Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

user posted image

Kai kurios senesnes temos:
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema

KET bilietai:
Tik sankryžos
Alsket
ketbilietai
Automokyklos
Egzaminuotojo užduodami klausimai per praktikos vairavimą ir atsakymai į juos

Kai kurių pratimų paaiškinimai aikštelėje

Vairavimo mokyklų reitingai 2012 metais

Sėkmės besimokančioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar laikant egzamina Regitroje ir tarkim vaziuojant 40km/h, vietoj 50km/h, jau laikoma kritine klaida?
Atsakyti
QUOTE(difference_inside @ 2013 02 14, 22:39)
Sveikos, ar laikant egzamina Regitroje ir tarkim vaziuojant 40km/h, vietoj 50km/h, jau laikoma kritine klaida?

Man sakė,kad minimaliai važiuot galima 35 km/h,pati per egzaminą važiavau 40 -45km/val centre,kad suspėt sureaguot į viską aplink. Nežinau,gal kitas kitaip mokė,mane mokė neskubėt per egzaminą ir nesiekt 50km
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aglėja: 14 vasario 2013 - 23:09
Nes vakar buvau su nauju instruktoriumi papildomai vaziuot ir jis taip mane nuteike, kad nieko as cia nemoku, kad per letai greiteju, kad per letai vazineju... Taip sunervino truputeli, nes ***** ar yra didelis skirtumas 40-45 ir 48km/h. g.gif
Atsakyti
Dėl greičio, tai nuo egzaminuotojo priklauso. Aš kai laikiau, vieną ženklą pražioplinau (60km/h) ir toje atkarpoje palaikiau 50km/h. Padėjo varnelę prie nekritinių. Vėliau tas ženklas pasikartojo ir tada jau padidinau greitį, dėl to neužskaitė kaip kritinės, atseit ne šiaip sau ženklus ignoruoju. Nors po egzo sakė, kad realiai galėjo išlaipint net nelaukęs kada tą kitą ženklą pamatysiu. Žodžiu, per lėtai nereikia, eismo stabdyt negalim nors ir pirma juosta važiuojant. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, pagaliau isilaikiau mokyklini vairavimo egzamina,ir teorija iskart regitroje biggrin.gif , beliko tik sunkiausias egzaminas vairavimo, svarstau kad reiks oi kiek dar mokytis, susimasciau del tu ziediniu sankryzu,kaip per jas vaziuojat?gal viena kart gyvenime tik esu vaziavus, nespejau susigaudyt? blink.gif
Atsakyti
Mano egzaminuotojass sake, kad kazkur 15 km jei vaziuoji visa laika maziau nei leidzia zenklai ir taisykles tai jau kritine klaida, nes tipo trukdai kitiems eismo dalyviams 4u.gif
Atsakyti
Sakė tą, sakė aną... Atsiverskit oficialius vertinimo kriterijus ir pasiskaitykit viską:
http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=
Atsakyti
QUOTE(dinaa1 @ 2013 02 16, 13:43)
Sveikos merginos, pagaliau isilaikiau mokyklini vairavimo egzamina,ir teorija iskart regitroje biggrin.gif , beliko tik sunkiausias egzaminas vairavimo, svarstau kad reiks oi kiek dar mokytis, susimasciau del tu ziediniu sankryzu,kaip per jas vaziuojat?gal viena kart gyvenime tik esu vaziavus, nespejau susigaudyt?  blink.gif

Na aš savo mieste labai dažnai važiuodavau per žiedą,bet jis "paprastas" lotuliukas.gif išsisuki ir lendi į sankryžą kurią reik,per egzą irgi gavau žiedą,tokį pat. Bet pasakė,žiede apsisuksim ir grįšim atgal,tai nebuvo nieko sunkaus rolleyes.gif o ko nesuprantat žieduose?
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 17, 20:36)
Na aš savo mieste labai dažnai važiuodavau per žiedą,bet jis "paprastas"  lotuliukas.gif išsisuki ir lendi į sankryžą kurią reik,per egzą irgi gavau žiedą,tokį pat. Bet pasakė,žiede apsisuksim ir grįšim atgal,tai nebuvo nieko sunkaus  rolleyes.gif o ko nesuprantat žieduose?


Nelabai isivaizduoju i kuria juosta ziedinej sankryzoj ivaziuot,tarkim i pirma sukantiems i desine,ir panas,ar reikia butent orientuotis kelio zenklu,kuris nurodo is kokios juostos kur sukama g.gif
Atsakyti
QUOTE(difference_inside @ 2013 02 14, 22:39)
Sveikos, ar laikant egzamina Regitroje ir tarkim vaziuojant 40km/h, vietoj 50km/h, jau laikoma kritine klaida?

as per egz, vaziavau 40km/h, nu gal siek tiek daugiau kai kuriose vietose, zodziu letai, tai kai gryzome i regitra, atklausiau moralo uz tai, bet egz uzskaite smile.gif
nors dabar kai vietomis pavaziuoju 40, o dieve doh.gif doh.gif atrodo stoviu biggrin.gif
vistiek daug jiems kantrybes ir supratimo reik su mumis biggrin.gif
Atsakyti
merginos, ar galit man paaiskinti, kurie pratimai aiksteleje atliekami visada, o kuriuos parenka kompiuteris? kiek kartu kiekvienam pratime galima jungti atbulini? ar reikia rodyti posukius? 4u.gif
Atsakyti