Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(zydrem @ 2013 02 13, 11:50)
pirma siulyciau uzeiti i kvapunamus ir pauostyti 4u.gif as tik po geru metu su jo kvapu susidraugavau  ax.gif  dabar man jis labai labai patinka,o tik nusipirkus negalėjau pakesti jo kvapo

irnesakyk.gif as bijau net eit uostyt ,iseisiu su maisu nemazu ir isleistu dideliu biudzetu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chikitoka @ 2013 02 12, 17:34)
Labes,

oho, kaip cia tuscia  g.gif

vakar dariausi kauke, su daug daug visko, bet esme buvo labai stipri kava ir juoda arbata ir dar berzu zirgineliai, na tikejausi kad nors kiek plaukai patamses ar parudes, bet deja visai visai nieko  unsure.gif merginos patarkit prasau, kaip isgaut tokia spalva

user posted image

kai dabartine yra kazkas tarp tamsoko ryzo ir raudono


Pamėginkit amla, man iš kart rau donumą nuėmė, dabar vėl rudaplaukė verysad.gif Laukiu kada galėsiu išmėginti marokietiška chna ir Rainbow, bet susirgau, tai teks atidėti dažymus dar iki kito savaitgalio verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Chikitoka @ 2013 02 12, 19:38)
o jei idet basmos, tai duotu nors kiek rudumo, ar labiau duotu i juoduma  g.gif ir kiek jos reiktu det i chna? o amlos lietuvoj yra kur nors pirkt ne e-parduotuvese?


Perkant aromanatural.lt daugiau nei už 25 lt., galima atsiimti Panoramoje prekes, ten ir amla prekiauja smile.gif
Papildyta:

O kuo geras tas Ylang-Ylang? smile.gif

Beje, užsienio forume rašė, kad Kalpi milteliai taip pat tamsiai dažo ir yra labai sveiki plaukams 4u.gif Bet juos sunku rasti smile.gif Čia irgi žolių mišinukas biggrin.gif
Atsakyti
Labux, 4u.gif

po dviejų savaičių bandysiu savo ryžiukus vėl dažyti, gal basma ilgiau palaikyti, kad patamsintų? Tik 1 kartą dažiau, basma nusiplauna man žiauriai, o chna tai matosi smile.gif
Ryža, tikrai ne mano spalva, bet geriau negu žiliukai smile.gif Oi, alergija man žiliems doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minciu valdove @ 2013 02 14, 19:11)
Labux, 4u.gif

po dviejų savaičių bandysiu savo ryžiukus vėl dažyti, gal basma ilgiau palaikyti, kad patamsintų? Tik 1 kartą dažiau, basma  nusiplauna  man žiauriai, o  chna tai matosi  smile.gif
Ryža, tikrai ne mano spalva, bet geriau negu žiliukai  smile.gif Oi, alergija man žiliems  doh.gif


O gal jums reiktų pamėginti pamaisyti ax.gif Gal kai basma uždažoma antra, tai nusiplauna, bet pamaišius gal geriau laikytųsi 4u.gif Gal basma su chna santykiu 3:1 gautusi tamsi spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 02 15, 00:45)
O gal jums reiktų pamėginti pamaisyti ax.gif Gal kai basma uždažoma antra, tai nusiplauna, bet pamaišius gal geriau laikytųsi 4u.gif Gal basma su chna santykiu 3:1 gautusi tamsi spalva g.gif

Galvojau apie tai, truputį neramu kaip žiliukai į tai reaguos, nors nepabandžius nežinosi biggrin.gif matyt pribręsiu ir tokiam žingsniui, logiškai mąstant, dažymas būtų daug paprastesnis, negu dvižingsnis, dėl santykio nžn., manot basmos 3 dalys ne perdaug? Nenoriu anglies spalvos, noriu kaštono/šokolado biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(minciu valdove @ 2013 02 16, 15:59)
Galvojau apie tai, truputį neramu kaip žiliukai į tai reaguos, nors nepabandžius nežinosi  biggrin.gif matyt pribręsiu ir tokiam žingsniui, logiškai mąstant, dažymas būtų daug paprastesnis, negu dvižingsnis, dėl santykio nžn., manot basmos 3 dalys ne perdaug? Nenoriu anglies spalvos, noriu kaštono/šokolado  biggrin.gif


Manau ji turejo omeny tris chna ir viena basma 4u.gif na as ketinu taip bandyt per artimiausia dazyma biggrin.gif ir tikiuosi kad mano ryzikai pasokolades biggrin.gif
Atsakyti
As dazau 1dalim chna 2,5 dalys basmos 0,5 dalies kitu zoliu. Ten kur buvo dazyti tamsiai cheminiais dazais, tai gaunas labai tamaus, i juoduma. O ten kur atauge mano naturalus, tai rusvi. Vakar kaip tik daziau. Tai ziuriu, kad noriu tu ataugusiu irgi tamsesniu kitakart galvvoju det daugiau basmos ir dazyt tik saknis ir ten kur atauge. Gal ir tie kazkiek patmses. ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif noriu pasikeisti plauku atspalvi..dabar jie tokios tamsiai blondiniskos spalvos su auksiniu atspalviu, mazdaug tokie user posted image
Sviesumas man patinka, tik noreciau saltesnio atspalvio, tokio i salta ruda panasaus.. mazdaug tokio user posted image
ar tai tokio user posted image

Niekada nesu zoliu naudojus, manot iseitu tiesiog pasikeist atspalvi? Mano plaukai dar buvo seniau dazyti ir sruogelem sviesinti, bet ne per paskutinius puse metu, tai ar tada nudazytu viska lygiai ar kur sruogeles ir butu sviesiau (noreciau kad butu sviesiau..).

Dekui uz atsakymus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2013 02 16, 19:56)
Niekada nesu zoliu naudojus, manot iseitu tiesiog pasikeist atspalvi? Mano plaukai dar buvo seniau dazyti ir sruogelem sviesinti, bet ne per paskutinius puse metu, tai ar tada nudazytu viska lygiai ar kur sruogeles ir butu sviesiau (noreciau kad butu sviesiau..).

Dekui uz atsakymus smile.gif 4u.gif


atspalvi pakeist tikrai pavyktu, tai daug lengviau nei pakeist spalva 4u.gif as pradeciau nuo dilgeliu antpilo, jis duoda toki salta rusvuma. Tik manau reiktu naudot ne vien antpila, bet ir pacias zoles, kad butu efektyviau (sumalti dziovintas dilgeles kavamale, kad gautusi miltukai, juos apie pusvalandi pavirinti, kad gautisi kisieliaus skystumo mase, ipilti rugsties ir uztepus visa tai bent pora valandu pabut siltai apsukus ), o is kitos puse jei spalva nepatiks, ji turetu greit nusiplaut 4u.gif sruogeles tikrai liks sviesesnes, nes net dazant cheminiais dazais ju lygiai neuzdazo, tai zoles tuo labiau nepajegios
Atsakyti
QUOTE(Chikitoka @ 2013 02 16, 18:36)
Manau ji turejo omeny tris chna ir viena basma  4u.gif na as ketinu taip bandyt per artimiausia dazyma  biggrin.gif ir tikiuosi kad mano ryzikai pasokolades  biggrin.gif

Nuoširdžiai to linkiu 4u.gif man kažkodėl kirba mintis imti lygiomis dalimis basmą ir chna, būtų įdomu išgirsti nuomonę labiau patyrusių 4u.gif
Nesvarbu, kad spalvytė kol kas nėra tobula, bet labai džiaugiuosi atsisakiusi chemijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(minciu valdove @ 2013 02 16, 23:04)
Nesvarbu, kad spalvytė kol kas nėra tobula, bet labai džiaugiuosi atsisakiusi chemijos  thumbup.gif

drinks_cheers.gif taip pat manau.
Mano pastebejimas paskutinio dazymo metu- zole geresne tose dezutese po 125gr nei pakeliuose po 25gr, nors dezutese svori ir meluoja (kazkada anksciau tai rasiau), bet zole smulkiau sumalta. Gal cia man tokios partijos papuole, bet dazydama is visu likuciu ir berdama juos i viena kruva, negalejau nepastebet skirtumo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minciu valdove @ 2013 02 16, 23:04)
Nuoširdžiai to linkiu  4u.gif man kažkodėl kirba mintis imti lygiomis dalimis basmą ir chna,  būtų įdomu išgirsti nuomonę labiau patyrusių  4u.gif
Nesvarbu, kad spalvytė kol kas nėra tobula, bet labai džiaugiuosi atsisakiusi chemijos  thumbup.gif


Aš bandžiau lygiomis, tai mano tamsiai rudiems nelabai ką pakeitė, tik atspalvis buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(goccia @ 2013 02 17, 08:50)
drinks_cheers.gif taip pat manau.
Mano pastebejimas paskutinio dazymo metu- zole geresne tose dezutese po 125gr nei pakeliuose po 25gr, nors dezutese svori ir meluoja (kazkada anksciau tai rasiau), bet zole smulkiau sumalta. Gal cia man tokios partijos papuole, bet dazydama is visu likuciu ir berdama juos i viena kruva, negalejau nepastebet skirtumo. ax.gif


Mano marokietiška chna atkeliavo, tai irgi palyginsiu su tomis iš Eurokos smile.gif Kol kas permatomame pakelyje atrodo vienodos žolės, bet gal košė geresnė gausis g.gif
Atsakyti