Įkraunama...
Įkraunama...

Giorgio Armani kosmetika

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 04 15, 11:07)
Būtų tobulas (ir ilgina, ir storina), jei... dienos pabaigoje taip pat neatrodyčiau kaip mini panda smile.gif aš net apatinių blakstienų netepu, o vis tiek po kiek laiko apačioje pajuoduoja. Kažkur skaičiau, kad tokie juoduliai lieka, kai oda tam tikro asmens per riebi ir t.t., tačiau... su kitais tušais nieko panašaus nėra.

Man irgi. Ir mano oda mišri į sausumą, ir nieko ten tie mano paakiai neriebūs, kaip išvis atrodo riebūs paakiai? biggrin.gif

Čia man atrodo, kad gal nuo kokio blakstienų kampo priklauso. Gal pas ką tiesesnės ir už paakių nekliūva, pas tą ir nenubėga, ar kaip... Ar akys pas ką giliau, tiems tepa... Neišsiaiškinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 15, 14:36)
Man irgi. Ir mano oda mišri į sausumą, ir nieko ten tie mano paakiai neriebūs, kaip išvis atrodo riebūs paakiai? biggrin.gif

Čia man atrodo, kad gal nuo kokio blakstienų kampo priklauso. Gal pas ką tiesesnės ir už paakių nekliūva, pas tą ir nenubėga, ar kaip... Ar akys pas ką giliau, tiems tepa... Neišsiaiškinau biggrin.gif


Na darau išvadą, kad su šiuo tušų mano blakstienos per ilgos, dėl to kai mirksiu išteplioja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 04 15, 17:40)
Na darau išvadą, kad su šiuo tušų mano blakstienos per ilgos, dėl to kai mirksiu išteplioja  lotuliukas.gif

Aišku, apie save gerai manyti yra gerai, bet mano blakstienos jokios neilgos, o terlioja tiktai taip biggrin.gif O pas draugę - kaip grėbliai, bet irgi terlioja.

Tai nuo kažko kito priklauso g.gif

Nes patenkintų tai irgi labai daug mastau.gif
Atsakyti
Aš prie tų, kuriom armani tušas teplioja paakius. Subaigiau aš jį, bet vis turėdavau pažiūrėti į veidrodį ir pasitvarkyti. Dabar naudoju YSL faux cils tušą, tai šis irgi tepa. Mažiau, bet tepa. Sugalvojau vieną rytą netepti paakių kremo ir pasiteisino, dabar išvis beveik nebetepa bigsmile.gif Tai jei jūs irgi rytais tepat kremą ant paakių, siūlau nebetepti ir žiūrėti, kad gal ir tušas pasitaisys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(She_Wolf @ 2014 04 16, 10:45)
Aš prie tų, kuriom armani tušas teplioja paakius. Subaigiau aš jį, bet vis turėdavau pažiūrėti į veidrodį ir pasitvarkyti. Dabar naudoju YSL faux cils tušą, tai šis irgi tepa. Mažiau, bet tepa. Sugalvojau vieną rytą netepti paakių kremo ir pasiteisino, dabar išvis beveik nebetepa  bigsmile.gif Tai jei jūs irgi rytais tepat kremą ant paakių, siūlau nebetepti ir žiūrėti, kad gal ir tušas pasitaisys  bigsmile.gif

O gal galite pati efekta, siu dvieju tusu palyginti? 4u.gif Man YSL labai patinka, bet norisi ir Armani isbandyt, kai tiek pagyru, tik kazkur uzsienio forume esu skaicius atsiliepimu, kad jis nelabai riecia blakstienas, kas man labai svarbu.
Atsakyti
Asmeniškai man jie abu superiniai.... wub.gif Tik armani gal labiau atskiria, o su YSL reik atidžiau dažyt, nes jei per daug braukai per blakstienas - sulimpa į 5 ilgus plaukus... biggrin.gif
bet man abu patiko ir kartotini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdita @ 2014 04 16, 08:26)
O gal galite pati efekta, siu dvieju tusu palyginti? 4u.gif  Man YSL labai patinka, bet norisi ir Armani isbandyt, kai tiek pagyru, tik kazkur uzsienio forume esu skaicius atsiliepimu, kad jis nelabai riecia blakstienas, kas man labai svarbu.

Galiu. Šiaip jie labai panašų efektą duoda. Tankina, kažkiek ilgina. Man YSL patogesnis šepetėlis. Kaip ir rašiau, mažiau tepa paakius. Bet aš apskritai turiu problemą ir man dažnas tušas tepa. Kaip ir rašė Norika, Armani gal truputį "švariau" padažo. Labiau atskiria, nėra gumulėlių, kas kartais pasitaiko su YSL. Visumoj, tikrai labai panašūs, bandykit be baimės. Dėl rietimo nieko negaliu pasakyti, nes mano pačios blakstienos riestos, ir viskas gerai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti

Gal kuri turite šį bronzantą, kokie atsiliepimai?
user posted image
Atsakyti
Aš jį stende išmėginau. Bet negaliu pasakyt, kad supratau iki galo, kuo ten tie skysti pigmentai nuo kitų pavidalų skiriasi. Tiksliau, supratau, aišku, skystumu, bet nesupratau, kodėl turėčiau jį pirkti mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 balandžio 2014 - 19:03
QUOTE(Noa @ 2014 04 17, 20:03)
Aš jį stende išmėginau. Bet negaliu pasakyt, kad supratau iki galo, kuo ten tie skysti pigmentai nuo  kitų pavidalų skiriasi. Tiksliau, supratau, aišku, skystumu, bet nesupratau, kodėl turėčiau jį pirkti mastau.gif


Cia aisku nera must have.. bet siaip idomus produktas.. kiek suprantu, ji galima maisyti su turima pudra, norint patamsinti pvz, galima su juo konturuoti veida, dekolte.. bendrai veidui priduoti spalvos.. smile.gif Cia toks daugiau spec vasarai sukurtas produktas.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 04 18, 15:33)
Cia aisku nera must have.. bet siaip idomus produktas..  kiek suprantu, ji galima maisyti su turima pudra, norint patamsinti pvz, galima su juo konturuoti veida, dekolte.. bendrai veidui priduoti spalvos..  smile.gif Cia toks daugiau spec vasarai sukurtas produktas.

No to tak. Ir kiti bronzeriai taip. Chanel kreminis, pavyzdžiui, arba Guerlaino milteliniai. Ir viskas su juo normaliai, spalva tokia faina, ne su ryžumu, bet su pilkumu, kad kontūruoti tikrai eina. Bet man kažkaip vis viena nežinau mastau.gif Gal tik labai idealiai odai mastau.gif

Na taip įsivaizduoji, užsitepu aš vasarą bb kremą. Jis maskuoja visokius ten biskutuką nelygumus - nėra ten pas mane kažko tokio, spuogų, randų, apgamų, bet vis viena, pati matau šį tą maskuojamo, ten pigmentinį plėmiuką ir pan. biggrin.gif Tai užsitepu bb arba krempudrą, tada ant viršaus tepu šitą - tada bb pasivalo, ir viskas, kas užmaskuota, vėl išlenda mastau.gif Bent man tai išlindo. jei ant viršaus vėl tepsiu bb, ta vieta šviesės, o aš gi ją tamsinu biggrin.gif tai ką man, dar korektoriaus bronzerio spalvos ieškot? Nesąmonė. O miltelinis bronzeris tepasi ant viršaus, ir nieko neatidengia.

Užtat ir sakau, kad nesupratau aš šito. Gi retai kas naudoja tik bronzerį, be krempudros mastau.gif

Beje, tie kiti skysti pigmentai man pasirodė irgi tokie patys - gražūs, geri, spalvos gražios, nedaug jų reikia vartoti, bet bent jau man tai pravalo pačią krempudrą ir sumažėja jos maskavimas mastau.gif O jei jau mane erzina, tai tiems, kas tikrai turi ką maskuoti, turėtų tikrai nepatikti. Spėju.

Gal jisai būtų labai tinkamas lygiai, bet riebiai odai, kuriai vasarą viskas nubėga, o šitas taip nenubėgtų? mastau.gif Aš negerantuoju, bet tik irgi spėju. Kai man neaktualu, tai aš jo nepirksiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2014 - 15:29
QUOTE(Noa @ 2014 04 18, 16:27)
Užtat ir sakau, kad nesupratau aš šito. Gi retai kas naudoja tik bronzerį, be krempudros mastau.gif



Ta produkta nebutina vieno naudoti.. dedat krempudra, tada su sepetuku uzdedat to skysto bronziko ir tada ant virsaus sausa bronzata.. nu daug is esmes techniku yra.. bet faktas tas, kad tai nera butinas produktas kasdieniniam makiazo darymui drinks_cheers.gif Nu pvz kam reikalingas Chanel kreminis bronzikas.. g.gif irgi naudoja arba viena arba pries sausa bronzata.. lygiai taip pat ir sitas Armani, tik kitos teksturos, bet irgi nesausas.. uzsidedat ant svarios rankos ir su sepetuku lengvai skirstot smile.gif nu as taip isivaizduoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 18 balandžio 2014 - 16:14