Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 130 tema

QUOTE(RasuteK @ 2013 02 25, 17:27)
Ddziuljeta, man viena spalva siuvinejant ir lygesni kryziukai gaunasi. Kazkuri jau anksciau rase, kad labai svarbu ziuret perejimus, kada adata is virsaus, kada is apacios durti, gal del tos pacios priezasties ir tau nepatinka kazkas  unsure.gif nes kai viena spalvyte, tai graziai is kaires i desine (ar atvirksciai) ir keliauji, o su spalvytemis, tai i viena puse, tai  i kita, tai aukstyn, tai zemyn, o dar istrizai, tai ir persisuka paskui tie kryziukai nebegraziai (as cia apie save  blush2.gif , bet gal ta pati beda ir tau tada  ax.gif )

jo greiciausiai taip ir bus...nes istikro tai eilute darau tai i apacia keliauju tai siula pertempiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 25, 19:31)
jo greiciausiai taip ir bus...nes istikro tai eilute darau tai i apacia keliauju tai siula pertempiu ax.gif

norėjau tą patį sakyt ,kad pagal tavo siuvinėjimo tenchniką taip yra ,baiminausi kad užpyksi ax.gif norėjau siūlyt pamėgint eilutėm pasiuvinėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 25, 17:34)
norėjau tą patį sakyt ,kad pagal tavo siuvinėjimo tenchniką taip yra ,baiminausi kad užpyksi  ax.gif norėjau siūlyt pamėgint eilutėm pasiuvinėt  rolleyes.gif

eilutem sakai ax.gif bet tada zinai kas gaunas?persitampo isiplecia kryziukai doh.gif oj mokytis ir mokytis man doh.gif ner ko pykt as pagalbos gi prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 25, 18:34)
norėjau siūlyt pamėgint eilutėm pasiuvinėt  rolleyes.gif

ta prasme, kad kol nebaigei vienos eilutes i kita nepereidinet? ir skirtingu spalvu siuliukus tiesiog kiekvienoj eilutej persiverti vis? ar gerai supratau? unsure.gif
Atsakyti
Ddziuljeta tarkim parodyk kokią nors vietą ,papasakočiau kaip daryčiau ,nes kitaip man paaiškinti neitų biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai manau, kad jau prasideda subinėj sliekų ieškojimas. Gal medžiaga atsileido, gal kokie nelygumai pasitaikė. Juk dar skalbsis darbelis, lyginsis, susidėlios į vietas viskas. Suprantu, kai į skirtingas puses kryželiai sukas, ar "šedevrus" spalvinius demonstruoja, bet čia...
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 02 25, 19:44)
ta prasme, kad kol nebaigei vienos eilutes i kita nepereidinet? ir skirtingu spalvu siuliukus tiesiog kiekvienoj eilutej persiverti vis? ar gerai supratau?  unsure.gif

na taip baigiu vieną eilutę,poto kitą eilutę smile.gif o tempiu siūlą ,tik jai du arba vienas kryžiukas yra tarp jų .


QUOTE(libaja @ 2013 02 25, 20:08)
Aš tai manau, kad jau prasideda subinėj sliekų ieškojimas. Gal medžiaga atsileido, gal kokie nelygumai pasitaikė. Juk dar skalbsis darbelis, lyginsis, susidėlios į vietas viskas. Suprantu, kai į skirtingas puses kryželiai sukas, ar "šedevrus" spalvinius demonstruoja, bet čia...

drinks_cheers.gif aš kaip sakiau ,kad man atrodė gerai smile.gif žinoma ,kad išsisikalbs ir susitvarkys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 vasario 2013 - 18:12
QUOTE(libaja @ 2013 02 25, 18:08)
Aš tai manau, kad jau prasideda subinėj sliekų ieškojimas. Gal medžiaga atsileido, gal kokie nelygumai pasitaikė. Juk dar skalbsis darbelis, lyginsis, susidėlios į vietas viskas. Suprantu, kai į skirtingas puses kryželiai sukas, ar "šedevrus" spalvinius demonstruoja, bet čia...

drinks_cheers.gif - aš savojoj jų irgi ieškau biggrin.gif , man kaip ir ddziuljetai nepatinka kaip gula kryžiukai, nors atrodo viską gerai darau. Vyrui parodžiau- sako ko tu nori- viskas gerai- tai gal ir gerai, bet taip norisi, kad būtų tobula... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2013 02 25, 19:08)
Suprantu, kai į skirtingas puses kryželiai sukas, ar "šedevrus" spalvinius demonstruoja, bet čia...

bet kai matai, kad ir paprastas darbelis ne taip gaunasi, kaip turetu, tada ir bandai issiaiskinti, ka ne taip darai ax.gif kad veliau ir galetum pavyzdinius darbelius demostruoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 02 25, 08:25)
Mano kelios smile.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif as tokiu grozybiu prisiziurejus,tiek visko uzsinoriu,tik iskur tiek laiko gaut kad viska pasidaryt lotuliukas.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 02 25, 10:45)
Pusfabrikatis,kvepiantis pavasariu


thumbup.gif po tokiu pavasarisku grozybiu taip ir knieti kuo greiciau i pavasarinius darbus kibt, lotuliukas.gif bet deja dar sniegas uz lango ir pavasariniu geliu zydejimo dar ne kvapo ax.gif


QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 25, 16:11)
ikeliu ir as tai ka nuveikiau nuo 6dienio ax.gif


na pas mane ir vaizdelis toks pat mirksiukas.gif turbut del to,kad isiverus siula klaidzioju pirmyn,aukstyn,niekad nesiuvineju eilutem ax.gif



na apie dezuciu apipavidalinima tiek prisiskaiciau,bet vistiek iki galo nieko nesupratau blush2.gif


na bet Siauliai tikras gilus kaimas doh.gif sian uzbegau dar i kelias krautuves siuvinejimo reikmenu paziuret,kaika dasipirkt blink.gif to neturim,to nesivezam ,apie kai kures prekes is vis pirma kart girdi doh.gif kosmaras nieko negausi schmoll.gif ,ka zinociau is kur prekes imasi parduotuves, turbut neistverus savo atsidaryciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 02 25, 20:28)

na bet Siauliai tikras gilus kaimas doh.gif sian uzbegau dar i kelias krautuves siuvinejimo reikmenu paziuret,kaika dasipirkt blink.gif to neturim,to nesivezam ,apie kai kures prekes is vis pirma kart girdi doh.gif kosmaras nieko negausi schmoll.gif ,ka zinociau is kur prekes imasi parduotuves, turbut neistverus savo atsidaryciau lotuliukas.gif

aš ne šiaulietė,bet irgi savam kaimuke nieko negausi biggrin.gif tai nors anchor paletę jau turi ,bet mažiau negu pusę visos paletės doh.gif

sutinku,kad aiškintis reikia, kas negerai ,tam ir yra diskusijos,klausimai ,ir patarimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 25, 19:52)
aš ne šiaulietė,bet irgi savam kaimuke nieko negausi  biggrin.gif tai nors anchor paletę jau turi ,bet mažiau negu pusę visos paletės  doh.gif


o as DMC paletes taip ir negavau,Kaune nebeturejo parduotuveje,o pas mus isvis parduotuves pardavimui neveza ax.gif


nezinau kaip siustis nes vienoje parduotuveje vienos man reikalingos prekes,kitoje kitos, taip ir nesusidaro 100lt suma g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 vasario 2013 - 19:12