Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 15, 17:52)
Džige, vizualiai panašūs, bet skanesni Кустовой. Tik pastarasis yra riboto augumo ir praktiškai neleidžia šoninių ūglių, tai mažiau derlingas nei Rodničiokas.

Xaos, tokiomis pačiomis kainomis pirkau. Sėklų 8-12vnt. Bet už nuorodą ačiū  4u.gif  Galės dabar ir platesnis ratas augint.



Net skanesni g.gif wub.gif labai norisi isbandyti smile.gif
O tame adrese galima liet kalba pasidaryti? Nes man nesigauna. Ir cia tikriausiai siuncia, negalima nuvaziuoti ir vietoj nusipirkti.
Atsakyti
http://www.mydobro.c... 4u.gif
Atsakyti
merginos o Jums patikimas tas xaos idetas saitas g.gif as randu tik emeila, nera jokiu kontaktu apie pardavejus g.gif g.gif
kazkur man uzsifiksave ar ne tany panasu kure g.gif jei suklydau persiprasau is anksto blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 15 vasario 2013 - 16:50
QUOTE(georgiana @ 2013 02 15, 16:49)
merginos o Jums patikimas tas xaos idetas saitas g.gif as randu tik emeila, nera jokiu kontaktu apie pardavejus g.gif  g.gif

jei tai fizinis asmuo, nevykdantis veiklos prekiauja, tuomet savo duomenų ir nepateikia. Bet nemanau, jog surašęs aprašymus keliomis kalbomis labai jau linkęs sukčiauti savininkas, nors kita vertus- toki dažniausiai nerealiai daug visko prirašo, tik kainas labai mažas sugundymui deda, o čia kainos padorios, kaip suprantu. Nežinau- jokių kontaktų nebuvimas- įtartinas, na bet gal dar tik paleistas puslapis, nespėja visko. Nors mes kai savo atsidarinėjom, tai pirmu numeriu buvo kontaktiniai duomenys ant akių kiekviename puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 15, 17:53)
jei tai fizinis asmuo, nevykdantis veiklos prekiauja, tuomet savo duomenų ir nepateikia. Bet nemanau, jog surašęs aprašymus keliomis kalbomis labai jau linkęs sukčiauti savininkas, nors kita vertus- toki dažniausiai nerealiai daug visko prirašo, tik kainas  labai mažas sugundymui deda, o čia kainos padorios, kaip suprantu.  Nežinau- jokių kontaktų nebuvimas- įtartinas, na bet gal dar tik paleistas puslapis, nespėja visko. Nors mes kai savo atsidarinėjom, tai pirmu numeriu buvo kontaktiniai duomenys ant akių kiekviename puslapyje.

na taipsuprantama, brukstelk savo interneti adresa i AZ turiu senu vadoveliu tik reiketu paieskoti smile.gif
Atsakyti
Aš lietuviškai irgi neradau blush2.gif, bet
http://www.mydobro.c...
pasirinkimas daug kuklesnis, nei rusiškai g.gif
Adresu pati dar nesinaudojau schmoll.gif , patikimas ar ne nežinau unsure.gif ,o davė man jį Kalvarijų turgavietėj kioske, kuriame anksčiau prekiavo rusiškom sėklom.
Tai, jei kas bandėt ar bandysit, duokit žinią 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xaos @ 2013 02 15, 17:25)
davė man jį Kalvarijų turgavietėj kioske, kuriame anksčiau prekiavo rusiškom sėklom.


tai tada suprantama, nori taip plačiau parduoti turima sprekes- šaunuoliai kad stengiasi. Tikiuosi sąžiningi žmonės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 15, 18:28)
tai tada suprantama, nori taip plačiau parduoti turima sprekes- šaunuoliai kad stengiasi. Tikiuosi sąžiningi žmonės  4u.gif

drinks_cheers.gif
merginos, o kur Kaune prekiauja rusiskom seklom kazkaip pro ausis praleidau prie Redos ar turguje stoties, Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 15 vasario 2013 - 17:38
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 15, 16:11)

gal žinote kiek kainuoja pristatymas1 ir per kiek laiko galima gauti.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 15, 18:31)
gal žinote kiek kainuoja pristatymas1 ir  per kiek laiko galima gauti.

aš tai normalioj parduotuvėj pirkau, o šitame tinklapyje prieš užsakant visus klausimus galima šioje formoje pateikti. Veikiantį e-mail'ą belieka įrašyt ir pasižada atsakyt bigsmile.gif

P.S. pati užklausiau, parašysiu, kai tik atrašys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 vasario 2013 - 18:48
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 15, 12:02)
nai nai serijos yra Кузнечик, Мастер, Аванс, Хит сезона, Муравей, Кустовой, Амур. O tokių, kurių laisvai galima gauti ir jau yra užsirekomendavę: Mandy, Melody, Motiva, Dirigent, Pasalimo, Pasamonte, Pasanova, Pasarebo  mirksiukas.gif

Tai jau ačiū ačiū...geroji fėjų fėja bigsmile.gif Nu jei tų visokių rusiškų kalakolčikų Alytuj ir nėra,tai jau visokių kitų iš nai nai serijos tai jau tikrai rasiu. Dieve,dieve-taigi privarysiu,kaip Saintlina pilną daržą agurkų.Pasakykit,kad visi tie užsirekomendavę yra tik šiltnamiui ir nei vieno nereiks tada man...
QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 15, 13:12)
Nu tave fėjos  biggrin.gif aprūpina o mums Alytiškėms, ner nei kur pačioms įsigyti  lotuliukas.gif , čia apie rusiškas  smile.gif .

Taigi tos gerosios fėjos parašo adresus,įdeda internetinių parduotuvių puslapius...Tai jei Kaunan nuvažiavus,gal kad nors sutrukdys iki Sėklelės dasigaut,tai jau prie kompiuterio nei užpakalio nepakėlus ir kojos iš namų neiškėlus tik tuštini kortelę cray.gif
Atsakyti
Gavau atsakymą
Jei daromas užsakymas ne mažiau nei už 20Lt, tuomet siuntimo mokesčio nėra, sumoka pardavėjas. Jei mažesnė suma, tuomet pagal Lietuvos pašto tarifus 3-5Lt. Taip pat sutinka išsiųsti sėklas ir pateikti čekį, kiek tiksliai paštas paskaičiavo už siuntinį ir tik tuomet apmokėt.

Beje, prieš tai skaičiau, kad Vilniaus teritorijoje, tai galima daryt užsakymą, pateikti savo tel numeriuką ir jau telefonu susitarti dėl atsiėmimo 4u.gif
Atsakyti