Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Cobre @ 2013 02 11, 21:48)
cobre prie to grozio neprisidejo  mirksiukas.gif  biggrin.gif


vistiek arciau nei ta kuri to nemate biggrin.gif
Atsakyti
Kazkada lenku forume stebejau, kaip sis namas buvo irenginejamas. Forume tikrai jau keliau kazkada. Bet gal kazkas nera mate

http://www.decoratorium.pl/moj-dom/
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 11, 18:31)
o vat man kyla klausimas, kur naktį dėti tą kalną pagalvėlių, kuriomis visa lova gražiai nuotraukoje nukrauta? bigsmile.gif ir kiek laiko kiekvieną rytą reikia joms sudėti? unsure.gif

Uztrunku kokias 3min perkeldama visas 8pagalveles ant komodos ir 2uztiesalus.Ir dar tai kas padeta ant uztiesalo(labai panasiai Cobres ykeltoje foto) ir nematau didelio vargo tame.Ryte vel viska sukloju,na sukloti trunka ilgiau gal 5min.Bet man gera,kai lova yra tvarkingai suklota ir man bet kada uzejus gera geretis tvarka.
Atsakyti
Sveikutes,
gal kas nors galetu parekomenduoti patikimus, nebrangininkus baldininkus aplink Vilniu blush2.gif ? Reikia padaryti biblioteka is medzio arba dazyto mdf, viena firma paskaiciavo, bet brangokai, nesinori tiek moketi blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2013 02 11, 23:37)
Sveikutes,
gal kas nors galetu parekomenduoti patikimus, nebrangininkus baldininkus aplink Vilniu  blush2.gif ? Reikia padaryti biblioteka is medzio arba dazyto mdf, viena firma paskaiciavo, bet brangokai, nesinori tiek moketi blink.gif .

Prisidedu prie prie paiesku ir as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2013 02 11, 18:56)
Aš klausiau  smile.gif Kažkodėl toks įtarimas buvo, kad tos komodos stalčiai neatsidaro iki galo. Bet iš kitos pusės, jei jos plotis tik 30 cm, tai gal užtenka ir tų 2/3? O kaip tau pačiai, ar patogu naudoti?
Dar prašyčiau ir man į až kontaktus dėl audinukų vaiko kambariui  4u.gif

Man dar čia visai nieko pataliukai:
http://neidukas.lt/i...i...35&Itemid=1


Tavo zinuciu gaviklis turbut pilnas g.gif
Tai rasau cia.
Laba, del spinteles: man tai normaliai zinok, aisku mazai ten kas tetelpa, tokia sakyciau dekoratyvine jinai man smile.gif
Del audinuku: facebuke tokia Minitekstile.lt
Man ten super amerikietiski audinukai. Jinai pati berods is druskininku, bet atsiuncia.
Pasizek wub.gif
Atsakyti
Vat dėl tų pagalvėlių kalno. Kai reikia vakare jas susikrauti ir dar jos jokios funkcijos neatlieka, tai jau pas man schmoll.gif Problemą išspendžiau kitaip. Lovatiesė tokia neryškiom rožėm, prie jos dera dieninė užuolaida su apačioje pasiuvinėtom rožėm ir tų pačių tonų dryžuotos naktinės. pagalvėlių nėra ir nebus. Visą patalynę pirkdama derinu prie tos lovatiesės, tiesa, turiu vieną nėriniuotą baltą, bet irgi nieko žiūrisi. Kadangi kaip ir cobre, mėgstu idealiai išlygintą patalynę, tai pagalves traukiu viršun, pakedenu ir atrodo tvarkinga. Vakare vienu smūgiu nutraukiu antklodę, pagalvės vietoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 11, 23:48)

Būtų smagu, bent virtualai, pasivaikščioti po namučius Iš Kaimo ax.gif Prašau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2013 02 11, 22:37)
Sveikutes,
gal kas nors galetu parekomenduoti patikimus, nebrangininkus baldininkus aplink Vilniu  blush2.gif ? Reikia padaryti biblioteka is medzio arba dazyto mdf, viena firma paskaiciavo, bet brangokai, nesinori tiek moketi blink.gif .

Kad brangu, tai sutinku.Man reikėjo gan nemažos, nes pas mane tai kartu DARBO kambarys, segtuvai veisiasi greičiau nei triušiai. Pradėjau ieškoti , kas padarytų. Užeinu, sakau 5-6 metrai, medžio masyvas. Pasižiūri į mane kaip į nevisprotę ir sako "ponia, jums bus per brangu arba medžio nedarom" Ką gi, sakau, skaičiuojam, protingieji kurmiai biggrin.gif Paskaičiuoja, pasako doh.gif , pasižiūriu jau aš į juos kaip į nevispročius ir pabėgu biggrin.gif Netyčia atradau parduotuvę, kur gatavas medžio masyvo dureles pigiai parduoda: ąžuolas, beržas, dar kažkas, visokių dyžių, tai pagal juos susiprojektavau. Išzyziau vyrui smegenis, nulėkęs nusipirko pagal spalvą plokstę, išpjovė, susilaminavo pats, na toliau mėnuo darbo vakarais ir turiu tai, ko man reikia Didelė, talpi, iki lubų, su stalčiais. Rezultatas 1:5 mano naudai. Įkvėpimo pagautas, kitais metais tokiu pat būdu pagamino sienines spintas į vaikų drabužines.
Taigi , jei vyro rankos dygsta iš tinkamos vietos, bandykit. Arba koks nagingesnis diedukas surinks.
P.S Dabar toj parduotuvėj galutinis išpardavimas, tai durelės nuo 15 lt, malkų kaina beveik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 12, 09:47)
Kad brangu, tai sutinku.Man reikėjo gan nemažos, nes pas mane tai kartu DARBO kambarys, segtuvai veisiasi greičiau nei triušiai. Pradėjau ieškoti , kas padarytų. Užeinu, sakau 5-6 metrai, medžio masyvas. Pasižiūri į mane kaip į nevisprotę ir sako "ponia, jums bus per brangu arba medžio nedarom" Ką gi, sakau, skaičiuojam, protingieji kurmiai biggrin.gif Paskaičiuoja, pasako  doh.gif , pasižiūriu jau aš į juos kaip į nevispročius ir pabėgu biggrin.gif Netyčia atradau parduotuvę, kur gatavas medžio masyvo dureles pigiai parduoda: ąžuolas, beržas, dar kažkas, visokių dyžių, tai pagal juos susiprojektavau. Išzyziau vyrui smegenis, nulėkęs nusipirko pagal spalvą plokstę, išpjovė, susilaminavo pats, na toliau mėnuo darbo vakarais ir turiu tai, ko man reikia Didelė, talpi, iki lubų, su stalčiais. Rezultatas 1:5 mano naudai. Įkvėpimo pagautas, kitais metais tokiu pat būdu pagamino sienines spintas į vaikų drabužines.
Taigi , jei vyro rankos dygsta iš tinkamos vietos, bandykit. Arba koks nagingesnis diedukas surinks.
P.S Dabar toj parduotuvėj galutinis išpardavimas, tai durelės nuo 15 lt, malkų kaina beveik biggrin.gif

Prasom pasidalinti tos parduotuves kontaktais...mum kaip tik reikia 6 vnt dureliu...apsiskaiciavom pirkdami ankstesnes, bet ten kainos tikrai ne nuo 15Lt, kur pirmais pirkom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kangurelesj: 12 vasario 2013 - 08:58
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 12, 08:47)
Kad brangu, tai sutinku.Man reikėjo gan nemažos, nes pas mane tai kartu DARBO kambarys, segtuvai veisiasi greičiau nei triušiai. Pradėjau ieškoti , kas padarytų.

labas rytas

turiu dureles,tik va staliaus nesugebu rast,tai ir riogso sieninė spinta su turiniu,be durų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2013 02 11, 20:48)
cobre labai grazu . o jau tas veidrodis kur salia sofa su suniuku  wub.gif
Papildyta:
ar matet tv laida apie baldu gamyba  unsure.gif

schmoll.gif ir kodėl unsure.gif g.gif
Atsakyti
Įkeliu nuorodą toms kas ieškot gamintojo bibliotekoms. Šitie gamina. Pas juos karkasas ir fasadai- masyvo. Kai teko susidurti nebuvo brangininkai lotuliukas.gif
http://www.augriva.c.../My_Albums.html
Atsakyti