Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

Čia laukiami visi,

-mylintys lego ir kitokius konstruktorius wub.gif ,
-turintys klausimų bei atsakymų į rūpimus klausimus g.gif ,
-norintys pasidalinti bei pasidžiaugti savo ar mažųjų statiniais, idėjomis ar atradimais thumbup.gif ,
-radusieji ,,gerų" vietelių ar skelbimų, kur pigiau įsigyt konstruktorių 4u.gif


user posted image

10 tema cia http://www.supermama...howtopic=899308
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 31 sausio 2013 - 11:20
a, pakeitei paveiksleli, saunuole. na dabar jau liuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 01 31, 13:01)
a, pakeitei paveiksleli, saunuole. na dabar jau liuks 4u.gif

Tai dar i gelytes spejai paziuret? biggrin.gif Grazios jos ten buvo - idomu pasidaryt, tik zaliu detaliu ziaurus stygius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 31, 12:20)
Tai dar i gelytes spejai paziuret? biggrin.gif Grazios jos ten buvo - idomu pasidaryt, tik zaliu detaliu ziaurus stygius  doh.gif

spejau, spejau biggrin.gif man grazu, bet asmeniniai statiniai labiau patinka rolleyes.gif
Atsakyti
grazhi nauja tema, aciu 4u.gif

mums taip irgi isheina kad visos dovanos i viena kruva nes gimtadienis netoli velyku kartais buna, vaiku diena irgi neuzhilgo, rugsejo 1 - gera proga ax.gif

dekui uzh idejas!

man atrodo ash mazhe kuo ilgiau laikysiu ant "duplo".
nors jau dabar suprantu, kad bus kuo toliau tuo daugiau pagundu pereiti ant smulkaus lego. Friends 1 serija mazhiuku gyvuneliu ishejus - vovere, katinukas ir vezhliukas. geguzhes menesi jau antra serija isheis: ezhiukas, pudelis ir zuikis wub.gif tai dabar renku juos sau biggrin.gif vyras juokesi , bet nupirko lotuliukas.gif o kai mazhe paaugs zhiuresim kaip bus.

man smulkus lego patinka del to, kad nebrangus nedidukai rinkinukai thumbup.gif tai vos ne kas savaite galima po nauja imt bigsmile.gif
bet vat laikymas ir rushiavimas - tai nezhinau ar patiks.
nors dabar ir su duplo nelabai shinau ka daryt , nes ishardzhius visus priestatus ir bokshtus , paaishkejo kad dezheje vietos nera . tai dabar visos 3 prikimshtos (popierine viena didele ir 2 plastmasines nuo rushiuokles ir nuo shuns kates) g.gif misliju ar reik ji rushiuoti ar belekaip sumest i dedele dezhe ir vsio ? g.gif nes mazhe viska ishvercia ish visu dezhiu ir tik tada "stato".
Atsakyti
Aciu Natelei dėl geru noru del Senio Salcio figureles.Ėjau keisti korteles i maximą(beje visoms reikia,nes vienodai galioja,kas nezino),uzejau prie lego,pasipilde senom minifigurelem - 8 serija ir dar nukainuota iki 5,99,dar akcija galioja ir mano dziaugsmui radau Santa ir nusipirkau uz 4 lt. o ebay uz 25 lt. pardavineja. thumbup.gif .
Atsakyti
Mieli namuciai Natelei 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(padraika22 @ 2013 01 31, 08:06)
tikiuos iseis paveiksleli ikelti gerai, nes tai darau 1 karta
gal galit paaiskinti kaip reikia ikelti paveiksleli, kad iskart forume matytusi rolleyes.gif


as keliu per www.radikal.ru
is savo kompo pasirenku foto, tada spaudziu zagruzit, kai zagruzina biggrin.gif ismeta daug kodu, nukopijuoji nr2 ir iklijuoji ji i savo zinute 4u.gif

QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 11:19)
mano dziaugsmui radau Santa ir nusipirkau uz 4 lt. o ebay uz 25 lt. pardavineja.  thumbup.gif .


biggrin.gif ne be reiklao tau vaikas tiek primindavo,kad tu mama paziurek, gal yra lotuliukas.gif super, saunus pirkinys thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 31 sausio 2013 - 13:48
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 14:19)
Aciu Natelei dėl geru noru del Senio Salcio figureles.Ėjau keisti korteles i maximą(beje visoms reikia,nes vienodai galioja,kas nezino),uzejau prie lego,pasipilde senom minifigurelem - 8 serija ir dar nukainuota iki 5,99,dar akcija galioja ir mano dziaugsmui radau Santa ir nusipirkau uz 4 lt. o ebay uz 25 lt. pardavineja.  thumbup.gif .


geros zinios, bet pavydas bamba griauzia). Nors imk ir lek i maksima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 31, 11:30)
O čia mūsų karalienė motina su vyru biggrin.gif

ooo, kokia karaliene liuks
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 13:19)
Aciu Natelei dėl geru noru del Senio Salcio figureles.Ėjau keisti korteles i maximą(beje visoms reikia,nes vienodai galioja,kas nezino),uzejau prie lego,pasipilde senom minifigurelem - 8 serija ir dar nukainuota iki 5,99,dar akcija galioja ir mano dziaugsmui radau Santa ir nusipirkau uz 4 lt. o ebay uz 25 lt. pardavineja.  thumbup.gif .

cia dabar. vakar maximoje buvau, tai nebuvonukainuotos minifigureles, nors man atrodo, kad senosios ir buvo.
ir kaip isciupinet, kad ten tikrai santa? g.gif mums irgi reiks
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 13:19)
dar akcija galioja ir mano dziaugsmui radau Santa ir nusipirkau uz 4 lt. o ebay uz 25 lt. pardavineja.  thumbup.gif .

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 14:19)
Aciu Natelei dėl geru noru del Senio Salcio figureles.Ėjau keisti korteles i maximą(beje visoms reikia,nes vienodai galioja,kas nezino),uzejau prie lego,pasipilde senom minifigurelem - 8 serija ir dar nukainuota iki 5,99,dar akcija galioja ir mano dziaugsmui radau Santa ir nusipirkau uz 4 lt. o ebay uz 25 lt. pardavineja.  thumbup.gif .



Oho kaip pasiseke. Tai cia maximoj buvo tos minifigureles? O as net neziurejau ipatingai, buvau Vilniaus Akropolio maximoj tai ten maciau tik į serijos (zydri maiseliai) ir tai nebuvo nupiginti, tai nebuvo pagundos. Vat kad tikrai islepom, reikalingos mums dvigubos nuolaidos mirksiukas.gif .

Tiesa, kam reikia tai Akropolio maximoje yra keli duplo rinkinukai nukainuoti ir jiems galioja ę0 proc nuolaida - :
4627 (85 detales dezuteje), tai nukainuota iki 67 lt, o su 30 proc nuolaida gaunasi 47 lt,
5931 , nukainuotas gal iki 39, pamenu, kad apie 24 lt turi gautis,
5685, veterinaras nukainuotas iki 12-13 lt
5646, gyvuneliai is ukio, su dviguma nuolaida gaunasi apie 21 lt

Dar is smulkesniu legu irgi maciau:
4628- nukainuota iki 67 lt

Daugiau nepamenu

Ir dar, Akropolio Lego parduotuvej dar yra nukainavimas advento kalendoriam 50 proc, bet macioau tik city, o friends lyg ir nebuvo

O, vos nepamirsau, nauju katalogu dar neturi schmoll.gif

Tai tiek,
Atsakyti
Turejau sena lankstinuka,paziurejau pagal dalis ir apciuopiau kepure.5 serijos maisiukams nera nukainavimo.Pas mus daug lego nukainavo,ko nebuvo anksciau,bet nera pasirinkimo labai.Pagrindiniai - lego city - greitoji,savivartis,siukslaveze;star wars visi,kai kurie herofactory.Duplo su kastuveliu bei 5932.
Atsakyti