Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

QUOTE(change @ 2013 02 19, 21:18)
merginos, ar galit man paaiskinti, kurie pratimai aiksteleje atliekami visada, o kuriuos parenka kompiuteris? kiek kartu kiekvienam pratime galima jungti atbulini? ar reikia rodyti posukius?  4u.gif

Visada atliekama: estakada,įsibėgėjimas,apsisukimas ribotoje erdvėje ir T forma. O parenka likusius,parkavimas prie bordiuro (kitaip paralelinis parkavimas) statmeną parkavimą ir įstrižą parkavimą,jei suprantat kurie čia pratimai biggrin.gif posūkių nereikia rodyti,viso aikštelėj galima pasitaisyt du kart prie kiekvieno pratimo,sakyčiau g.gif dėl atbulinio nežinau taip pat,draugei per egzaminą pasakė,kad viso atbulinį jungtis gali du kartus,gal kuri nors pataisys mane,kas geriau žino rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aglėja: 19 vasario 2013 - 21:37
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 19, 22:35)
Visada atliekama: estakada,įsibėgėjimas,apsisukimas ribotoje erdvėje ir T forma. O parenka likusius,parkavimas prie bordiuro (kitaip paralelinis parkavimas) statmeną parkavimą ir įstrižą parkavimą,jei suprantat kurie čia pratimai  biggrin.gif posūkių nereikia rodyti,viso aikštelėj galima pasitaisyt du kart prie kiekvieno pratimo,sakyčiau  g.gif dėl atbulinio nežinau taip pat,draugei per egzaminą pasakė,kad viso atbulinį jungtis gali du kartus,gal kuri nors pataisys mane,kas geriau žino  rolleyes.gif


aciu jums 4u.gif del pratimu viska aiskiai supratau smile.gif o del tu posukiu ir pasitaisymu.... isntruktorius aiskino, kad atbulini 3 kart galima jungt, sian sugalvojau pasiskaitinet internete ir uzmaciau, kad vienuose pratimuose 3, kituose, tik 1, o apie kazkuri pratima buvo parasyta, kad reikia posuki rodyt... tai pasimeciau
Atsakyti
QUOTE(change @ 2013 02 19, 22:18)
aciu jums  4u.gif  del pratimu viska aiskiai supratau smile.gif o del tu posukiu ir pasitaisymu.... isntruktorius aiskino, kad atbulini 3 kart galima jungt, sian sugalvojau pasiskaitinet internete ir uzmaciau, kad vienuose pratimuose 3, kituose, tik 1, o apie kazkuri pratima buvo parasyta, kad reikia posuki rodyt... tai pasimeciau

Aš laikiau Utenoj,ten tikrai niekas posūkių nerodo važinėjant aikštelėj ir neskaito kaip klaidos 4u.gif
Atsakyti
supratau smile.gif dar karta aciu smile.gif
Atsakyti
o kaip del pratimu gyvatele,ir tunelis,ar jie privalomi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaa1 @ 2013 02 20, 20:08)
o kaip del pratimu gyvatele,ir tunelis,ar jie privalomi? smile.gif


Mokykliniame privalomi, regitroj nėra tokių. smile.gif
Atsakyti
ir tai ne visose mokyklose per mokyklinį jie duodami atlikti
Atsakyti
sveikos, turiu likusias 49 min alsket spresti. gal kam reikia?
Atsakyti
QUOTE(kipras66 @ 2013 02 23, 14:32)
ir tai ne visose mokyklose per mokyklinį jie duodami atlikti

blink.gif kodel? as galvojau tai yra privaloma. as laikiau visus pratimus. mano pazistami ,kurie laiko teises.. irg laike visus pratimus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 02 26, 23:58)
blink.gif kodel? as galvojau tai yra privaloma. as laikiau visus pratimus. mano pazistami ,kurie laiko teises.. irg laike visus pratimus. rolleyes.gif

schmoll.gif aš per mokyklinį dariau tik gyvatelę ir tunelį rolleyes.gif gal čia kiekvienos mokyklos reikalas? Nors protingiausiai,kad turėtų būti vienodai visiems
Atsakyti
Sveikos, vakar issilaikiau Regitra smile.gif Labai bijojau, buvo net pasvarstymu,kad gal dar nelaikyt. Noriu padrąsint visas, kad mažiau baimės ir daugiau pasitikėjimo savimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(difference_inside @ 2013 02 27, 21:00)
Sveikos, vakar issilaikiau Regitra smile.gif Labai bijojau, buvo net pasvarstymu,kad gal dar nelaikyt. Noriu padrąsint visas, kad mažiau baimės ir daugiau pasitikėjimo savimi  4u.gif

Sveikinu, šaunuole 4u.gif
kadangi as dar sviežia vairuotoja, tai pamenu ta saldu jausmeli biggrin.gif
Atsakyti