Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 130 tema

QUOTE(zerutis @ 2013 02 26, 00:58)

merginos norejau paklaus ar kuri sakesi prekiu is Erankdarbiai kaip ten su atsiuntimu g.gif nes ten radu viska ko man reikia ir vienoje vietoje ax.gif

aš gavau siuntinį kaip tik vakar ,ilgai komplektuoja ,žodžiu pervedimo patvirtimo ilgai laukiau ,reg. numerį sakė vakare parašys,o gavau tik kitą dieną ,kai siuntinys jau pas mane buvo.nors nežinia kieno kaltė,bet gavau voką atplėštą ,vokas atrodė lyg pinigų būtų buvę,vietoj audinių,todėl kažkam parūpo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 vasario 2013 - 23:19
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 26, 00:18)
aš gavau siuntinį kaip tik vakar ,ilgai komplektuoja ,žodžiu pervedimo patvirtimo ilgai laukiau ,reg. numerį sakė vakare parašys,o gavau tik kitą dieną ,kai siuntinys jau pas mane buvo.nors nežinia kieno kaltė,bet gavau voką atplėštą ,vokas atrodė lyg pinigų būtų buvę,vietoj audinių,todėl kažkam parūpo  g.gif

ax.gif vel suabejojau,nezinau ka daryt,rizikuot suma nemaza apie 100lt terminas nera man toks svarbus,neskubios prekes bet ar nebus kad negausiu g.gif

sia savaite jie isvis atostogauja uzsakymu neissiuntines schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 vasario 2013 - 23:36
Na aš kai pirkau iš erankdarbiai.lt tai per 3 dienas gavau siuntinuką, viskas vyko sklandžia, dar ir dovanėlę gavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuttis: 25 vasario 2013 - 23:39
QUOTE(libaja @ 2013 02 25, 22:24)
Mano savaitės pasirodymas.

QUOTE(libaja @ 2013 02 25, 23:58)
Bus dar keli iš tos serijos, tada rėminsiu ir vešiu mamai į atnaujintą virtuvę.

thumbup.gif bus grazu virtuvej bigsmile.gif
Atsakyti
Na as is Erankdarbiu nieko nesu pirkus, bet manyciau, kad parduotuve sukomplektuoja tvarkingai. Jei vokas atplestas, cia jau kaltinciau pasta. Del issiuntimo laiko, tai gal uzsakymu daugiau turi, ar kokios prekes reikia palaukti. Man Kasiulai kartais labai greit issiuncia, o kartais ilgiau reik laukti. O pastas paskutini karta irgi sunervino. Tikejausi gauti prekes penktadieni, bet nebuvau namie. Grizus pranesimo neradau, tai supratau, kad neatnese. Sestadieni sedejau namie, niekas neatejo, po pietu nesu siuksles, ziuriu pranesimas dezutej doh.gif Jau jei atnese iki dezutes, tai negalejo liftu i trecia auksta pakilt verysad.gif Tai atsiemiau tik pirmadieni.
Atsakyti
Pas mus daznai patingi i virsu pakilti, o dazniausiai net nesinesa pasto darbuotojos siuntinuku (nebent tik tokius, kaip nedidelis laiskas), tik pranesimus imeta ir viskas doh.gif Bet jei matau, per siuntu paieska, kad siuntinukas atkeliaves, dazniausiai pati nueinu i pasta. Ir ne karta jau taip buvo, kad pirma pasiimu siuntini, o pranesima gaunu tik kita diena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 26 vasario 2013 - 09:30
Sveikos darbštuolės.
Įlendu vėl su savo kiaušinukais. Šį kartą kitokiais.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 26 vasario 2013 - 09:28
QUOTE(Daisiuke @ 2013 02 26, 10:28)
Sveikos darbštuolės.
Įlendu vėl su savo kiaušinukais. Šį kartą kitokiais.

labai simpatiski tie kiausiniai wub.gif
Atsakyti
Daisiuke, labai gražu. Gal turi kokią pamokėlę, kaip tokius padaryt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 02 26, 09:28)
Įlendu vėl su savo kiaušinukais. Šį kartą kitokiais.

Kokie gražučiai. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Daisiuke gražučiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 02 26, 10:28)
Sveikos darbštuolės.
Įlendu vėl su savo kiaušinukais. Šį kartą kitokiais.

drinks_cheers.gif tikrai labai mieli 4u.gif turbut velykinis zuikutis dovaneles ruosia mirksiukas.gif


labai aciu kad pasidalinot apie nuotikius gaunant prekes 4u.gif pirmadieni reiks bandyt daryt uzsakyma.
musu kaime pastininkes dirba neblogai,siuntinuku nenesioja,bet pranesimus visada atnesa iki duru,tik jei namie nebuni imeta i pasto dezute biggrin.gif
Atsakyti