Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 29, 16:59)
Aš ir kelionėm naudodavau susikraut smulkius daiktelius. Gi rodo per tv kai pagauna, kad tie milteliai ar žolytė būna sukrauti į tuos maišelius  lotuliukas.gif

ai, tiksliai lotuliukas.gif Siaubas, o aš juos dar tašėj nešiojuos, maža kada prireiks. Iš juoko nelabai ir pasiteisint galėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 29, 17:49)
Ai atrodo taip stengiuos retai sėti, keliais einu kai tas morkas sėju, bet kaip šepetys gaunas taip gaunas, man tai beviltiškas reikalas  schmoll.gif nebet su pincetu pabandyt sėt  schmoll.gif


su smėliu pamaišykit, bus retesnės... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 01 29, 16:58)
Eik tu sau.. kokie skanumynai paveikslėlyje wub.gif o kad dygtų, gi ne zababono reikia - į mėnulio fazę pažiūrėk, mažu labiau padės nei keiksnojimasis.. biggrin.gif

O tų "kanapinių" maišiukų tai bazėj irgi galima rasti. Labai nebrangūs, dydžiai įvairūs smile.gif


Ti va ir mane tie gražūs pavieksliukai apakino doh.gif Reik žiūrėt, galvojau eit pašaut į daržovių skyrių sėkliukes, o po kelių dienų sėt, bet jau mėnulis nekažin koks bus g.gif Baisiai ilgai dabar reik laukti, sapnuosis man tos braškės doh.gif

Tai aš ir nebrangiai mokėjau pasiėmiau 200 vnt. kelių dydžių tų užspaudžiamų maišelių, kainavo apie 3 lt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 01 29, 17:10)
su smėliu pamaišykit, bus retesnės...  mirksiukas.gif


Ir šitą išbandžiau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 01 29, 17:02)
ai, tiksliai  lotuliukas.gif Siaubas, o aš juos dar tašėj nešiojuos, maža kada prireiks. Iš juoko nelabai ir pasiteisint galėčiau  lotuliukas.gif


Maišelių poveikis lotuliukas.gif Reik eit išsiimt iš tašės kol nepamiršau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 29, 18:14)
Ir šitą išbandžiau  doh.gif


iš veiduko supratau, kad nepadėjo.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 29, 17:14)
Ti va ir mane tie gražūs pavieksliukai apakino  doh.gif Reik žiūrėt, galvojau eit pašaut į daržovių skyrių sėkliukes, o po kelių dienų sėt, bet jau mėnulis nekažin koks bus  g.gif  Baisiai ilgai dabar reik laukti, sapnuosis man tos braškės  doh.gif

Tai aš ir nebrangiai mokėjau pasiėmiau 200 vnt. kelių dydžių tų užspaudžiamų maišelių, kainavo apie 3 lt  ax.gif
Papildyta:
Ir šitą išbandžiau  doh.gif
Papildyta:
Maišelių poveikis  lotuliukas.gif Reik eit išsiimt iš tašės kol nepamiršau  biggrin.gif

o tau tu 200 reikes blink.gif ? Galetum man 20vnt perleisti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 01 29, 17:17)
iš veiduko supratau, kad nepadėjo..  biggrin.gif


Aga doh.gif sakau, kad nesutariu aš su morkų sėklom, atrodo jog jos pasidaugina kai pasėju blink.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 01 29, 17:20)
o tau tu 200 reikes  blink.gif ? Galetum man 20vnt perleisti smile.gif.


Ai ti ten pakuotėm pardavinėjo, pasirodė nebrangu tai ėmiau biggrin.gif Bet kažkaip neatrodo jog ten tiek būtų, reikės paskaičiuot iš tikro, aš naivi kartais patikiu pardavėjų žodžiais doh.gif Galėsiu perleist jei reik tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 29, 16:49)
Pernai man rusiškos braškės nenorėjo dygti žiūrėsiu gal šiemet susitarsiu, gal kokį užkeikimą kas žinot, kad geriau dygtų?  lotuliukas.gif


Koks skirtumas, kad man isdygo, popinau ir galiausiai zemuoges uzderejo vietoj braskiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 29, 17:28)
Koks skirtumas, kad man isdygo, popinau ir galiausiai zemuoges uzderejo vietoj braskiu doh.gif


Bet tai ten ir neaiškiai rašo ant tų pakelių. Kaip suprantu pas mane irgi bus atspėk kas užaugs, nes ir klubnika ir zemlianika ant to pačio pakelio doh.gif Nelabai aš sutariu su rusų kalba, bet kiek pamenu tai klubnika braškė, o zemlianika žemuogė? g.gif Gal tokias pačias veisles dar sėjot kur aš nusipirkau? doh.gif Blogesniu atveju vietoj braškių lysvės turėsiu žemuogių lysvę blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 29, 17:34)
Bet tai ten ir neaiškiai rašo ant tų pakelių. Kaip suprantu pas mane irgi bus atspėk kas užaugs, nes ir klubnika ir zemlianika ant to pačio pakelio  doh.gif Nelabai aš sutariu su rusų kalba, bet kiek pamenu tai klubnika braškė, o zemlianika žemuogė?  g.gif Gal tokias pačias veisles dar sėjot kur aš nusipirkau?  doh.gif Blogesniu atveju vietoj braškių lysvės turėsiu žemuogių  lysvę  blink.gif

NE, as kitokaiis pavadinimais... bet tu paciu kaip tavo pirmasis pakelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 29, 17:41)
NE, as kitokaiis pavadinimais... bet tu paciu kaip tavo pirmasis pakelis doh.gif


Ta prasme firma ta pati kaip pirmas pakelis? g.gif O bent gerai derėjo ir skanios tos žemuogės? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 01 29, 17:31)
na, norėčiau klijuosiančias apginti  4u.gif

O aš tai dar ir palaiminti ir stiprybės palinkėt 4u.gif Niekad negalvojau,kad ridikėlių sėklų tam pokely tiek daaaaaaaag g.gif Nu palinkėjimas neprietėliui kokiam,,kad tu visą dieną sėklas klijuotai ant šikpopierio''pats tas.Nea,sakiau pernai,kad čia bajeris naujokėm su tuo klijavimu mastau.gif Velniai nematė,sėsiu,kaip mokėsiu,retinsiu,lapus, o ne ridikėlius vėl rysim,bet jau ačiū karsta.gif

Noriu paklaust dėl kopūstų vėl.Pernai mano pasėtus šiltnamy kalafiorus kažkas apėdė.Bet ne sraigės,nes visi lapai kaip su skylamušiu išbadyti g.gif Kas čia per niekadėjas ir kaip nuo jo apsiginti?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 01 29, 18:56)
Pernai mano pasėtus šiltnamy kalafiorus kažkas apėdė.Bet ne sraigės,nes visi lapai kaip su skylamušiu išbadyti g.gif Kas čia per niekadėjas ir kaip nuo jo apsiginti?

Auslinda. Ji visokių daržovių lapus mėgsta prašaudyti. Auslindos pats darbymetis - naktis.
Atsakyti