Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada sodinti vaikutį?

Pas mus tai buvo pažangos savaitė kai buvom maždaug 6 mėnesių su puse. Vieną dieną išmokom atistot prisilaikant, kitą dieną atsisėst, dar kitą dieną ropot.... ir ramybė namuose baigėsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2007 09 04, 18:05)
mano pipirui tuoj 8 mėn, bet nesėdi pats verysad.gif  verysad.gif
bet už tai labai judrus: ropoja keturiom arba atsistoja ir šoka lotuliukas.gif  toks nenusėdintis vietoj mano brangenybė biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Maniškis irgi taip pat. Šliaužioja - nepagausi tongue.gif Šiandien ėmė ir atsistojo pats įsikibęs tvorelės. Mėgsta, kai vedžiojam jį - šauniai dėlioja kojytes. Nenustygstantis vietoj nenuorama. O nesėdi. Didelėj maitinimo kėdutėj persikreipia, į šoną nuvažiuoja. Pasodintas vienas pasėdi kelias sekundes ir virsta. O 8 mėn. po kelių dienų...
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2007 09 06, 18:11)
drinks_cheers.gif
Maniškis irgi taip pat. Šliaužioja - nepagausi  tongue.gif  Šiandien ėmė ir atsistojo pats įsikibęs tvorelės. Mėgsta, kai vedžiojam jį - šauniai dėlioja kojytes. Nenustygstantis vietoj nenuorama. O nesėdi. Didelėj maitinimo kėdutėj persikreipia, į šoną nuvažiuoja. Pasodintas vienas pasėdi kelias sekundes ir virsta. O 8 mėn. po kelių dienų...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
lyg maniškis būtų apibūdintas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2007 09 04, 20:05)
mano pipirui tuoj 8 mėn, bet nesėdi pats verysad.gif  verysad.gif
bet už tai labai judrus: ropoja keturiom arba atsistoja ir šoka lotuliukas.gif  toks nenusėdintis vietoj mano brangenybė biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Mūsų pipiras labai vėlai pradėjo irgi sėdėti verysad.gif Kai sūneliui buvo 6 mėn., lankėmės pas neurologą. Ji pasakė, jog mažius greit ir nesėdės. O kaltas jo judrumas biggrin.gif Svarbiau jam buvo šliaužioti, išmokti ropoti thumbup.gif Už tat nuo 7 mėn, pradėjo įsikibęs svyruodamas lovytėje vaikščioti. Taip nutiko, nes apsiėjom be vaikštynės thumbup.gif . Manau, ko mažius nemoka, tačiau kažką kitą stengiasi išmokti, nepergyvenkit mamytės, juk vaikučiai visi skirtingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vetra72 @ 2007 08 21, 12:49)
mano dukrytei greit 5 menesiukai, bet ji jokio noro nerodo sedet. siaip panele gana judri - vartos nuo nugaros ant pilvo ir atgal, lovytej 'migruoja' is vieno galo i kita, ant pilvuko guledama jau bando kisti kojytes po savimi ir ropot, bet sedet visai nenori. jei duodu savo rankytes ir bandau kelti, tai galvyte atlosia ir net nerodo jokiu pastangu sest. Ar cia normalu? pasiskaiciau jusu pokalbius ir ziuriu vaikuciai jau 3-4 menesiu nori keltis, o cia mano tingiuniuke net nezino ka tai reiskia smile.gif .na tikiuosi kad su laiku viskas pasikeis.


Tikrai nematau dėl ko reikėtų taip pergyventi, mano irgi buvo tinginukė ir pati pradėjo sėdėt 7 mėnesių, 9 mėn. šliaužioti, 11 mėn ropoti, o vaikščiot pačiai dar neišeina doh.gif , bet nė kiek nepergyvenu, viskas savu laiku, kiekvienas vaikas individualus, vieni anksčiau pradeda judėt, kiti kalbėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mergaitė atsisėdo tik 8 mėn.buvome dėl to pas gydytoją sakė kad viskas normalu .Paprasčiausiai rami mergaitė ir niekur neskuba todėl mamytės nepergyvenkit,visi vaikai atsisės kada ateis jiems laikas.O tas laikas visiems skirtingas. smile.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad nereikia skubėti, kad viskam savas laikas.
Kai dukrai suėjo 4 mėnesiai, vis sulaukdavau priekaištų iš vienos vyresnės giminaitės, kodėl nesodinu dukters paramsčiusi pagalvėm. Bet aš nemačiau jokio reikalo to daryti (juo labiau, kad dažnai sakoma, kad sodinti galima tik nuo pusės metų) - kam laikyti vaiką pasodintą, jei jis tam dar turbūt nėra pasiruošęs (juk jei būtų pasiruošęs, tai ir paramstyti nereikėtų). Nors norą sėstis rodydavo (kaip ir daugelis kitų mamų čia minėjo): paimta už rankų, iš gulimos padėties stengdavosi pasikelti. Tai kartais ir leisdavom padaryt porą tokių pilvo presų.
Dabar dukrai jau greit sueis pusė metų, ir ji atsisėda pati. Sėdi pasirėmusi (su viena ranka jau gali laikyt žaisliuką, vartyt knygelę ir pan.), palinkusi į priekį, bet toks, kiek žinau, ir turėtų būti pirmasis savarankiškas atsisėdimas.
O išmoko atsisėsti beropodama. Buvo maždaug 5 mėnesių, kai pamačiau besėdinčią ant vienos šlaunies. Turbūt visai netyčia gavosi blink.gif . Bet atrodė patenkinta smile.gif
Manau, svarbiausia suteikti vaikui erdvės, laisvę judėti. Turiu omeny, nelaikyt visą dieną gulinčio lovoj ar sėdinčio automobilinėj kėdutėj; ir tokių dalykų kaip vaikštynė geriau nereikia, bet čia jau kita tema.
Atsakyti
Mano dukryte sedejo tvirtai nuo 5 men ir 3 sav. thumbup.gif Viena karta pasodinau ir ziuriu kad sedi nesviruodama, net pati nustebau bigsmile.gif, nes iki tol tai net nebandziau jos sodinti, tik ant keliu ir tai til pusiau. Atsistojo jau pati 6,5 men,o ropoti pradejo 7 men 1 sav. Labai jau skuba mano dukryte tongue.gif
Atsakyti
Mano mažius pradėjo pats sėdėt 6 mėnesiu,pati dar nesodindavau ,galvojau ,kad per anksti dar,o po savaitės ir atsistojo savo lovytėje bigsmile.gif .Čia tikriausiai svarbus ir vaiko noras.
Atsakyti
mama niekaip nepaskubins,vaikas pats nusprendžia 4u.gif
Atsakyti
o mums jau 8men ir tik db pradeda sedet doh.gif
Atsakyti
musiskis 6 menesiu nesedejo, nes yra neimanomas rankinukas.. vis ant ranku ir ant ranku- nera kada treniruotis.. doh.gif tad pasikvietem masazite ir po 3 seansu atsisedo thumbup.gif ir siaip pradejom kuo daugiau det ant grindu (patiesus dekiuka zinoma), kad pats kuo labiau stengtusi ir stipretu. Dabar vyrui 9 menesiai ir viska daro "pagal grafika" ax.gif
Atsakyti