Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

As is Panevezio,ne Vilniaus.Santa simpatiskas.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 30, 22:01)
Tai cia, matyt, liga taip atrodo anot vaiku  biggrin.gif- pagal mamos nuotaika cia, nes jegu ner mamytei 

Kad vaikis skeletą pastatė anksčiau nei aš susirgau. Sakai, jis man giltinę išpranašavo blink.gif ? Laimei, šiandien jau jaučiuosi daug geriau lotuliukas.gif .

Bet ir atkapstėt tokią įdomią Fabuland seriją, nebuvau niekad tokios mačius bigsmile.gif .

Pempės karalienė motina thumbup.gif .

Mano dičkiai su duplo žaidžia jau labai mažai. Mažiukas dabar tobulina savo konstravimo įgūdžius, bet jam kol kas pakanka to, ką turim, tai duplo pirkti artimiausiu metu neplanuoju. Va dar gimtadieniui gaus policijos mašiną, kur n/a kažkada už superinę kainą Norfoj paėmė, ačiū jai 4u.gif .

Musyte, kaip pasisekė dėl Kalėdų senelio bigsmile.gif . Mūsų Maximose vien tik prieškarinė 5 serija doh.gif

Atsakyti
kad jau ejom i maxima maisto...... biggrin.gif tai apziurejau lego skyriu - grazinta dalis nukainavimu, buvusiu pries nuolaidos zaislams paskelbima. deja, minifigureles tik 5 ir 9 seriju, nenukainuotos, o taip kaledu senio norejau sad.gif
duplo nukainuota miegancioji grazuole 6151 iki 36 lt.
friends nukainuota Andrea's stage 3932 iki 25 lt
Makvynas 8200 nukainuotas iki 20 lt
city policijos sunys prie aukso kasyklos 4441 nukainuota iki 85 lt.
Cia issikrove mano telefonas tai daugiau nebesusirasiau, dar buvo ninjago, star wars kazkurie pakainuoti ir daug hero factory wink.gif
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 31, 16:25)
Puikų puikiausias, jokių senovių nesijaučia thumbup.gif . O kiek metų senumo?

jos is tu laiku, kai dar lego buvo patentuotas (o patentuotas buvo 50 metu, tai jei pernai buvo 80simtmetis, tai ne maziau kaip 30 metu joms). Kartu su jomis buvo tokia plastikine lego masinele su garazu (garazas matosi mano statyto namo antrame aukste), tokia isleista 1955 metais. Kartu buvo ir tokie Lego medziai, va raso, kad jie 1966 metu (tiesa sakant as juos kazkur nukisau, mat pagalvojau, kad jie neleginiai, dabar susirast reiks, taigi antikvaras, bet gal ir isvis ismeciau doh.gif ).
Tai va senos tos kaladeles baisiai, sakyciau koks 50 metu. Atrodo irgi kaip senos (kad ir logotipas ant ju dar kitoks), jau kai kur nelabai stipriai sukimba, bet man vis tiek mielos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 31, 17:12)
Nebesinervuok  mirksiukas.gif , nes pajamiau ir tau sunkvezimi ta, kur tada nebenupirkau , gal jau ir noras isgaravo  lotuliukas.gif . Gal tada kas kitas nores smile.gif . Paemiau ir dar viena, nes paskutinis buvo - kas ten dar norejo - Pelene gal? g.gif

Nu va, ir vėl skoloj biggrin.gif . Bet jau nervas praeina, kaip kuri čia rašė - jaučiu save realizavusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Ačiū, Nateliukai 4u.gif . Tai vėl po miestą lakstei ta pačia intencija? Ar pasisekė ne lego klausimais?


QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 31, 17:16)
grazuolis namukas  wub.gif

mes siandien si pagriebem
[img

ir si mano jojikams,nes zirgais visai nepasidalina doh.gif
[img]htt

Bet dar neturit, tik į paveiksliukus žiūrit? Ar gera kaina?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 31, 15:16)

mes siandien si pagriebem



is kur ta nama prigriebet ir uz kokia kaina
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 01 31, 18:37)
Kad vaikis skeletą pastatė anksčiau nei aš susirgau. Sakai, jis man giltinę išpranašavo  blink.gif ? Laimei, šiandien jau jaučiuosi daug geriau  lotuliukas.gif .


Oi ne 4u.gif . Nejuokauk taip, as sakau nuotaika tokia, kai sergi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 31, 19:12)
Nu va, ir vėl skoloj  biggrin.gif . Bet jau nervas praeina, kaip kuri čia rašė - jaučiu save realizavusi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Ačiū, Nateliukai 4u.gif . Tai vėl po miestą lakstei ta pačia intencija? Ar pasisekė ne lego klausimais?
Bet dar neturit, tik į paveiksliukus žiūrit? Ar gera kaina?

Vel tais paciais... bet vel nebaigiau , dar sio to truksta - lapuko vieno... Dar drauge buvo prasius lentynas tokias prie progos paziuret jos mamai, tai dar tu ejau - visa miesta pirmyn atgal doh.gif , bet ner kaip kitaip, nes masiniukas vis dar servise... - o draugike ta man gi su ebayjum padeda wub.gif . bet uztai va lego tie buvo Maximoj vis dar - sakau, kad pas mus ne taip greitai viska isperka biggrin.gif , bet pasirinkimas tai ssss...
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 31, 18:29)
Oi ne  4u.gif . Nejuokauk taip, as sakau nuotaika tokia, kai sergi  biggrin.gif
Papildyta:

Vel tais paciais... bet vel nebaigiau , dar sio to truksta - lapuko vieno... Dar drauge buvo prasius lentynas tokias prie progos paziuret jos mamai, tai dar tu ejau - visa miesta pirmyn atgal  doh.gif , bet ner kaip kitaip, nes masiniukas vis dar servise... - o draugike ta man gi  su ebayjum padeda  wub.gif . bet uztai va lego tie buvo Maximoj vis dar - sakau, kad pas mus ne taip greitai viska isperka  biggrin.gif , bet pasirinkimas tai ssss...

rolleyes.gif Pats tas oras vaikščiojimams blink.gif . Tik nesusirk 4u.gif
O lego tai užsilaiko g.gif ... Na, kažkam į naudą biggrin.gif . Tik ir naujais galėtų gausiai užpildyti ax.gif
Atsakyti
jau nupirkti,tik atkeliaus kovo men.
Namas gavosi 95lt
arklydes 50lt berodz
Atsakyti
n/a galiu ryt paziuret,ten nepaziuretu maiseliu kokie 3 a 4 liko.Jei rasciau,galiu nupirkt?O jus is Vilniaus?Mano brolis gyvena Vilniuje,atveztu,gautusu ir jums 4 litai.
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 18:46)
n/a galiu ryt paziuret,ten nepaziuretu maiseliu kokie 3 a 4 liko.Jei rasciau,galiu nupirkt?O jus is Vilniaus?Mano brolis gyvena Vilniuje,atveztu,gautusu ir jums 4 litai.

Oooo,buciau laabai dekinga 4u.gif o gal dar slypi koks kaledasas..
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 31, 19:36)
Tik ir naujais galėtų gausiai užpildyti ax.gif

As irgi nesupykciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 31, 19:40)
jau nupirkti,tik atkeliaus kovo men.
Namas gavosi 95lt
arklydes 50lt berodz

thumbup.gif
Atsakyti
Paziuresiu ir parasysiu ryt.
Atsakyti