Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(n/a @ 2013 02 10, 15:35)
kad as "ant durniaus" sudedu statymus, is anksto aisku, kad nelaimesiu daugumos smile.gif bet man kazkaip taip paprasciau sekti, nei watch list'e - jei kazko kaina nelabai pakyla, tai tada jau bandau laimet, bet siaip dauguma statymu tiesiog kaba ant "o gal" biggrin.gif

jei UK ebay, tai retenybe, kad i LT siustu. Daugiausia ten siunciama tik i UK, tai tada jau reikia tarpininku ieskotis, kad i LT parsisiusti, ir aisku dar siuntimo i LT kaina prisideda. Daznai aukcionai, kur siuncia ne tik i UK, brangiau pasibaigia.
Nupirkus apmokant jau su siuntimo islaidomis suma rodo, bet gali buti atvejis, kai laimi kelis vieno pardavejo aukcionus ir jis buna nurodes, kad sudeda tuomet i viena siuntini ir taip siuntimo islaidos mazeja "combine postage cost"


As irgi kokia savaite intensyviai stebiu, bet esu pasibaisejusi aukcionais, jau rasiau cia. Kazkaip kai pradedi lyginti pilnas kainas su 40 proc nuolaidom, tai niekaip neiseina pirkti. O dar cia pries savaite kai maxima buvo padariusi akcija kai kuriems lego ir dar taike 30 proc nuolaida, tai visai gerai gaudavosi. Tik kad maximoj nelabai daug ivairiu rinkiniu, tad ir tenka ziurineti uzsienyje.
As tai imetu ebay;uje i "watch list" ir tada stebiu, kazkaip mazai statau. Geriausiai tada, kai gali uz gera kaina paimti iskart ir nereikia nervuotis del aukciono
Atsakyti
Sveikos
Dėl lego katalogų, tai šiandien užtikome jų XS žaislų parduotuvėje, Panoramoj. Lego parduotuvėj nėra ir sakė, kad greičiausiai bus birželio mėnesį antro pusmečio.
mano mažius baigia jį " suskaityti", jau prekybcentry atsisėdęs ant suolo kokius 5 kart pervertė, dabar namuose iš rankų nepaleidžai, jau teko ir paklijuot
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 10, 16:08)
As irgi kokia savaite intensyviai stebiu, bet esu pasibaisejusi aukcionais, jau rasiau cia. Kazkaip kai pradedi lyginti pilnas kainas su 40 proc nuolaidom, tai niekaip neiseina pirkti. O dar cia pries savaite kai maxima buvo padariusi akcija kai kuriems lego ir dar taike 30 proc nuolaida, tai visai gerai gaudavosi. Tik kad maximoj nelabai daug ivairiu rinkiniu, tad ir tenka ziurineti uzsienyje.
As tai imetu ebay;uje i "watch list" ir tada stebiu, kazkaip mazai statau. Geriausiai tada, kai gali uz gera kaina paimti iskart ir nereikia nervuotis del aukciono

as matai smulkius lego gaudau dabar smile.gif tai ju daugiau pigiu variantu buna
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 10, 12:27)
Mano vaikiukas su Lego žaidžia kažkur nuo 7 mėn. Aišku, žaidžia labai sąlyginis pasakymas. Grauždavo, nešiodavos, mėgindavo konstruot, nors aišku neišeidavo, gėlytė pastoviai ant piršto būdavo, kai ropodavo  lotuliukas.gif ir  kur tik važiuodavom, tas rinkinukas su mumis irgi visur kartu  biggrin.gif Tas jo pirmas rinkinys ir buvo, kaip žemiau įdėta Pempės foto. Antrą rinkinį gavo su motociklu kažkur 1,2 m., o kai 1,3 m suėjo iškart ir pradėjo statyt bokštus, gavo dar kelis mažus rinkinukus smile.gif


Šitų rinkinukų dabar lyg mažiau matos bent jau maximose  g.gif
Oho kokia didelė grupė gaunas. Aš irgi priklausau jai  thumbup.gif Tik problema, kad mano mažius iš tikro maisto pripažįsta savo noru tik čipsus ir šokoladą, aišku, kurių gauna kartą į kelis mėn po kasniuką, o rimčiau tai tik su filmukais pavyksta įduot truputį doh.gif  Tai valgo mano beveik 1 m. 8 mėn. kavalierius ištisą parą kas kelias val., tai ir vadinu savo dideliu "naujagimiu"  blink.gif

Manoji susipažino su Lego nuo 8 mėn, didžiausią dėmesį skyrė duplo ir lego žmogiukams, bei lego kaladėlėms. Kišo ir į burną, bet aš kažkodėl nebijojau, ji labai ramiai paprašyta atiduodavo.

Apie maistą- drinks_cheers.gif kaip ir Jūsų, tikro maisto tikrai nedaug, pagrinde MP. Kiek paprašo, tiek gauna. Ir tikra šokolado gerbėja tongue.gif . Vienas brolis vis lauktuvių parneša biggrin.gif . Nors, jei maistas įtinka, gali suvalgyti labai daug, tada atrodo, kad tikrai turėtų būti bloga, bet niekada bloga nebūna biggrin.gif .

QUOTE(n/a @ 2013 02 10, 13:51)
tai laukiat net sapnuose  biggrin.gif kaip ramu, kaip aš nieko nepirksiu iš jos, laukiu aukcionų pabaigos, o paskui kai ateis siuntiniai... kainuoja tik nemažai siųstis, bet pasitaiko neblogų variantų. tiesa, statymu tai pas mane arti šimto, o laimiu po vieną iš šimto biggrin.gif:D

Na, jei kada būtų perdaug, galėtumėm tą naštą pasidalinti lotuliukas.gif


Papildyta:

QUOTE(dziulike @ 2013 02 10, 15:00)
Na bet ziuriu gerai pataikiau smile.gif ne vien kaip lego megejai cia smile.gif bet ir papinuku daug cia smile.gif
mazyliui tik metukai, valgom daznai ir nakti megstam, ir pastebejome kad dantukas gesti pradejo sad.gif
nieks su tuo nesusidure? atsiprasau kad biski ne i tema klausimukas smile.gif

Čia jau nežinau, pas maniškę dar negenda. Bet valom, nors nevisada kasdien blush2.gif . Gal dar duodate saldžios arbatos ar rūgščių-saldžių sulčių g.gif ?...
Atsakyti
Na ka, dar vis laukiam g.gif. Jau pobodo tas laukimas. As per ta laukima is ebay viena tilta nepaemiau, vis svarsciau kad brangoka uz naudota. O dabar nei vieno neturiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 10, 17:48)
Na ka, dar vis laukiam  g.gif. Jau pobodo tas laukimas. As per ta laukima is ebay viena tilta nepaemiau, vis svarsciau kad brangoka uz naudota. O dabar nei vieno neturiu  g.gif

console.gif Laukiam ax.gif . Buvau išvažiavusi, jau galvojau, kad visos apsipirkusios bus tongue.gif . O dabar jau laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 10, 15:40)
Manoji susipažino su Lego nuo 8 mėn, didžiausią dėmesį skyrė duplo ir lego žmogiukams, bei lego kaladėlėms. Kišo ir į burną, bet aš kažkodėl nebijojau, ji labai ramiai paprašyta atiduodavo.

Apie maistą-  drinks_cheers.gif kaip ir Jūsų, tikro maisto tikrai nedaug, pagrinde MP. Kiek paprašo, tiek gauna. Ir tikra šokolado gerbėja tongue.gif . Vienas brolis vis lauktuvių parneša biggrin.gif . Nors, jei maistas įtinka, gali suvalgyti labai daug, tada atrodo, kad tikrai turėtų būti bloga, bet niekada bloga nebūna biggrin.gif .
Na, jei kada būtų perdaug, galėtumėm tą naštą pasidalinti lotuliukas.gif
Papildyta:
Čia jau nežinau, pas maniškę dar negenda. Bet valom, nors nevisada kasdien  blush2.gif . Gal dar duodate saldžios arbatos ar rūgščių-saldžių sulčių g.gif ?...


na isvis negeria jis sulciu, arbatas nesaldintas duodam.... tai tik nuo MP gali, nes nakti daznai isikandes buna smile.gif

Na ka ivyko pirmoji pazintis su Lego duplo, mamai ypac patiko smile.gif vaikas deliojo i dezute kaladeles, is dezutes smile.gif zmogiukas ypac patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2013 02 10, 18:06)
na isvis negeria jis sulciu, arbatas nesaldintas duodam.... tai tik nuo MP gali, nes nakti daznai isikandes buna smile.gif

Na ka ivyko pirmoji pazintis su Lego duplo, mamai ypac patiko smile.gif vaikas deliojo i dezute kaladeles, is dezutes smile.gif zmogiukas ypac patiko smile.gif

Kaži, ar nuo MP gali, seniai tas teorijas beesu skaičius g.gif . Gal tiesiog silpnesni dantukai. Juk būna tokių, apie kuriuos sakoma "be dantų", ir neina to susieti su kažkokiomis priežastimis. Gal tik tas vienas bus silpnas 4u.gif

O kokį rinkinuką gavo? Tą su dangtuku ir kąstuvėliu?
Atsakyti
Susipykom vakar su vyru, tai is principo neimu jo kompo. Maniskis Kazko bludija, netraukia internetas. Tai ir nuotraukeliu ikelt negaliu, tik per tel paskaitineju ir tiek. O ryt planavau si ta is uk per tarpininke uzsisakyt. Bet principai auksciau. Apseisiu ir be kompo. O namie tai kaip sakoma vaizdas yra o garso ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 10, 17:40)
Na, jei kada būtų perdaug, galėtumėm tą naštą pasidalinti lotuliukas.gif

bet kokios domina?
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 10, 17:42)
as matai smulkius lego gaudau dabar smile.gif tai ju daugiau pigiu variantu buna


Gaila, kad labiau smulkiom domites, nes mes dar su duplo draugaujam. Apie smulkius tai kol kas nieko nezuvokiu, nei kokios kainos skaitosi geros, nei kas yra reikalinga. Nors jau namie sandeliuke yra uzslepta kazkiek smulkiu rinkinuku bigsmile.gif Ateiciai bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 10, 16:16)
Kaži, ar nuo MP gali, seniai tas teorijas beesu skaičius g.gif . Gal tiesiog silpnesni dantukai. Juk būna tokių, apie kuriuos sakoma "be dantų", ir neina to susieti su kažkokiomis priežastimis. Gal tik tas vienas bus silpnas 4u.gif

O kokį rinkinuką gavo? Tą su dangtuku ir kąstuvėliu?


na matysim kaip tie dantukai toliau... eh su odyte nepasiseke, dar ir dantukai... zodziu tikekimes viskas bus geriau smile.gif

aha gavo ta su kastuveliu, siaip nemazai detaliu, neblogas toks smile.gif
patiko abiems smile.gif
dar turim toki, bet gal veliau bandysim, kai biski paaugs smile.gif

http://www.e-senukai...ukinukas_2.html
Atsakyti