Įkraunama...
Įkraunama...

Giorgio Armani kosmetika

QUOTE(amberr. @ 2014 04 18, 17:10)
Ta produkta nebutina vieno naudoti.. dedat krempudra, tada su sepetuku uzdedat to skysto bronziko ir tada ant virsaus sausa bronzata.. nu daug is esmes techniku yra.. bet faktas tas, kad tai nera butinas produktas kasdieniniam makiazo darymui  drinks_cheers.gif Nu pvz kam reikalingas Chanel  kreminis bronzikas..  g.gif irgi naudoja arba viena arba pries sausa bronzata.. lygiai taip pat ir sitas Armani, tik kitos teksturos, bet irgi nesausas.. uzsidedat ant svarios rankos ir su sepetuku lengvai skirstot  smile.gif nu as taip isivaizduoju smile.gif

Chanel kreminis yra kreminis, aš taip įsivaizduoju (irgi nečiupinėjus, bet labai į jį žiūriu biggrin.gif). O šitas skystas! Rimtai skystas, ne vandenėlis, bet jau netoli to, už lūpų blizgį skystesnis. Tai dar tamsesnį tept ant šviesesnio - suprantu, jei jų faktūra vienoda. Bet skystesnis, tai man regis paplauna tą tirštesnį biggrin.gif

Tai ir aš sutinku, kad nebūtinas įdomus dalykas. Bet vis galvoju, apie ką dėdė Armanis galvojo, jį kurdamas? biggrin.gif Gal čia tiems, kas nenori naudoti nieko miltelinio, o nori makijažą darytis rankomis, gi yra ir tokių, Ellis Faas, pvz., ir panašiai? Gal patogu kokiam kurorte, nereikia krūvos šepečių vežtis...

Aš turiu skystą pigmentą kitos firmos, Benefit. Tai irgi galima naudoti ir lūpoms, ir skruostams. Bet kažkaip naudojasi jis man tik lūpoms biggrin.gif Nesakau, kad visiems taip turi būti, gal kitiems kitaip, bet aš žandų krempudrą tausoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2014 - 16:38
QUOTE(Noa @ 2014 04 18, 17:37)
Tai ir aš sutinku, kad nebūtinas įdomus dalykas. Bet vis galvoju, apie ką dėdė Armanis galvojo, jį kurdamas? biggrin.gif Gal čia tiems, kas nenori naudoti nieko miltelinio, o nori makijažą darytis rankomis, gi yra ir tokių, Ellis Faas, pvz., ir panašiai? Gal patogu kokiam kurorte, nereikia krūvos šepečių vežtis...


Na cia tiesiog limituoto leidimo produktas.. smile.gif jis toks skystas, uz tai, kad tai Maestro linija, t.y pati ,,ploniausia (lengviausia)'' tekstura.. pudra Maestro irgi tokia skysta.. Na kaip bebutu, man paciai labiau prie sirdies sausi tiek bronzatai tiek skaistalai, tiesiog noriu pasakyti, kad yra nemazai budu, kaip naudoti ta Armani produkta, tik klausimas, ar tai visoms pasiteisina.. Kas kokio efekto nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 04 18, 18:02)
Na cia tiesiog limituoto leidimo produktas..  smile.gif jis toks skystas, uz tai, kad tai Maestro linija, t.y pati ,,ploniausia (lengviausia)'' tekstura.. pudra Maestro irgi tokia skysta.. Na kaip bebutu, man paciai labiau prie sirdies sausi tiek bronzatai tiek skaistalai, tiesiog noriu pasakyti, kad yra nemazai budu, kaip naudoti ta Armani produkta, tik klausimas, ar tai visoms pasiteisina.. Kas kokio efekto nori biggrin.gif


Nu taip. Aš irgi labiau mėgstu tradicinius biggrin.gif

Tik aš kažkaip menkai įsivaizduoju dėt abu bronzerius, ir kreminį, ir sausą. Ne, aš nesiginčiju, tiesiog nesu mačius tokio naudojimo - gal jis ir geras, bet man naujas.

Aš kažkaip įsivaizdavau, kad arba naudoji kreminį/skystą bronzerį/rūžą, ir taip eini arba fiksuoji kažkokia ten pudra ar tai meteoritais ar dar kokiais pabarstais hihihi.gif Arba tada jau fiksuoji krempudrą/bb/cc, ir jau visus rūžus/bronzerius/hailaiterius dedi sausus.

Bet ir to, ir to - niekad neregėjau. Ir pati turiu skaistalų kreminių ir sausų, bet naudoju paprastai vienus kuriuos, kreminius dažniausiai tada, kai skubu arba kai einu į kokią vietą, kur tipo būsiu nesidažius - sporto klubą ar pliažą biggrin.gif

Įdomu, čia taip daro - abu produktus naudoja - kad išgauti kažkokį ypatingą efektą, nes realiai spalvos intensyvumą su viena priemone gali gauti kokį reikia - ar taip tik, kad veikt neturi ką? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2014 - 19:10
QUOTE(Noa @ 2014 04 18, 20:09)
Įdomu, čia taip daro - abu produktus naudoja - kad išgauti kažkokį ypatingą efektą, nes realiai spalvos intensyvumą su viena priemone gali gauti kokį reikia - ar taip tik, kad veikt neturi ką? mastau.gif


Sluoksniavimas sauso ir kreminio produkto yra dazniausiai naudojamas tam, kad tvirciau ir ilgiau laikytusi produktas ant veido ir tam, kad pakonturuoti.. smile.gif plius galima su kreminiu bronzatu ryskinti tik ta naturalia skruostikaulio linija prasklaidant(gaunasi pakonturavimas), o su sausu bronzatu jau priduoti visam veidui spalvos.. irgi grazus efektas gaunasi.. smile.gif pvz:
https://www.youtube....h?v=_fjBCjscZnU
https://www.youtube....h?v=BCgRPn7dx04
https://www.youtube....h?v=BNLNFvWDVSQ
Bet jau mes cia OT biski varom biggrin.gif technikos kitoj temoj aptarinejamos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 18 balandžio 2014 - 19:28
Bet o tai kaip visai be technikos paminėjimo galim susigaudyt, kam skirtas tas ar kitas produktas? biggrin.gif

Ten dar skystas limited hailaiteris yra biggrin.gif

Bendrai gerai sakai, daroma taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2014 - 19:27
QUOTE(Noa @ 2014 04 18, 20:26)
Bet o tai kaip visai be technikos paminėjimo galim susigaudyt, kam skirtas tas ar kitas produktas? biggrin.gif
Ten dar skystas limited hailaiteris yra biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Tas highligteris, jei apie ta pati kalbam, tai man nerealus.. teko gyvai ciupinet, tai labai patiko.. labiau, nei sausas smile.gif ten irgi kolekcijinis kazkoks.. i bronzatu tema, tai man nerealiai patinka Armani sausas bronzatas nr 100 wub.gif superine spalva
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 04 18, 20:29)
drinks_cheers.gif
Tas highligteris, jei apie ta pati kalbam, tai man nerealus.. teko gyvai ciupinet, tai labai patiko.. labiau, nei sausas smile.gif ten irgi kolekcijinis kazkoks.. i bronzatu tema, tai man nerealiai patinka Armani sausas bronzatas nr 100  wub.gif superine spalva



Gal galite kokia nuorodele imesti apie koki kalbate 4u.gif

Isigijau sia pudra, esu be galo patenkinta, gerai dreikina, truputi pamaskuoja, naturaliai atrodo, zodziu pirmas ispudis labai gerai, ziuresim kaip bus toliau.
user posted image
Papildyta:
Idomu kuo skiriasi sios pudrytes luminous silk foundation ir designer lift foundation g.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 04 19, 21:10)
Idomu kuo skiriasi sios pudrytes luminous silk foundation ir designer lift foundation g.gif

Designer labiau maskuojanti, turinti geltonumo pudra.
Louminuos silk labiau "dieninė", kai užtenka lengvo maskavimo. Turiu abi, designer dieną tepuosi tik ypatingesne proga. Bet labai patinka abu gaminiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 04 21, 23:03)
Designer labiau maskuojanti, turinti geltonumo pudra.
Louminuos silk labiau "dieninė", kai užtenka lengvo maskavimo. Turiu abi, designer dieną tepuosi tik ypatingesne proga. Bet labai patinka abu gaminiai wub.gif


Aciu, zinosiu 4u.gif Vadinasi konsultante gerai rekomendavo smile.gif Kokia spalyte Luminiuos silk turite? As pirkau 5, tai ciut ciut man per tamsi, bet vasara idegsiu, tai bus pats tas, bet ziemai manau uzteks ir 4 nr, tik mastau ar 4 nr nebus labai jau sviesus g.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 04 22, 06:36)
Aciu, zinosiu 4u.gif Vadinasi konsultante gerai rekomendavo smile.gif Kokia spalyte Luminiuos silk turite? As pirkau 5, tai ciut ciut man per tamsi, bet vasara idegsiu, tai bus pats tas, bet ziemai manau uzteks ir 4 nr, tik mastau ar 4 nr nebus labai jau sviesus g.gif

Louminuos turiu 5,5, o designer -6. Tai 6 truputį tamsokas dabar, bet vos pašvietus saulutei būna kaip tik mirksiukas.gif
Atsakyti
Atejau pagirti sio GA tuso
user posted image

pries si turejau EYE TO KILL pilka tusa, labai buvau patenkinti, bet sis juodas, man labiau patinka, nes dar daugiau pailgina blaskienas, nors kai gavau, maniau, kad sunkiai susidraugausiu su juo, nes sunkiai ejo graziai pasidazyti. Bet dabar tobulai padazo. Kartociau dar karta juodaji. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 04 22, 18:24)
Atejau pagirti  sio GA tuso
user posted image

pries si turejau EYE TO KILL pilka tusa, labai buvau patenkinti, bet sis juodas, man labiau patinka, nes dar daugiau pailgina blaskienas, nors kai gavau, maniau, kad sunkiai susidraugausiu su juo, nes sunkiai ejo graziai pasidazyti. Bet dabar tobulai padazo. Kartociau dar karta juodaji. thumbup.gif

Aš irgi jį myliu wub.gif
Atsakyti