad zole neitu g.gif det ta plasmasine vejos juosta g.gif (cia uzsetos garstycios wub.gif is va matot desinioj nuotraukos pusej pradzioj toks zymiai zalesnis ir didesnis garsyciu derlius, tai cia buvo nuolat mulciuojama ir va koks rezultatas akivaizdus net ant garstyciu matosi, tai mano vyras nebeabejoja mulciavimo nauda wink.gif
user posted image
Atsakyti
O cia ezeriukas matosi ar tvenkini kaset? Koks plotas pas jus? Ech, kaip grazu.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 01 29, 12:32)
Kur dingot visos?  unsure.gif  Pietaujat? Mano svogūnų laiškai jau dideli užaugo, einu šaltibarščius daryti...  tongue.gif


Aš tai sėklelėje buvau blush2.gif Gerai, kad daug grynųjų neturėjau tai daug nepirkau lotuliukas.gif

Na ir dar senukų sėklų asortimentą peržvelgiau, bet kažkaip ten tas asortimentas man nelabai, daug kas kartojasi pridėta tik kad daug atrodytų schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Ninkasi @ 2013 01 29, 14:30)


Tokioj vietoj tai gyvenčiau darže raskladuškę pasistačius bigsmile.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rim @ 2013 01 29, 14:25)
Nebespėjau anoj temoj pasisakyt, bet jei dar kuri ruošiasi klijuot sėklas noriu perspėt nenuretint. Pernai sėjau ridikėlius - dalį ant pirktinių juostelių, kitą dalį savo pačios klijuotų. Tai skirtumas akivaizdus - pirktinės sudygo lygiais tarpais visos, o tos mano klijuotos toli gražu ne visos ir gavosi per retai. Vis tik pakeliuose parduodamų sėklų daigumas nėra 100-tinis ir tai reikia įvertint. O parduodamos ant juostelių yra daug kokybiškesnės t.y.daigumas geresnis, todėl ir kaina jų gerokai skiriasi.


Aš ir mąstau, kad tos kur daigumas neaiškus tai reikės dvigubai arba trigubai tankiau nei rekomanduojama klijuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 29 sausio 2013 - 15:04
QUOTE(Ninkasi @ 2013 01 29, 14:30)
o kaip sakykit jo shonus apsaugot, kad zole neitu  g.gif


va kaip apsaugot, tai nežinau.. Pas mane eina žolė. Plastmasinė žolės juosta nepadės, šaknys vistiek po apačia pralįs.
Nežinau, kaip pas mergaites, kurios mulčiuoja. Gal po storu mulčo sluoksniu neprasimuša žolė, tai ten ir neina? Aš neturiu tiek mulčo, nesigauna patikrint smile.gif

Gražuuu pas jus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 sausio 2013 - 15:34
As symet darzo nepasunkinsiu lauko pomidorais, zaliomis sparaginemis pupelimis, nes nepasiteisino; morkos Nanto dygo puikiai, ilgavaisiai burokai taip pat, bei agurkai Pasalimo, Pasadoblis, dar symet mastau pirksiuosi - Dirigent, Astec, beje pernai norejau jiems tvoras statyti, bet vis tik likau prie senojo sodinimo budo; ai tiesa dar kelias galvas ankstyvu guziniu kopustu kisiu, bei svogunu daugiagalviu; beje suku galva kaip cia su tais is sekliukiu siulais vargt ar ne, nes pernai nepasiteisino, nunyko man, mat per mazai as su jais cackinaus matyt doh.gif
pernai pas anyta darzo nebuvo visai, cia vilkaviskio raj. lietus nuplove viska, ankstyvas bulves, burokus, sparagines, burokus; vieninteles morkos uzaugo smile.gif ir plius tame kraste sake eme kurkliai rastis, mat jie siaip daugiau dzukijoj musu kraste dominuoja, bet matyt su zeme, lietum atsinese/ doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 29 sausio 2013 - 15:39
aš viską sodinsiu biggrin.gif Viskas pas mus auga, išskyrus melionus. Netrukdo nei lietūs, nei sausra.
Daugmaž jau ir apsipirkau. Ale šiandien važiuosiu į mokyklą į susirinkimą, o mašiną prie Schetelligo statau.. Turbūt reik pinigus namie palikt, kad nekiltų bereikalingų pagundų unsure.gif
Atsakyti
Saintlina pas mus melionai irgi neauga, tik Sniegiai auga smile.gif, symet pazystama is Jiezno dave seklyciu; beje as daug vietos neturiu darzininkytei, tad bandau preliminarei i 12 aru susitalpinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 29, 15:50)
aš viską sodinsiu  biggrin.gif  Viskas pas mus auga, išskyrus melionus. Netrukdo nei lietūs, nei sausra.
Daugmaž jau ir apsipirkau. Ale šiandien važiuosiu į mokyklą į susirinkimą, o mašiną prie Schetelligo statau.. Turbūt reik pinigus namie palikt, kad nekiltų bereikalingų pagundų  unsure.gif


Tu atsargiai ten...

Kad svogunai is sodinku bais neaisktingi bigsmile.gif Pasejai, paskui persodinai, o rudeniop derliu susirinkai ir psio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 29, 17:02)
Tu atsargiai ten...

Kad svogunai is sodinku bais neaisktingi bigsmile.gif Pasejai, paskui persodinai, o rudeniop derliu susirinkai ir psio bigsmile.gif

taip bandysiu patrumpinsiu virsunelem ir saknelem galiukus ir manau bus gerai wub.gif
Atsakyti
Pabambesiu,kad reikia seti mokintis,o ne klijuoti irnesakyk.gif akimis matomos seklos vagutėje.nurodymai ant pakelio. morkų retinimas ne bergždžias darbas,juk valgomos nuo mažulyčių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 01 29, 15:54)
Saintlina pas mus melionai irgi neauga, tik Sniegiai auga smile.gif


et, šitie ne naujiena jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 01 29, 16:11)
Pabambesiu,kad reikia seti mokintis,o ne klijuoti irnesakyk.gif  akimis matomos seklos vagutėje.nurodymai ant pakelio. morkų retinimas ne bergždžias darbas,juk valgomos nuo mažulyčių  rolleyes.gif


Kad aš kai daug apsižioju visko nebespėju nei retint nei dar ko daryt po to išauga kaip špygutės doh.gif Ti va sakau reik ką įmanoma tą pasidaryti dabar, kad vasaros metu laiką nors kiek sutaupyčiau tongue.gif
Atsakyti