Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Bandziau Basma, patiko, nes plaukai igauna faina atspalvi ir veikia kaip naturali kauke, plaukai labai svelnus buna. Kas nepatinka, kad greit nusiplauna ir maudantis vanduo murzinas buna lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad merginom ilga laika dazantis vien tik basma, po kurio laiko atsiranda zalsvas, melsvas atspalvis blink.gif Tai vien basma netraukia dazyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 07 vasario 2013 - 08:58
QUOTE(Austeya @ 2013 02 07, 09:49)
Bandziau Basma, patiko, nes plaukai igauna faina atspalvi ir veikia kaip naturali kauke, plaukai labai svelnus buna. Kas nepatinka, kad greit nusiplauna ir maudantis vanduo murzinas buna lotuliukas.gif


Vien tik basma dažėtės? ohmy.gif Kokia spalva gavos, gal turite nuotraukų? bigsmile.gif
Atsakyti

Labas 4u.gif
Ar niekas dar nebande Lush chna?
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2013 02 07, 20:28)
Labas 4u.gif
Ar niekas dar nebande Lush chna?


O kas tai per chna? blush2.gif
Atsakyti
Labux 4u.gif

mano dažymo rezultatas kol kas - ryžas/geltonas, ten kur žili, o jų pas mane daug, spėju, basma savo darbo neatliko, kažin ką blogai dariau? Dažiau dvižingsniu metodu: Chna plikiau kava, laikiau 2val. Basmą vandenuku, laikiau 1 val Gal mažai? Po kiek laiko galima dažyti vėl? Pakomentuokit išmanančios 4u.gif
Bet yra 1 geras dalykas, plaukai, dažyti cheminiais dažais nepažaliavo/nepamėlynavo smile.gif
Atsiprašau, kad tiek klausinėju, kol kas daug kas neaišku. verysad.gif
Atsakyti
Esu mačiusi Lush parduotuvėje, įdomu, kokia tos chna gamyba, kad jinai tokiomis plytomis pardavinėjama, o ne miltukais g.gif
Atsakyti
QUOTE(minciu valdove @ 2013 02 07, 22:12)
Labux  4u.gif

mano dažymo rezultatas kol kas -  ryžas/geltonas,  ten kur žili, o jų pas mane daug, spėju, basma savo darbo neatliko, kažin ką blogai dariau? Dažiau dvižingsniu metodu:  Chna  plikiau kava, laikiau 2val. Basmą vandenuku, laikiau 1 val Gal mažai? Po kiek laiko galima dažyti vėl? Pakomentuokit išmanančios  4u.gif
Bet yra 1 geras dalykas, plaukai,  dažyti cheminiais dažais nepažaliavo/nepamėlynavo  smile.gif
Atsiprašau, kad tiek klausinėju, kol kas daug kas neaišku.  verysad.gif


Ne visom iš pradžių spalva gaunasi tokia, kokios norėta, išryškėja tik vėliau ax.gif
O dažyt galima turbūt kas savaitę, bet reikia žiūrėti, kad per daug nenusausintų plaukų unsure.gif
Papildyta:
O aš tai kažkaip neužmačiau tos lush chna parduotuvėse g.gif
Atsakyti
Panoramoje mačiau yra smile.gif labai įdomu, kokia ten chna kokybė, nes kaina, jei gerai pamenu, nemaža g.gif
Atsakyti
Esu bandziusi chna is Lush'o. Spalva gaunasi lygiai tokia pati kaip ir tiesiog dazant su milteline chna. Ten prideta kokosu ir kitu alieju bei priedu, todel gal taip nedziovina plauko, isplauti reikia su sampunu. Be to is karto buna sumaisyti misinukai skirtingoms spalvoms isgauti. Didziausias minusas, del kurio mes su mama jos nebenaudojam, yra kvepalai (parfum). Ju prideta TIEK!!! jog isiskausta galva nezmoniskai. Gal kitiem, kam nepatinka chnos kvapas, kaip tik bus, bet man ten tu kvepalu ryskiai padauginta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 07 vasario 2013 - 23:12
Bet turbūt ten natūralūs kvapikliai 4u.gif Bet kaip supratau, ten kaip plyta kažkokia, tai ne milteliai? g.gif
Atsakyti
paziurekit sudeti, jei naturalus kvapai, tai turi buti parasyta eteriniai aliejai. As labai abejoju, kad bus eteriniai aliejai, nes jie labai lakus ir ilgai stovint toms paruostoms chna jie tikrai neissilaikytu. Kitu atveju bus aromatiniai, o tai jau labarotarijoje sukurti, nieko naturalaus ten nera. 4u.gif nuo tokiu kvapu, jei dar per stprus, tai tuo labiau, tikrai gali galva issiskaudet...
Atsakyti