Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada sodinti vaikutį?

siaip sakoma, kad galima kudikiui leisti sestis tik nuo 6men, taciau ne vienodai vaikai vystosi, 4men tikrai per anksti, reikia palaukti, kol sustipres raumenukai, nes kitaip gali iskrypti stubriukas nepataisomai. taciau jei kudikis be niekeno pagalbos pats sugeba atsisesti, tai gal jau issitreniraves raumenukus pakankamai..
Atsakyti
QUOTE(burrbuliukas @ 2007 08 18, 11:54)
Sedeti kudikiui galima, ne anksciau kaip 6 men.  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Nesvarbu, kad riečiasi, nori sėstis - tokio amžiaus kūdikėliui visiškai normalu, kad taip daro. Taip daro, beje, ir mano mergaitė, bet sodinti kūdikius galima tik nuo 6 mėn., kai raumenukai yra jau tiek sutvirtėję, kad galėtų išlaikyti tiesų stuburą, kitu atveju gali iškrypt stuburas - būtent dėl šios priežasties pediatrai nepataria kūdikių sodinti anksčiau nei 6 mėn. mirksiukas.gif Ir niekur mes čia nepaskubėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukryte nuo 4,5men.pamego sesti,o 5,5men pati atsisesdavo ir puikiai pasisededavo su zaisliukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tooraa @ 2007 08 18, 19:16)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Nesvarbu, kad riečiasi, nori sėstis - tokio amžiaus kūdikėliui visiškai normalu, kad taip daro. Taip daro, beje, ir mano mergaitė, bet sodinti kūdikius galima tik nuo 6 mėn., kai raumenukai yra jau tiek sutvirtėję, kad galėtų išlaikyti tiesų stuburą, kitu atveju gali iškrypt stuburas - būtent dėl šios priežasties pediatrai nepataria kūdikių sodinti anksčiau nei 6 mėn. mirksiukas.gif Ir niekur mes čia nepaskubėsim mirksiukas.gif

Protingi zodziai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pusiau gulomis ant keliu gali sodinti jau menesio, taciau normaliai juk dar nepasedes, tad ramstyti tikrai negalima, kad stuburiukas neiskryptu.
Atsakyti
dukryte klykdavo nuo 2 menesiu kaip noredavo buti sedimoje padetyje....tad 3 - 4 MEN JAU PATI SEDEDAVO... cool.gif
Atsakyti
mano dukrytei greit 5 menesiukai, bet ji jokio noro nerodo sedet. siaip panele gana judri - vartos nuo nugaros ant pilvo ir atgal, lovytej 'migruoja' is vieno galo i kita, ant pilvuko guledama jau bando kisti kojytes po savimi ir ropot, bet sedet visai nenori. jei duodu savo rankytes ir bandau kelti, tai galvyte atlosia ir net nerodo jokiu pastangu sest. Ar cia normalu? pasiskaiciau jusu pokalbius ir ziuriu vaikuciai jau 3-4 menesiu nori keltis, o cia mano tingiuniuke net nezino ka tai reiskia smile.gif .na tikiuosi kad su laiku viskas pasikeis.
Atsakyti
Sunelis pradejo bandyti sedeti 5,5 o 6 men sedejo vienas puikei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saratukas: 01 rugsėjo 2007 - 22:09
Dukryte pradejo sedeti beveik 6 menesiu, labai jai patinka. Sedi tvirtai, nesvyruoja. Megsta atsisedusi zaisti su savo zaislais, nagrineti juos, zinoma ir paragauti.
Atsakyti
mano pipirui tuoj 8 mėn, bet nesėdi pats verysad.gif verysad.gif
bet už tai labai judrus: ropoja keturiom arba atsistoja ir šoka lotuliukas.gif toks nenusėdintis vietoj mano brangenybė biggrin.gif
Atsakyti
duktė sėdėti tvirtai pradėjo 6 mėn, o sūnus 6mėn. 1 sav. bigsmile.gif o tabaluoti sėdint tai anksčiau
g.gif kaip gali ropoti, bet nesėdėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(skriba @ 2007 09 05, 21:15)
duktė sėdėti tvirtai pradėjo 6 mėn, o sūnus 6mėn. 1 sav.  bigsmile.gif o tabaluoti sėdint tai anksčiau
g.gif kaip gali ropoti, bet nesėdėti  g.gif

Va butent g.gif pasodintas biškutį pasėdi ir nuvirsta, ir ropoja savo reikalais ax.gif
Atsakyti