Įkraunama...
Įkraunama...

Giorgio Armani kosmetika

QUOTE(Adora_ @ 2013 11 26, 11:34)
Mineraline- pirkau vasario 14d. dar liko puse-naudojama kasdien! pastoviai pagiru  sulaukiu,kad veidas atrodo labai graziai ! luminous silk foundation ir designer lift mylimiausios -jau 3bonka baigiu,dar isigyjau pabandyt ir maestro foundation- su pompa ir 4aliejais! nu fantastiska tekstura,aisku ji maziau maskuojanti,nei auksciau paminetos.... bet man giorgio armani-metu atradimas!!! daug kas klausia -kokia dekoratyvine naudoju,nes veidas atrodo nepriekaistingai! seip lb nemegstu naudot tu paciu produktu,nu bet taip isimylejau siuos produktus-nenoriu nieko keist!! dar ir baze turiu smile.gif

Papasakok apie baze ir lift pudra.... kokia tavo oda?
Atsakyti
kaip jums skaistalai armani?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 11 26, 21:03)
kaip jums skaistalai armani?


As turiu nr 10, tai labai patinka wub.gif tik spalvyte labai naturali.. tokia tinkanti kasdienai, prie bet ko sakyciau.. jei kas nori ryskesnes, tai nr 10 netiks, nebent labai labai sviesi oda, tada daugiau pasimatys.
http://bestthingsinb...ani-beauty.html
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2013 11 26, 18:33)
Papasakok apie baze ir lift pudra.... kokia tavo oda?

mano oda-misri
baze naudoju ne kasdien(nematau reikalo,nes niekas ir taip nenubega dienos begyje,kuris man nuo 8-16h ) reikia vos poros lasu,tikrai sulygina oda,aksomine pasidaro.puikiai po to tepas pudros smile.gif
Pudra- reikia labai nedaug,buteliuko man uztenka 3-4men.naudoju kasdien! smagi tekstura,nenuplaukia,labai gerai maskuoja(turiu tokiu raudonu demiu ir spuogelis megsta koks pasirodyt) nemoku as apibudint priemoniu ,kaip kitos biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri galit pasakyti kiek KristiAnoj kainuoja tušas Eyes to kill? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 11 26, 22:11)
As turiu nr 10, tai labai patinka  wub.gif tik spalvyte labai naturali.. tokia tinkanti kasdienai, prie bet ko sakyciau.. jei kas nori ryskesnes, tai nr 10 netiks, nebent labai labai sviesi oda, tada  daugiau pasimatys.
http://bestthingsinb...ani-beauty.html


aš nusipirkau 5 nr, vieni sako ,kad į broznantą labiau panašu, bet man tai jie tokie į ružavumą ax.gif patinka, natūraliai atrodo. Aš irgi žiūrėjau į 10 nr, jis labiau persikinis, su blizguciais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 04 sausio 2014 - 16:31
QUOTE(style18 @ 2014 01 04, 17:31)
aš nusipirkau 5 nr,  vieni sako ,kad į broznantą labiau panašu, bet man tai jie tokie į ružavumą ax.gif patinka, natūraliai atrodo. Aš irgi žiūrėjau į 10 nr, jis labiau persikinis, su blizguciais?


Man jis daugiau lengvos lengvos natūralios dusty rose spalvos su žėručiais sakyčiau.. tikrai į persiką man jis neneša.. 4u.gif biggrin.gif Bet visi skirtingai supranta spalvas, tai normalu, kad mums skirtingai atrodo. p.s parduotuvės šviesos iškraipo spalvas jei parduotuvėje žiūrėjot..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 04 sausio 2014 - 16:56
Pagaliau Armani kosmetika ir kvepalai yra ir kaune bigsmile.gif Akropolio Kristianoje!!
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2014 01 04, 16:05)
Gal kuri galit pasakyti kiek KristiAnoj kainuoja tušas Eyes to kill?  ax.gif

129 ar kažkiek tiek.

Visi juo labai džiaugiasi, o man nepatiko sad.gif Man jis nubėga, ir aš tampu kaip panda. Ypač jei apatines blakstienas padažau, tam jis išvis neskirtas schmoll.gif Tepasi fantastiškai ir šepetukas labai patogus, tas taip, bet tai kas iš to, paskui to nubėgusio tušo nei nuvalyt, jei taip ne namuose, be jokių valiklių, nei ką dry.gif

Konsultantė sakė - taip, Armanis nenumatęs, kad jo tušu kas dažytų apatines. O man kartais reikia, kai po nemigo nakties paakiai nekokie biggrin.gif

Dar išmėginau eyes to kill excess mascara. Tai tas trupiniais nubyra biggrin.gif Na, valymo prasme gal geriau, bet šiaip man Dioras dar geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 14, 21:14)
129 ar kažkiek tiek.

Visi juo labai džiaugiasi, o man nepatiko sad.gif Man jis nubėga, ir aš tampu kaip panda. Ypač jei apatines blakstienas padažau, tam jis išvis neskirtas schmoll.gif Tepasi fantastiškai ir šepetukas labai patogus, tas taip, bet tai kas iš to, paskui to nubėgusio tušo nei nuvalyt, jei taip ne namuose, be jokių valiklių, nei ką dry.gif

Konsultantė sakė - taip, Armanis nenumatęs, kad jo tušu kas dažytų apatines. O man kartais reikia, kai po nemigo nakties paakiai nekokie biggrin.gif

Dar išmėginau eyes to kill excess mascara. Tai tas trupiniais nubyra biggrin.gif Na, valymo prasme gal geriau, bet šiaip man Dioras dar geriau biggrin.gif


Aš turiu EYES TO KILL MASCARA, kurį daug kas pirko:
http://www.giorgioar.....0Kill Mascara

Būtų tobulas (ir ilgina, ir storina), jei... dienos pabaigoje taip pat neatrodyčiau kaip mini panda smile.gif aš net apatinių blakstienų netepu, o vis tiek po kiek laiko apačioje pajuoduoja. Kažkur skaičiau, kad tokie juoduliai lieka, kai oda tam tikro asmens per riebi ir t.t., tačiau... su kitais tušais nieko panašaus nėra.
Atsakyti
Man šis tušas visiškai netepa, skaitau postus ir patikėt negaliu, kad daug kam yra ta problema.... unsure.gif Man jis - tobulas tušas.... flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 04 15, 10:18)
Man šis tušas visiškai netepa, skaitau postus ir patikėt negaliu, kad daug kam yra ta problema.... unsure.gif  Man jis - tobulas tušas.... flirt.gif

drinks_cheers.gif

mano nors ir oda misri/riebi, bet jokiu tepimu ir trupejimu schmoll.gif
Atsakyti