Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Baisu, jeigu tokį natūralų produktą sugadina su sintetiniais kvapais doh.gif Man tai chna kvapas patinka, natūralus kvapas, visai neerzina mano labai kvapams jautrios nosies ax.gif Išsiskalavusi košę visada perpilu plaukus su vandens acto ir ylang ylang EA mišiniu, tai labai skanus plaukų kvapas gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ixora: 08 vasario 2013 - 08:33
QUOTE(Kisulita @ 2013 02 07, 15:23)
Vien tik basma dažėtės? ohmy.gif Kokia spalva gavos, gal turite nuotraukų? bigsmile.gif

Na as labai panasia i savo naturalia spalva daziau, del atspalvio ir kaip sakiau pacio kaukes poveikio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2013 02 08, 09:32)
Baisu, jeigu tokį natūralų produktą sugadina su sintetiniais kvapais  doh.gif  Man tai chna kvapas patinka, natūralus kvapas, visai neerzina mano labai kvapams jautrios nosies ax.gif Išsiskalavusi košę visada perpilu plaukus su vandens acto ir ylang ylang EA mišiniu, tai labai skanus plaukų kvapas gaunasi  biggrin.gif

Ylang ylang as irgi labai megstu. Ne visoms patinko jo kvapas, o man tai thumbup.gif Ir i balzama jo dedu ir plaukus sukuojant uzlasinu lasiuka. Vyras kaip katinas po to aplink vaiksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(minciu valdove @ 2013 02 07, 22:12)
Labux  4u.gif

mano dažymo rezultatas kol kas -  ryžas/geltonas,  ten kur žili, o jų pas mane daug, spėju, basma savo darbo neatliko, kažin ką blogai dariau? Dažiau dvižingsniu metodu:  Chna  plikiau kava, laikiau 2val. Basmą vandenuku, laikiau 1 val Gal mažai? Po kiek laiko galima dažyti vėl? Pakomentuokit išmanančios  4u.gif
Bet yra 1 geras dalykas, plaukai,  dažyti cheminiais dažais nepažaliavo/nepamėlynavo  smile.gif
Atsiprašau, kad tiek klausinėju, kol kas daug kas neaišku.  verysad.gif

As i kose dedu obuoliu acto 2 saukstus, kad geriau zilus paimtu
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 02 08, 12:18)
Ylang ylang as irgi labai megstu. Ne visoms patinko jo kvapas, o man tai  thumbup.gif  Ir i balzama jo dedu ir plaukus sukuojant uzlasinu lasiuka. Vyras kaip katinas po to aplink vaiksto biggrin.gif


Tai neveltui ylang ylang EA yra afrodiziakas biggrin.gif Man irgi jo kvapas neapsakomai patinka wub.gif Ir draugas taip pat giria, kad labai skaniai kvepia blush2.gif Puikiai atlieka savo paskirtį biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Atkeliavo mano marokietiška chna, kitą savaitgalį testuosiu biggrin.gif Maišysiu su Rainbow sherry, įdomu ką gausiu ant galvos lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
Labes,

oho, kaip cia tuscia g.gif

vakar dariausi kauke, su daug daug visko, bet esme buvo labai stipri kava ir juoda arbata ir dar berzu zirgineliai, na tikejausi kad nors kiek plaukai patamses ar parudes, bet deja visai visai nieko unsure.gif merginos patarkit prasau, kaip isgaut tokia spalva

user posted image

kai dabartine yra kazkas tarp tamsoko ryzo ir raudono
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chikitoka: 12 vasario 2013 - 16:38
Chikitoka - be sansu nuovirais bandyt patamsint schmoll.gif Nebent reikia bandyt tai su amla maisyt ir daznai kaukes daryt, tada siek tiek rudina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 02 12, 19:02)
Chikitoka - be sansu nuovirais bandyt patamsint schmoll.gif Nebent reikia bandyt tai su amla maisyt ir daznai kaukes daryt, tada siek tiek rudina g.gif


o jei idet basmos, tai duotu nors kiek rudumo, ar labiau duotu i juoduma g.gif ir kiek jos reiktu det i chna? o amlos lietuvoj yra kur nors pirkt ne e-parduotuvese?
Atsakyti
QUOTE(Chikitoka @ 2013 02 12, 19:38)
o jei idet basmos, tai duotu nors kiek rudumo, ar labiau duotu i juoduma  g.gif ir kiek jos reiktu det i chna? o amlos lietuvoj yra kur nors pirkt ne e-parduotuvese?


Turbut kad ne, tik e-parduotuvese maciau. As tepu tik amla, jokios chna ar basmos, taip ji labiau y ryduma eina, o su basma turbut y tamsuma labiau g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Uzsisakiau ka tik khadi juodus..ziuresim ,vakar daziausi rainbow juodais,tai jau susilyginau daugmaz su saknim ax.gif Dejau dilgeliu,azluolo zieviu ,su kavos nuoviru..ir sauksta balzamo ..jei ateity bus per daug juodi su khadi,trup maisysiu su tamsiai rudu,nes beveik visas indelis dar likes ir balzamo ar alieju daugiau desiu..

Nu blem,reik man ylang irgi nusipirkt,kad visos taip giriat g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2013 02 13, 09:49)


Nu blem,reik man ylang irgi nusipirkt,kad visos taip giriat g.gif  bigsmile.gif

pirma siulyciau uzeiti i kvapunamus ir pauostyti 4u.gif as tik po geru metu su jo kvapu susidraugavau ax.gif dabar man jis labai labai patinka,o tik nusipirkus negalėjau pakesti jo kvapo
Atsakyti