Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Deimiliux @ 2013 07 22, 16:33)
Tai čia tuos parduotuvinius 5 pakelius sunaudoji  blink.gif  g.gif ? Na mano vos už pečių, tai 75g naudoju, per mažai gal, bet kažkaip normaliai man, nes mano ir taip tamsoki plaukai, tokie kaštoniniai, tamsiai rudi, tai su tuo mišinuku aš tik vos pasiryškinu, kad nebūtų tokie papilkėję smile.gif Nu reiks sekantį kartą bandyti vien su chna, gal ir gausis kas  g.gif O tai kaip tu pasiruoši chna? Su vandeniu užplikai ar kaip?


as paprastai ne vien chna dedu, maisau kartais amlos, kartais shikakai, kartais graikisku riesutu kevalu, bespalves chna, salteksnio zieves, esu dejus ir ciberzoles ir paprikos milteliu, nu zodziu visokio galo, kas tik gali spalva duot lotuliukas.gif tada ipilu vandens, ir galu gale rugsties, esu naudojus ir citrina ir acta ir arbatos grybo rugsti, is esmes kiekviena rugstis siek tiek kitoki atspalvi duoda, dar esu bandziu medaus det, irgi siek tiek spalva kinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veti @ 2013 07 22, 22:56)
as paprastai ne vien chna dedu, maisau kartais amlos, kartais shikakai, kartais graikisku riesutu kevalu, bespalves chna, salteksnio zieves, esu dejus ir ciberzoles ir paprikos milteliu, nu zodziu visokio galo, kas tik gali spalva duot  lotuliukas.gif  tada ipilu vandens, ir galu gale rugsties, esu naudojus ir citrina ir acta ir arbatos grybo rugsti, is esmes kiekviena rugstis siek tiek kitoki atspalvi duoda, dar esu bandziu medaus det, irgi siek tiek spalva kinta  4u.gif


Na aišku, žodžiu eksperimentuot kiek širdis geidžia biggrin.gif
Atsakyti

 i 
Kadangi skelbimai forume draudžiami, žinutės su jais ištrintos.
Atsakyti
Kur Vilniuje galima nusipirkti Khadi dazu? ir kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2013 07 29, 20:12)
Kur Vilniuje galima nusipirkti Khadi dazu? ir kokios kainos?


Pamėginkit ecoland.lt kosmetika.profesionali.lt perku24.lt sumanikaina.lt tinklalapiuose pasidomėti, gal jie turi savo filialų Vilniuje smile.gif

Arba galite iš violey.com užsisakyti per šį blogą ax.gif
Atsakyti
laba diena, nedažau su chna plaukų jau pusmetį, mane tie juodi galai varo į neviltį, jau ir taip nutrumpinau, o jie nei blunka, nei šviesėja: tokie pat drumsto juodos spalvos. Gal jei dažyčiau su cheminiais dažais, nesureguotų? Kažkaip daug vičių nededu, kad kas nors įvyks į gera verysad.gif
Atsakyti
Su tamsiais retai įvyksta cheminės reakcijos, paprasčiausiai gali būti, kad spalvos nepaims galiukai g.gif
Atsakyti
merginos, kaip būtų galima išgauti šokoladinę spalvą? dabar yra šviesiai rusva, natūrali, nedažyta. dažyti žadu pirmą kartą gyvenime
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 08 05, 20:20)
merginos, kaip būtų galima išgauti šokoladinę spalvą? dabar yra šviesiai rusva, natūrali, nedažyta. dažyti žadu pirmą kartą gyvenime


Reikėtų pamėginti jau paruoštus dažus arba eksperimentuoti maišant chna su basma g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
matau kad siame skyrelyje visos daugiau mažiau sokoladinės. O aš užsisakyti noriu "henné blond" kad blondinti plaukus, bet prisiskaičius šioje temoje suabejojau savo mintimis. Mano natūraliai rudi tamsesni plaukai, bet dabar chemiškai šviesinti ir sruogelem blondinti. Galvojau kad chena blond nusviesins ataugancius. Kazkada prieš galybę metų buvau naudojus kazka panašaus, bet tai buvo kiti laikai ir kiti produktai ir net neatsimenu kokia spalva gavosi. Sakykit, ar verta bandyti su chna sviesinti, nes kaip supratau po to dazyti negalima kol nenuaugs. Mano pusilgiai plaukai, tai nuaugines koki penkmeti. schmoll.gif
Atsakyti
Žiūrint kokio rudumo plaukai smile.gif Bet jei į tamsumą, tai žolės tikrai nepašviesins, tik šviesesnį atspalvį suteiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 08 08, 16:09)
Žiūrint kokio rudumo plaukai smile.gif Bet jei į tamsumą, tai žolės tikrai nepašviesins, tik šviesesnį atspalvį suteiks ax.gif

Natūralios spalvos jau ir pati nelabai žinau, bet kai atauga tai tikrai ne tamsi blondinė. Aišku ir ne šokoladas, bet vis tiek tamsoki.
Gaila, norejau pereiti prie natūralių dažų. Dabartinė spalva patinka, tik ji vis tik cheminė. o ta mano nužiūrėta chna tai sudėtis mačiau su bespalve chna, ramunėlės ir dar kazkas...
Atsakyti