Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 10, 14:19)

Cobre, gi parašiau ankstesniam poste apie stebuklingą namą mirksiukas.gif

doh.gif papildei posta, o as ir nepamaciau blush2.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš. MIRKSNIUK- aš už 1 sofutę su vienspalviu gobelenu biggrin.gif Esu sėdėjusi ant jos, man patogi, tokia gili. O ir išvaizda thumbup.gif , bet jas 2+3 suderinti sunkoka, nes ta 3-vietė tokia lengvai išlenkta. Gal užtektų jos vienos ir to turimo foteliuko? Perskaičiau apie lobius, užkliuvo, kad norit vieną bra pakabinti virš veidrodžio stataus-ne, ne, ne. Geriau būtų šonuose veidrodžio, vaizdas gautųsi šaunesnis.
Dar noriu priminti, kad šios temos pradžioj yra foto, kur situacija labai panaši į Jūsų, tik ten vietoj tv yra virtuvės sala, o taip tai net apkalbami baldai panašūs lotuliukas.gif gal padės ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 10 vasario 2013 - 14:52
QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 10, 14:34)
aš dar va, prisiminus nesenas diskusijas ir aistras šioj temoj, noriu pasakyti, kad tikrai labai laukiu nuoširdžios kritikos ir pastabų, jei kas matot ir galvojat, kad kažką ne taip darau/padariau/padarysiu. žvilgsnis iš šono dažnai būna platesnis nei pati sugebi aprėpti wink.gif

man labai gražu,dar norisi ant nuogos sienos kur tv,kažko aukšto,ar kaip židinys panašaus daikto,jame tv,baltos spalvos toji spinta ar lentynos,su grindų spalvos medžiu,apvadu. Ir 2 dviviečių sofų,va kiek tau prisiūlėm. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 10 vasario 2013 - 15:04
TuDa, ačiū, apžiūrėjau foto bigsmile.gif
kad nekiltų klausimų, kodėl prie spintos bus tik vienas bra, įkeliu foto, kokio pločio ta siena:
user posted image
netelpa ten 2, deja. net dėl veidrodžio dar neapsisprendžiau galutinai, ar tikrai kabinsiu, nes gautųsi jis toks ganėtinai siauras g.gif gal geriau po bra pakabinti kokį nedidelį paveiksliuką, pvz ovaliniuse gražiuose rėmeliuose? g.gif

o štai ir mano šviestuvas paskutinis smile.gif
user posted image

o kad šiandien čia man kažkokia foto kėlimo diena tongue.gif , tai pasidžiaugsiu ir tuo, kad vonioj jau turiu praustuvo staliuką rolleyes.gif tik krano niekaip neprijungia doh.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 10, 15:00)
man labai gražu,dar norisi ant  nuogos sienos kur tv,kažko aukšto,ar kaip židinys panašaus daikto,jame tv,baltos spalvos toji spinta ar lentynos,su grindų spalvos medžiu,apvadu. Ir 2 dviviečių sofų,va kiek tau prisiūlėm. mirksiukas.gif


Barboraaa, nelabai supratau, ko ant tos TV sienos reiktų? blush2.gif
dėl 2-jų dviviečių - ačiū, juk irgi būtų variantas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 10 vasario 2013 - 15:04
QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 10, 15:04)
TuDa, ačiū, apžiūrėjau foto bigsmile.gif
kad nekiltų klausimų, kodėl prie spintos bus tik vienas bra, įkeliu foto, kokio pločio ta siena:

.
esu mačius patį bra įrėmintą,gražiai atrodo, reikėtų paggoglint.
Papildyta:
QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 10, 15:06)
Barboraaa, nelabai supratau, ko ant tos TV sienos reiktų? blush2.gif
dėl 2-jų dviviečių - ačiū, juk irgi būtų variantas bigsmile.gif

nesusikaupiu blush2.gif

kur tv stovi su staleliu,ten sukonstruot kažką panašų kaip padidintas židinys,su viršum ir visa kita,jis atstotų tv namelį,ten galima gražius daiktus ant jo laikyti,tiesiog graži,žema atvira komoda-lentyna. 4u.gif na aukštesnė,gali būt iki 140 aukščio,pilnai užtektų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 10 vasario 2013 - 15:13
Pagalvojau, kad labai smagus apsvietimo sprendimas kokiam kampuciui. Visai smagiai ziurisi, vietoj iprasto stalo sviestuvo ar bra.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 10, 15:10)
esu mačius patį bra įrėmintą,gražiai atrodo, reikėtų paggoglint.

thumbup.gif Čia gera idėja MIRKSNIUKUI, toks variantas ten labiau tinkamas, nei veidrodis.
Atsakyti
o aš prisipažinsiu, kad sendaikčiuose retai ką nusiperku - kai daug visko priversta, man pradeda atrodyt, kad čia viskas chlamas, kad veža tonomis iš Europos (būna ir taip), o čia durniams lietuviams, kurie savo antikvaro neturi, stumdo doh.gif lotuliukas.gif
bet vat turiu draugę, kuri nuolat tuos "taškus" "šukuoja", tai kiekvieną kartą atvimpa žandikaulis, kokių grožių randa ir visai padoriomis kainomis, o dar dažnai pasirodo, kad ir aš tą daiktą čiupinėjau, bet numojau ranka ir numečiau į krūvą doh.gif

žodžiu neturiu akies ant tokių senienų cool.gif man jei vienas daiktas, nublizgintas, tinkamoje vietoje padėtas, žaviuosi ir lekiu pati ieškot, bet dažniausiai grįžtu tuščiomis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 10 vasario 2013 - 15:22
nelabai įsvaizduoju, kaip ta įrėminta bra atrodo, nerandu google ar ba nemoku ieškot doh.gif gal turit kokių pavyzdžių?
einu temą naują sukursiu, nes tuoj šita baigsis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 10, 15:16)
thumbup.gif Čia gera idėja MIRKSNIUKUI, toks variantas ten labiau tinkamas, nei veidrodis.

bet ar spintos durys atsiverdamos nesugrūs bra? g.gif varčia lyg į sieną matau
Papildyta:
QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 10, 15:20)
nelabai įsvaizduoju, kaip ta įrėminta bra atrodo, nerandu google ar ba nemoku ieškot doh.gif gal turit kokių pavyzdžių?
einu temą naują sukursiu, nes tuoj šita baigsis tongue.gif

rėmą namie tuščia paieškokit ir uždėkit ant bra,pav.ant grindų
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 10, 15:20)
bet ar spintos durys atsiverdamos nesugrūs bra? g.gif varčia lyg į sieną matau


remiasi durys į bra, bet ant sienos apačioj pritaisysim stabdžiuką, kad į bra nesitrankytų. apsvarsčiau šitą dalyką darant spintą, ten nedariau stalčių, tik kabinami rūbai/lentyna, ten vyro spintos pusė, jis daug rečiau nei aš savosios pusės duris darinėja tongue.gif
Atsakyti
Mirksniuk, labai grazus tie balti bra ir sviestuvas. Bet as nedeciau bra prie spintos, nezinau, kazkaip nepatogiai atrodo. Per siaura sienute. Kiekvienakart atidarant spinta reiks galvot. O jei atidarysi duris, tai ir ta sviesa uzsisleps. O cia bus is abieju pusiu spintos, ar tik vienos?
Grindys sako pas jus tamsios, pas mane bus dar tamsesnes wink.gif Paguodziau;)
Del sofkutes as irgi uz pirma modeliuka. Pas jus sienos vienspalves, tai as gal rinkciausi kaip tik gobelena su rastu, o ta foteli galima butu vienspalviu pervilkti. Aisku, dar reikes uzuolaidu, tikriausiai kilimo. Rastuotus audinukus tikrai bus sunkiau priderinti, bet imanoma;)

Atsakyti