Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Liolio @ 2013 02 11, 16:54)
O lova gali pabut ir be uztiesalo. Buna labai graziu patalyniu. Kazkaip Lietuvoj labai iprate visi butinai lovatieses uzdet. Bet juk grazu ir siaip tik grazi patalyne. Arba pvz patalai, o kazkoks dekiukas tik koju gale numestas. Cia pirmi pasitaike pavyzdziai is next

user posted image

user posted image


Nusiperki grazia patalyne ir jos dengt net nesinori, nereik lankstyt pastoviai (cia as vis is tingejimo). O patalyniu rusiu oi kiek daug, ir pritaikyt galima prie kambario, ir pigiau  4u.gif Kiek pas anglus namie buvau (aisku ne pas visus i miegamuosius uzsukau), tai niekur nemaciau jokiu lovatiesiu...Nors ju namai aisku ne rodiklis


labai grazu toks variantas, tikrai ypatingai daug interjeru butent taip ir pavaizduoti, bet visa tai daugiau paziureti.
o kai reikia gyventi kasdien, tai ir prasideda niuansai doh.gif gal ir dar nieko butu, jei ta miegama uzdarei ryte ir atsidarei vakare, bet tai koks vaikas su tapkem uzsiropscia, tai vyras ka nors pasideda ant lovos. Na man kazkaip truksta higieniskumo siuo atveju ax.gif
kokiam viesbuty ar sveciu kambariuky gal ir nieko.
kaip sakiau, man pazeti labai grazu, bet taip gyvent neiseitu:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 11 vasario 2013 - 16:01
QUOTE(rek @ 2013 02 11, 14:55)
na is karto pasakau, kad liks tos plytutes smile.gif ne viena namuose gyvenu, reik gi ir nusileisti kartais smile.gif o vyrui labai patinka, ir ta mintis kad apacia isplatinti labai jam patinka  rolleyes.gif ir turiu pasakyt nera taip, kad man taip baisiai kliutu kaip daugeliui is jusu smile.gif snd vakare nufotkinsiu kitu kampu, gal ne taip barsit  bigsmile.gif
beje, desim dar tas groteles vaikui apsaugot, dar pasistatys apacioj krepsys malkoms, irankiai tie krosneliniai, uzuolaida pasikabins, o ant krosneles virsaus uzmacius esu metalini toki arbatinuka  wub.gif gal nebus taip baisiai  ax.gif


Turbut reik palaukt to galutinio varianto, o tada jau imsim vel komentuot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(daffni @ 2013 02 11, 15:00)
labai grazu toks variantas, tikrai ypatingai daug interjeru butent taip ir pavaizduoti,  bet visa tai daugiau paziureti.
o kai reikia gyventi kasdien, tai ir prasideda niuansai doh.gif  gal ir dar nieko butu, jei ta miegama uzdarei ryte ir atsidarei vakare, bet tai koks vaikas su tapkem uzsiropscia, tai vyras ka nors pasideda ant lovos. Na man kazkaip truksta higieniskumo siuo atveju ax.gif
kokiam viesbuty ar sveciu kambariuky gal ir nieko.
kaip sakiau, man pazeti labai grazu, bet taip gyvent neiseitu:)))


Na, as jau kokius 10 metu taip gyvenu biggrin.gif Nelabai supratau - o kodel neiseitu? Ar del to kad pasidetu kazka ant lovos? Tai del to toj lovoj nusirengus gulet nebegalima? g.gif Tai juk ant sofos irgi sedim, ir vaikai su tapkem uzsiropsciai, o vasara su mazai rubu ant jos atsigulam. Net ant kilimo buna atsigulam. Kur cia tas higienos trukumas? g.gif Ar del to, kad kazka pasidetu ir paskui ispiltu? Tai patalyne lengviau isplaut nei lovatiese. As kazko neikirtau. O juk gulim tai po antklode, tai po ja niekas nieko nededa ir tapkiu po apacia nekisa. Hmmm. Mano mama pvz pastoviai dangsto, o as ja kritikuoju blush2.gif Bet jos argumentas - lova turi buti paklota doh.gif Atseit jei be lovatieses tai nepaklota lotuliukas.gif Cia turbut lietuviu nacionalinis bruozas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 11, 17:06)
Nelabai supratau - o kodel neiseitu? Ar del to kad pasidetu kazka ant lovos? Tai del to toj lovoj nusirengus gulet nebegalima? 

mums irgi patogiau be lovatieses, nors gal del to, kad visas gyvenimas verda ant tos lovos, gyvenam tik 1 kambaryje doh.gif tai man kur kas paprasciau isskalbt ar pakeist patalyne, negu dideli uztiesala skalbt smile.gif nes pastoviai tai vaikas ka uzdrebia, tai vel kokios nelaimes. mb sesuo padovanojo pries kelis metus lovatiese, nu grazi buvo, ale dabar patys ja ant savo lovos tiesia biggrin.gif aisku, pasvajoju apie grazia balta lovatiese, kur cia kazkada ikelus buvau, bet jau tik tuo atveju, kai turesim savus namus ir atskira miegamaji.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 11, 17:06)
Atseit jei be lovatieses tai nepaklota  lotuliukas.gif Cia turbut lietuviu nacionalinis bruozas  smile.gif

dar vienas nacionalinis bruožas - baldų, kėdžių dangstymas kažkokiais škurliukais doh.gif aš matyt tikros minkštų baldų spalvos pas savo močiutę nemačiau lotuliukas.gif nes visi apkarstyti, apnerti nuo iki doh.gif
Suprantu, jei kėdės baisios, ar sofa ne pirmos jaunystės, tai su tais apvalkalais galima tikrai gerą vaizdą sukurti, bet nusipirkus naujus baldus siūti jiems kažkokius prezervatyvus apsaugai, man kažkokia nesąmonė lotuliukas.gif nešneku apie atvejus, kai auga vaikai, čia viskas suprantama... Bet jei šiaip - tai nuo ko tas kėdes, baldus saugot? ir kas jas išsaugotas pamatys? doh.gif Būna kasdien dengia, o svečiams atėjus nuima, kad "gražiau būtų" - tai tokie man atrodo namus dėl svečių įsirenginėja, o ne dėl savęs. Jei jau saugot iš tikrųjų, tai aš apdengčiau prieš svečiams ateinant, nes mums avarijų jie dažniausiai ir pridaro lotuliukas.gif tai šampanas liejasi laisvai, tai dar kas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man,as jau irgi mociute tongue.gif - miegama lova yra lova ir ji turi buti paklota,del tvarkos, del estetiko ir del vaizdo tongue.gif Nemanau,kad ir graziausi patalynes uzvalkalai po nakties lieka nesusiglamze ir atrodantys ka tik is po lygintuvo tongue.gif Ir tas miegamos patalynes "minkymas" per diena su rubais irgi man ne prie dusios cool.gif ypac su mazais vaikais...avariju atveju per plonus uzvalkalus bedos didesnes ,nes ir patalai visokio gerio greitai prisigeria,o storesne lovatiese bet kokiu atveju daugaiu apsaugo....pabambejau kaip sena bambekle tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 11, 13:21)
Kas man užkliuvo: Kas pavogė svetainės šviestuvo dzinguliukus?

o man uzklivo, kodel tu dzinguliuku visu nepavoge biggrin.gif . Ju tokiam minimalistiniam interjere visai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 11, 16:06)
Bet jos argumentas - lova turi buti paklota  doh.gif Atseit jei be lovatieses tai nepaklota  lotuliukas.gif Cia turbut lietuviu nacionalinis bruozas  smile.gif


Man tiesiog estetiskiau atrodo. O ir tai man papildomas dekoras. Patalyne vistik kazkiek apsilamdo naudojama, todel man neatrodo labai graziai, kad ir tvarkingai apklojus viska ir skrupulingai islyginus rauksles, vistiek neatrodo taip, kaip apdengta lovatiese. Jei bandyti dar kloti galukoji su kazkokias pledais, tai gaunasi tas pats klojimas. Esu bandziusi varianta be uztiesalo, man nepatinka schmoll.gif
As patalyne lyginu. tai pirkti patalyne su ivairiais raukiniais, kaip buvo pavyzdziose, man butu uzsikasimas kazkoks, darbo daug, laiko sanaudos didesnes, pinigu irgi (tame tarpe ir elektrai biggrin.gif ).
Pagaliau pinigai. Salyginai pigesne, paprastesne patalyne, kuria ir pakeisti dazniau i nauja nera didele prabanga, apdengta uztiesalu, finansiskai labiau apsimoka, nei vien brangi, bet grazi patalyne. Keisti i nauja ja reiketu tiek pat daznai, tai manau, kad gana greitai ji virsytu pigesnes, paprastesnes patalynes + uztiesalo kaina.
Pagaliau, tai tikrai ne vien lietuviu ismislas lovatieses, todel manau, kad viskas remiasi i grozio supratima ir pinigines turini. O cia jau pas visus skirtingai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vedda @ 2013 02 11, 16:31)
Na man,as jau irgi mociute  tongue.gif - miegama lova yra lova ir ji turi buti paklota,del tvarkos, del estetiko ir del vaizdo  tongue.gif  Nemanau,kad ir graziausi patalynes uzvalkalai po nakties lieka nesusiglamze ir atrodantys ka tik is po lygintuvo  tongue.gif

Mes labai panasiai pabumbejom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 11, 17:31)
Na man,as jau irgi mociute  tongue.gif - miegama lova yra lova ir ji turi buti paklota,del tvarkos, del estetiko ir del vaizdo  tongue.gif  Nemanau,kad ir graziausi patalynes uzvalkalai po nakties lieka nesusiglamze ir atrodantys ka tik is po lygintuvo  tongue.gif Ir tas miegamos patalynes "minkymas" per diena su rubais irgi man ne prie dusios  cool.gif ypac su mazais vaikais...avariju atveju per plonus uzvalkalus bedos didesnes ,nes ir patalai visokio gerio greitai prisigeria,o storesne lovatiese bet kokiu atveju daugaiu apsaugo....pabambejau kaip sena bambekle  tongue.gif

o man išvis nesuprantama, ką vaikai veikia dienos metu tėvų lovoje? g.gif ir kas per avarijos??? maistų ir gėrimų į lovą nešiotis niekada neleisčiau, nei į savo, nei juoab pas mus doh.gif

Dėl miegamojo lovatiesės - man gražiausias variantas - lovatiesė iš tos pačios medžiagos kaip ir užuolaida wub.gif pas mus numatyta stora, iš balintos kavos spalvos barchato, su sinteponiniu užpildu ir įstrižu persiuvimu wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 11, 16:06)
Na, as jau kokius 10 metu taip gyvenu  biggrin.gif Nelabai supratau - o kodel neiseitu? Ar del to kad pasidetu kazka ant lovos? Tai del to toj lovoj nusirengus gulet nebegalima?  g.gif Tai juk ant sofos irgi sedim, ir vaikai su tapkem uzsiropsciai, o vasara su mazai rubu ant jos atsigulam. Net ant kilimo buna atsigulam. Kur cia tas higienos trukumas?  g.gif Ar del to, kad kazka pasidetu ir paskui ispiltu? Tai patalyne lengviau isplaut nei lovatiese. As kazko neikirtau. O juk gulim tai po antklode, tai po ja niekas nieko nededa ir tapkiu po apacia nekisa. Hmmm. Mano mama pvz pastoviai dangsto, o as ja kritikuoju  blush2.gif Bet jos argumentas - lova turi buti paklota  doh.gif Atseit jei be lovatieses tai nepaklota  lotuliukas.gif Cia turbut lietuviu nacionalinis bruozas  smile.gif

nekalbu apie vieno kambario buta, bet as kazko matyt nesuprantu, kam reikia gyventi miegamajame, turint nama g.gif ? Mes i miegamaji vakare ateinam, ryte iseinam - valgymui ir gerimui ar dar kokiam pasidejimui yra pakankamai patogesniu vietu.
Pas mane lovatieses nera, nes as jos nuklojus netureciau kur pasideti, o lova paklota. Kai nusipirksiu suoleli su lova, gal pasisiusiu ir lovatiese (gobelenas guli spintoje blush2.gif ), nors labai abejoju...
Mano miegamasis tik mano reikalas, niekas i ji neturi uzeiti, apziurineti ir nera nuo ko jo slepti, o juo labiau patalu saugoti smile.gif .
O dar turiu viena slapta jausma, kad po lovatiese patalai neissivedina doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 11 vasario 2013 - 16:58
QUOTE(femme @ 2013 02 11, 17:15)
bet nusipirkus naujus baldus siūti jiems kažkokius prezervatyvus apsaugai, man kažkokia nesąmonė lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oi sujuokinote 4u.gif Skambinom tam meistriukui, tai nebedaro jis grindjuosciu, tipo turi daug darbo ir tokiais niekais neuzsiima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 11, 16:46)
o man išvis nesuprantama, ką vaikai veikia dienos metu tėvų lovoje? g.gif ir kas per avarijos??? maistų ir gėrimų į lovą nešiotis niekada neleisčiau, nei į savo, nei juoab pas mus doh.gif

na matai, jei jau viename kambaryje gyvena, tada ko gero tikrai visko buna. Mes kadangi rekonstravom nama, kuriame pries tai gyvenom, tai kol vyko statybos, tai atvargom pas tevus ta laika. Irgi vienam kambary. Tik as kasdiena paklodavau lova taip, kad nelikdavo visai patalu doh.gif Nes juk gali ir uzlipti su tapkutem mazas vaikas, tikrai ir valgydavom kartais ten pat, tai man neduok die trupinuka koki rasti ar dar blogiau - issilies kas blink.gif Todel elgiausi gal ir laukiniskai, bet bent jau higienos prasme, tai buvo iseitis, kitu atveju tai man ne lova, o kiaulinykas kazkos is jos pasidaro, susikuicia viskas. Taciau manau, kad tai nieko bendro su klasika neturi, ir tokiu pvz vargu ar pas ka gali pasitaikyti, kai jau gyvenimas normalizuojasi - cia juk viskas ekremalios salygos, o ne normali buitis.
o kai normalus gyvenimas normaliuose namuose, tada as tau pilnai pritariu. Miegamasis ne valgomasis ir ne vaiku zaidimu kambarys.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2013 02 11, 16:54)
Mano miegamasis tik mano reikalas, niekas i ji neturi uzeiti, apziurineti ir nera nuo ko jo slepti, o juo labiau patalu saugoti  smile.gif .
O dar turiu viena slapta jausma, kad po lovatiese patalai neissivedina  doh.gif .

tai jei lova uzdengta antklode, tai vistiek dalis nesivedina biggrin.gif

bet kadangi as irgi uz tai, kad tai asmenine erdve, tai manau, kad lovatiese neturetu atlikti apsaugos vaidmenio. Grozis ir tiek. Arba ne grozis biggrin.gif Cia jau asmeniska biggrin.gif Su lietuviu charakteriu tai nieko bendro neturi.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 11, 18:02)
Taciau manau, kad tai nieko bendro su klasika neturi, ir tokiu pvz vargu ar pas ka gali pasitaikyti, kai jau gyvenimas normalizuojasi - cia juk viskas ekremalios salygos, o ne normali buitis.

drinks_cheers.gif visokių gyvenimo situacijų būna ir visokių scenarijų galima prirašyti, bet juk tema visų pirma apie gražius klasikinius namus, o ne "kaip palaikyti tvarką vieno kambario bute" 4u.gif

aš atsimenu laukdamasi pirmagimio kraupdavau, kaip turinčios vaikų mane "auklėjo" - "oi pamatysi baigsis ta tavo tvarka, tuoj bus šokoladiniai sūreliai, trupiniai lovoje, stalas lips kaip medum suteptas, visur pirštų antspaudai...."
tai gal mane tiek šokiravo tas pavaizdavimas sutirštintom spalvom, kad pasakiau sau "pas mane namuose taip nebus" cool.gif
todėl valgymas nuo mažens tik prie stalo, pavalgė - iškart plaut rankų, šalia lėkštės servetėlė (juokas juokais, bet savo akimis mačiau, kai atrodo kultūringas, suaugęs žmogus paima alyvuogę pirštais, juo aplaižo ir po kelių minučių lėtai nuleidžia ranką ir nusivalo į sofos gobeleną blink.gif ), jokių vaikščiojimų namie su batais ir pan.
Vaikams svarbiausia asmeninis pavyzdys cool.gif
Atsakyti