Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 15, 13:55)
Pernai, kokią veislę sėjot kovą mėn. mirksiukas.gif  Viską stebėjau noriu žinoti kokia buvo veislė. ax.gif

Merengue biggrin.gif Šitų tai net Alytuj yra arba pas tuos pačius alytiškius internetu galima pirkt -> Jūsų daržui

Saintlina, kaip šiemet, sėsim velykoms? Laikas būtų jau kaip ir . Ar pasiliekam Motinos dienai? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 vasario 2013 - 14:03
[quote=Gaudvilė,2013 02 15, 15:01]
Merengue biggrin.gif Šitų tai net Alytuj yra arba pas tuos pačius alytiškius internetu galima pirkt -> Jūsų daržui

Aš juos jau turiu ax.gif Pirkau Alytuje Egzotika parduotuvėj Ligoninės gatvėj čia Alytiškėms, kam rūpi. Tiesa jie man dar siūlė Mirabele, o kaip jie kas augino. mirksiukas.gif
Dėkui Gadvile 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 15, 14:01)
Saintlina, kaip šiemet, sėsim velykoms?


o galim ir Velykoms biggrin.gif Motinos dienai jau bandem, jau ne taip idomu biggrin.gif
Tik man reik kokia lempa susiorganizuot tam reikalui, bo kitaip kazi ar kas gausis.
Atsakyti
Nu gudruolės, išmanuolės aš Asker dar pirkau gerai padariau ar ne blush2.gif . Tiesa kaip pirkau Marengue savininkė sako Mirabele gal kažkiek skanesni o aš jų nepaėmiau blogai padariau, pasakykit. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 15, 14:53)
Nu gudruolės, išmanuolės aš Asker dar pirkau gerai padariau ar ne blush2.gif .


Gerai gerai smile.gif Skanus tie Askeriukai. Tik ilgoki jie, turbut jau zinot? Bet pavasari pats tas - traskus, saldus wub.gif
Gal jie siltnamiui skirti, bet as pernai juos geguze is siltnamio laukan istremiau, tai puikiai derejo ir lauke. Ir i stiklainius kisau kartu su kitais - skanus ir konservuoti smile.gif
O Mirabele neauginau, nieko negaliu pasakyt.
Atsakyti
Širdingai ačiū už info 4u.gif . Susimoviau pernai su agurkais veisles geras pasirinkau tik turbūt drėgmė, pomidorų gausa, namo statybos atėmė iš manęs laiko ir priežiūros jiems trūko. blush2.gif Bandysiu pasitaisyti šiemet. mirksiukas.gif
Papildyta:
Mano didžioji dukrytė agurkinė sako nupirk agurkų sakau ne yra marinuotų sako kodėl tu visus sumarinavai reikėjo palikti žalių. Sakau gerai būtų jeigu stovėtų kaip bulvės. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jei lyginti skonius, tai iš pernai augintų trijų: Dirigent, Мальчик с пальчик ir Кустовой, čia ir dabar valgyti patys pačiausi buvo pastarieji, geras dydis, kauburiukai reikiamo dydžio, o jau gaiviai saldūs, uch - nukritimas. Dirigent labai geri konservavimui, kieti, traškūs. Merengue taip pat valgomi (mėgstam agurkus labai blush2.gif ), skanūs, bet ne tokie kaip Кустовой wub.gif

Subjektyvūs pastebėjimai, todėl aklai vadovautis tikrai nereikia.

Ai, tiesa, norint apsisaugoti nuo agurkinių kenkėjų, siūloma rinktis saldžias veisles, lapgraužius vilioja kartėti linkę agurkai ir dar gerai šalia agurkų pasėti ridikėlius, jie labiau mėgstami kenkėjų ir taip nukreipia dėmesį nuo pagrindinių kultūrų. Tas pat tinka ir kalbant apie kopūstines daržoves. Kenkėjams labiau ridikėliai patinka, todėl kopūstus palieka ramybėj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 vasario 2013 - 15:30
Vieni pernai pas mane buvo labai skanūs saldūs, traškūs tik va kurie bendrai dėdavau nors daigai buvo su pavadinimais. blush2.gif Šiemet rūšiuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 15, 17:26)
  Кустовой  wub.gif


Kur galima butu isigyti siu agurku seklu? 4u.gif ir ar jie panasus i radnicioka?
Atsakyti
Man Mirabelle agurkai thumbup.gif , tikrai nenuvils mirksiukas.gif
O nai-nai galima rast
http://www.mydobro.com/маk...ин/
tik kainos gal didokos g.gif, nes nematyt kiek vnt pakely + siuntimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xaos: 15 vasario 2013 - 15:47
Pernai kurmis mano kantrybę bandė bigsmile.gif . Jis pas mus geradaris kabutėse. Užsimezga agurkėliai džiaugiamės į šiltnamį visi keturi sulindę. Paauga tris cm ir nugelsta po kurmio palandžiojimų, nu ir ką vėl liūdim schmoll.gif ir laukiam. rolleyes.gif
Darysiu maišus didelius, ar kažką sugalvosiu, bet kurmį tikrai pergudrausiu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta ir G: 15 vasario 2013 - 15:54
Džige, vizualiai panašūs, bet skanesni Кустовой. Tik pastarasis yra riboto augumo ir praktiškai neleidžia šoninių ūglių, tai mažiau derlingas nei Rodničiokas.

Xaos, tokiomis pačiomis kainomis pirkau. Sėklų 8-12vnt. Bet už nuorodą ačiū 4u.gif Galės dabar ir platesnis ratas augint.
Atsakyti