Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 6

5 TEMA

QUOTE(AGFA @ 2013 02 03, 21:40)
Kasco- E robot, dar klausiu nuomonės...nes apie aparatus matau kad lupi super gerai. Kaip vertini ŠĮ APARATĄ. Patinka kad nereik stūmdyt puodelio nuo kapučinatoriaus link kavos piltuvėlių. O kavų tai norim visokių ir skanių.... wub.gif Ačiū už kantrybę ir atsiprašau už įkyrumą. Biudžetas leidžia apie 2000 lt išleist...tai ir prašau padėt išsirinkt. mirksiukas.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2013 02 04, 13:11)




as tikrai nieko "nelupu",tiesiog naudodamasis ivairiomis nuomonemis,savo poreikiais ir finansinemis galimybemis isigijau philips saeco intelia class,o taip pat nemazai forumieciu jau atsiliepe naudojancios ta modeli (kaina apie 1400)....sitas one tuc kapucino yra tas pats kas intelia class tik,kad turi ta gargara pienui ir nereikia stumti to puodelio,tai sakyciau privalumas,bet cia jau ir kita kaina (2200)....kaip class taip ir one tuc yra pigiausi savo klaseje (class nes turi automatini kapucinatoriu)...(one tuc turi automatini kapucinatoriu su grafinu).......jei paziuretumete kitu firmu,tai ten kainos prasideda jau nuo 2500 su grafinu..............jums spresti,vis tik ne kiekvienas gali sau leisti aparata uz 4 ar 5 stukas...2200 irgi pinigas,bet,kad kava bus tokia pati (jei tos pacios pupeles) kaip ir tuose brangiuose modeliuose,as isitikines (gal kiek maziau sielos tures,bet siela skonio nei prideda nai atima) thumbup.gif .......as siulau paskambinti i kavosdraugas.lt ir paklausineti koks to pieno grafino naudojimo ir plovimo patogumas...ten dirba malonus zmones,jums tikrai suteiks informacijos........man tik idomus to grafino plovimas,nes po kiekvieno pieno panaudojimo tuos takus reikia praplauti,is kur jis paims vandeni jei viduje pienas>?...ar reiks ispilti piena ir ipilti vandens ir ijungti praplovima?....kaip viskas vyksta?....cia man kyla klausimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 04, 19:38)
as tikrai nieko "nelupu",tiesiog naudodamasis ivairiomis nuomonemis,savo poreikiais ir finansinemis galimybemis isigijau philips saeco intelia class,o taip pat nemazai forumieciu jau atsiliepe naudojancios ta modeli (kaina apie 1400)....sitas one tuc kapucino yra tas pats kas intelia class tik,kad turi ta gargara pienui ir nereikia stumti to puodelio,tai sakyciau privalumas,bet cia jau ir kita kaina (2200)....kaip class taip ir one tuc yra pigiausi savo klaseje (class nes turi automatini kapucinatoriu)...(one tuc turi automatini kapucinatoriu su grafinu).......jei paziuretumete kitu firmu,tai ten kainos prasideda jau nuo 2500 su grafinu..............jums spresti,vis tik ne kiekvienas gali sau leisti aparata uz 4 ar 5 stukas...2200 irgi pinigas,bet,kad kava bus tokia pati (jei tos pacios pupeles) kaip ir tuose brangiuose modeliuose,as isitikines (gal kiek maziau sielos tures,bet siela skonio nei prideda nai atima) thumbup.gif .......as siulau paskambinti i kavosdraugas.lt ir paklausineti koks to pieno grafino naudojimo ir plovimo patogumas...ten dirba malonus zmones,jums tikrai suteiks informacijos........man tik idomus to grafino plovimas,nes po kiekvieno pieno panaudojimo tuos takus reikia praplauti,is kur jis paims vandeni jei viduje pienas>?...ar reiks ispilti piena ir ipilti vandens ir ijungti praplovima?....kaip viskas vyksta?....cia man kyla klausimas? g.gif

...štai ką man atsakė kavos draugas....

Philips Saeco Intelia One Touch Cappuccino.
Jo pieno sistema yra su integruotu pieno konteineriu. Vis daugiau
kavos aparatų gamintojų atsisako tokios sistemos ir pereina prie
žarnelių. Kodėl? Dėl priežiūros. Pienas labai greitai gendantis
produktas ir Jums pastoviai reikės plauti konteinerį. Paprasčiau yra
naudoti pieno žarnelę. Vienas jos galas būna sujungtas su kavos
aparatu, o kitas įmerkiamas tiesiai į pieno pakelį. Reikės prasiplauti
tik pieno žarnelę.



c) Philips Saeco Intelia Class.
Šis modelis yra labai geras ekonomiškas variantas. Pieno sistema su
žarnele. Jeigu norėsite pasigaminti kavą su pienu, reikės daryti taip:
iš pradžių pasigaminti pieno putą, o tada perstatyti puodelį ir
paleisti kavą.

Modelis, kurį mes siūlome Jums, pagal Jūsų pageidavimus:

Kavos aparatas Siemens TE506201 RW.

Nuoroda:
My Webpage


Kodėl būtent jis?

Su juo jau galėsite visai vieno mygtuko paspaudimu pasigaminti visas
kavos rūšis: espresso, juodą kavą, capuccino, latte machiatto (
nereikės perstumti puodelio, tiesiog paspaudžiate vieną mygtuką).
Labai plačiai galima reguliuoti kavos stiprumą: nuo silpniausios iki
stipriausios ir netgi dvigubų porcijų vienam puodeliui. Yra tekstinis
ekranas. Pieno sistema su žarnele (integruota žarnelė į kavos
piltuvėlį).


O aš radau ČIA gera kaina....



...kokia tavo nuomonė?.... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGFA: 04 vasario 2013 - 19:49
QUOTE(AGFA @ 2013 02 04, 20:47)
...štai ką man atsakė kavos draugas....

Philips Saeco Intelia One Touch Cappuccino.
    Jo pieno sistema yra su integruotu pieno konteineriu. Vis daugiau
kavos aparatų gamintojų atsisako tokios sistemos ir pereina prie
žarnelių. Kodėl? Dėl priežiūros. Pienas labai greitai gendantis
produktas ir Jums pastoviai reikės plauti konteinerį. Paprasčiau yra
naudoti pieno žarnelę. Vienas jos galas būna sujungtas su kavos
aparatu, o kitas įmerkiamas tiesiai į pieno pakelį. Reikės prasiplauti
tik pieno žarnelę.
c) Philips Saeco Intelia Class.
  Šis modelis yra labai geras ekonomiškas variantas. Pieno sistema su
žarnele. Jeigu norėsite pasigaminti kavą su pienu, reikės daryti taip:
iš pradžių pasigaminti pieno putą, o tada perstatyti puodelį ir
paleisti kavą.

Modelis, kurį mes siūlome Jums, pagal Jūsų pageidavimus:

Kavos aparatas Siemens TE506201 RW.

Nuoroda:
My Webpage
Kodėl būtent jis?

Su juo jau galėsite visai vieno mygtuko paspaudimu pasigaminti visas
kavos rūšis: espresso, juodą kavą, capuccino, latte machiatto (
nereikės perstumti puodelio, tiesiog paspaudžiate vieną mygtuką).
Labai plačiai galima reguliuoti kavos stiprumą: nuo silpniausios iki
stipriausios ir netgi dvigubų porcijų vienam puodeliui. Yra tekstinis
ekranas. Pieno sistema su žarnele (integruota žarnelė į kavos
piltuvėlį).
O aš radau [url=http://www.bigbox.lt/Smulki-buitine-technika/Kavos-aparatai[/url] gera kaina....
...kokia tavo nuomonė?.... g.gif  mirksiukas.gif




liuks..labai puikus atsakymas...butent tas grafinas man labiausiai ir uzkliuvo,nes su zarnele man rodos yra zymiai paprastesnis to kapucinatoriaus praplovimas....del to to saeco van tuc as nerekomenduoju.........siemens ir bosh yra identiski aparatai ir juos gamina tas pats lariokas.....jusu nuoroda su bosh manau yra labai neblogas variantas,kur nereikia stumdyti puodelio ir yra zarnele,plius kaina patrauklesne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 04, 22:15)
liuks..labai puikus atsakymas...butent tas grafinas man labiausiai ir uzkliuvo,nes su zarnele man rodos yra zymiai paprastesnis to kapucinatoriaus praplovimas....del to to saeco van tuc as nerekomenduoju.........siemens ir bosh yra identiski aparatai ir juos gamina tas pats lariokas.....jusu nuoroda su bosh manau yra labai neblogas variantas,kur nereikia stumdyti puodelio ir yra zarnele,plius kaina patrauklesne thumbup.gif

thumbup.gif nu va....ir išsirinkau.... thumbup.gif


Ir dar noriu pasakyti...kad kavos draugas...tikras draugas. Maloniai bendraujantys, patariantys iš dušios ir svarbiausia su jais derėtis galima. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGFA: 05 vasario 2013 - 09:40
Buvau šiandien parduotuvėj...prigėriau kavos iš aparatų...ir likau giliuose apmastymuose...ar man jo išvis reik. doh.gif Kava skani...nieko nesakau......bet...... O gal tik įprotis gerti tuos tirščius... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGFA: 05 vasario 2013 - 13:41
QUOTE(AGFA @ 2013 02 05, 14:39)
Buvau šiandien parduotuvėj...prigėriau kavos iš aparatų...ir likau giliuose apmastymuose...ar man jo išvis reik. doh.gif Kava skani...nieko nesakau......bet...... O gal tik įprotis gerti tuos tirščius... lotuliukas.gif

g.gif plačiau, aš kaip tik dairausi kavos aparto bigsmile.gif žiūrinėju ir į Jūsų nusižiūrėtą modelį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 02 05, 13:42)
g.gif plačiau, aš kaip tik dairausi kavos aparto bigsmile.gif  žiūrinėju ir į Jūsų nusižiūrėtą modelį bigsmile.gif

Iš esmės Ena 9, tai lygiai ta pati daro kaip ir mano nužiūrėtas Boschas....ir dar 1000 pigesnis. thumbup.gif Bandė mane įtikint, kad iš Enos kava skanesnė...briedas...nors gal puta tirštesnė. Bigbox.lt Boscho kaina gera...kavos draugas.lt tiek nenusileidžia. Tipo jų garantinis remontas atliekamas gamintojų servisuose. Nu labai tikiuos jei pirksiu, kad per tuos 2 metus man nesuges....o vėliau tai jau mano reikalas kur gabensiu taisyt. Bigbox-e pasidomesiu kur remontas, nors rašo kad irgi gamintojų servisuose.


Šitą modelį išsirinkau.... kad nėr pieno rezervuaro ir kad nereik stūmdyt puodelio. Vienu mygtuku....kava padaryta. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGFA: 05 vasario 2013 - 13:49
QUOTE(AGFA @ 2013 02 05, 10:31)
thumbup.gif nu va....ir išsirinkau.... thumbup.gif
Ir dar noriu pasakyti...kad kavos draugas...tikras draugas. Maloniai bendraujantys, patariantys iš dušios ir svarbiausia su jais derėtis galima. thumbup.gif  thumbup.gif




jo jo...pritariu...pats is ju isigijau aparata.........pas juos galima nueiti,pabendrauti,paragauti,ir bendravimas siltas ir protingas thumbup.gif ....jei jau isigysite ta aparata,tai butinai imeskite atsiliepima bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(AGFA @ 2013 02 05, 14:39)
Buvau šiandien parduotuvėj...prigėriau kavos iš aparatų...ir likau giliuose apmastymuose...ar man jo išvis reik. doh.gif Kava skani...nieko nesakau......bet...... O gal tik įprotis gerti tuos tirščius... lotuliukas.gif




ei ei ...panele......man rodos jus ne cia pataiket lotuliukas.gif ......jei jus ta gerala vadinate kava ar galvojate bene gerianti kava ,tada jums jau niekas nepades biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 05, 22:28)

ei ei ...panele......man rodos jus ne cia pataiket lotuliukas.gif ......jei jus ta gerala vadinate kava ar galvojate bene gerianti kava ,tada jums jau niekas nepades biggrin.gif

Boschas mano.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 06, 00:28)
......jei jus ta gerala vadinate kava ar galvojate bene gerianti kava ,tada jums jau niekas nepades biggrin.gif

O kokį gėralą kava vadinate Jūs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 02 06, 11:39)
O kokį gėralą kava vadinate Jūs  lotuliukas.gif




nu tikrai ne gerala is zalio pakelio,kuriu pilnos maximos lentynos,uz kuriu reklama dar mes mokame (ne as,nes as to geralo neperku)........cia yra kavos aparatu tema bigsmile.gif
Atsakyti