Įkraunama...
Įkraunama...

Ožiaragiai

QUOTE(Navy1 @ 2013 10 05, 14:54)
Labas 4u.gif
Ožiaragiai sunkiai užkariaujami, bet jei jau įsileidžia, nebepaleidžia  mirksiukas.gif
Na, tikiuosi, užkariavai savo ožiaragį per tiek laiko ax.gif




gal dėl darbo pagrinde, kaip minėjai, ožiaragiai darbo žmonės pirmiausia, gal nori stabiliai pinigine prasme pasijusti, kad pasipirštų. tongue.gif Labai jau užsispyręs tavo ožiaragis biggrin.gif Dar jiems patinka, kai tiesiai šviesiai pasakai, ko nori.. gal pabandyk pasikalbėti, juk jei laiko prie savęs, nesvarbu, kad nesiperša, vadinasi pusė kelio jau nueita..
Ožiaragiai ilgai galvoja prieš kokį rimtesnį sprendimą, tad bet kur, kur matai, jog stringa, padrąsink, kad matytų, jog palaikai ir t.t 4u.gif
o pačios koks zodiakas? ax.gif

P.S. Pas mane irgi bendravimas kai kada per atstumą būdavo, ir per laaabai ilgą, tačiau, irgi bendravimas nenukentėjo, iki santykių laukiau gal metus laiko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Navy1: 08 spalio 2013 - 18:29
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 08, 20:23)

P.S. Pas mane irgi bendravimas  kai kada per atstumą būdavo, ir per laaabai ilgą, tačiau, irgi bendravimas nenukentėjo, iki santykių laukiau gal metus laiko  blush2.gif

Sakykit kokius santykius turit galvoje santuoka ar draugyste? ir kaip bendraudavot tuos metus laiko, ar daznai susitikdavot?
Atsakyti
Truputy is pirmu lupu nuo trecios dekados oziaragio.
Kas parasyta Beute ir Vicious Vici tinka ir net labai tinka. Skamba, kaip labai patyrusios vadeliotojos ir kartais net kiek pavydu wink.gif. Ypac del palaikymo ir paskatinimo - tikrai praktiskai pradedu burgzti kaip katinas, kai jo gaunu ir galiu kalnus nuversti.
Trypciojimas vietoje MEI gali reiksti, kad nera pasiektas bendrumo jausmas. Kartu buti gera ir malonu, bet per mazai laiko leidziama kartu ir sakykim taip neprasideda grandinine reakcija. Neatsiranda suvokimas, kad be sio zmogaus negaliu gyventi. Jei tikrai viskas fainai ir gerai ieskokit daugiau progu buti kartu ir nuosirdziai bendrauti, blogiausiu atveju telefonu ir kuo maziau sms. Bent jau as ju nelabai vertinu brandziuose sanykiuose. Jei kyla klausimas kiek laiko reikia bendrauti tai orientuokis i bent 15h per savaite, produktyvaus bendravimo laiko. Bendri pomegiai ar bent jau noras buti salia, kai oziaragis uzsiima megstama veikla yra tikrai labai vertinamas.

Del pasipirsimo is moters puses.... na, jei tikrai neromantiskas oziaragis gal ir suveiktu, bet jei man taip butu padare, buciau nepatenkintas, nes negalejau padaryti dovanos ir jausciausi nepilnaverciu, tiesa, pasiulyma buciau priemes rolleyes.gif . Is kitos puses taip mes letoki ir man prireike tikrai daug laiko kol pasipirsau (7 metai, bet kaltas ir jaunas amzius buvo)... Ziurint retrospektyviai tikrai per daug, bet draugysteje i visus isipareigojimus draugystei ziurejau kaip ir i santuoka....

Tam kartui tiek, jei yra noru dar ka nors patikrinti pirmyn wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 08, 18:23)
gal dėl darbo pagrinde, kaip minėjai, ožiaragiai darbo žmonės pirmiausia, gal nori stabiliai pinigine prasme pasijusti, kad pasipirštų. tongue.gif  Labai jau užsispyręs tavo ožiaragis  biggrin.gif  Dar jiems patinka, kai tiesiai šviesiai pasakai, ko nori.. gal pabandyk pasikalbėti, juk jei laiko prie savęs, nesvarbu, kad nesiperša, vadinasi pusė kelio jau nueita..
Ožiaragiai ilgai galvoja prieš kokį rimtesnį sprendimą, tad bet kur, kur matai, jog stringa, padrąsink, kad matytų, jog palaikai ir t.t  4u.gif
o pačios koks zodiakas?  ax.gif

P.S. Pas mane irgi bendravimas  kai kada per atstumą būdavo, ir per laaabai ilgą, tačiau, irgi bendravimas nenukentėjo, iki santykių laukiau gal metus laiko  blush2.gif


oho! bigsmile.gif bigsmile.gif metai - tai jau cia rimtai isbandymas laukimo ir kantrybes. vajezau per tiek galima ir suabejoti ar is vis is to kas kada nors issivystys! nu bet saunuole! 4u.gif as liutas beje, o pati?
Atsakyti
QUOTE(Chalenger @ 2013 10 29, 12:08)

Trypciojimas vietoje MEI gali reiksti, kad nera pasiektas bendrumo jausmas. Kartu buti gera ir malonu, bet per mazai laiko leidziama kartu ir sakykim taip neprasideda grandinine reakcija. Neatsiranda suvokimas, kad be sio zmogaus negaliu gyventi. Jei tikrai viskas fainai ir gerai ieskokit daugiau progu buti kartu ir nuosirdziai bendrauti, blogiausiu atveju telefonu ir kuo maziau sms. Bent jau as ju nelabai vertinu brandziuose sanykiuose. Jei kyla klausimas kiek laiko reikia bendrauti tai orientuokis i bent 15h per savaite, produktyvaus bendravimo laiko. Bendri pomegiai ar bent jau noras buti salia, kai oziaragis uzsiima megstama veikla yra tikrai labai vertinamas.



Chalenger, zinai man labiausiai istrigo sitas paragrafas..... kazkaip taip jaucias kad tai gali ir buti tas raktas. na tikrai labai mazai mums iseina pasimatyt. jis vel buvo menesiui komandiruotej, pasimatem du kartus ir tada dabar as va isvaziavau 2 menesiam... tai tas bendravimas taip ir gaunas zinutem tik...(plius sakyciau jis zinuciu, kaip po bendravimo budo, iniciatorius - retai su skambuciais uzsiima, jei nera skubaus reikalo)
pas mus tokia situacja, kad kadangi as esu kaip ir tokiam transition'e is vienos gyvenamos vietos i kita, tai siuo metu mano stotele pas ji. jis padejo issikraustyt is buvusios vietos, pasisiule pas save laikyt mano daiktus, taip pat ir paskutine nakti pries man isvykstant praleidom pas ji. ta prasme dziugina, kad ne man paciai reik prasytis, o jis pats siulo savo pagalba (sakau, kad tikras vyras wub.gif )

bet mane neramina kitas aspektas, ir del to as jauciu dideli nepasitikejima ir savimi, ir tuo paciu juo.............................. - faktas kad as bunu jo issiilgus per visus nesimatymo periodus nerealiai..visgi stai net ir paskutine nakti, kai, pasikartosiu, iki tol buvom nesimate menesi, ir dabar vel nesimatysim du - mes (nors noretusi sakyti JIS) tik miegojom. wtf!!!!!!!! kame cia reikalas????........ per visa musu bendravimo laika gaunas kad tik viena karteli Tai darem,,ir buvo labai artima ir ypatinga, ir pries issiskiriant jis man snabzdejo kad buvo puiku kartu praleist nakti. [taigi kad neigalus - tokia versija atkrenta biggrin.gif biggrin.gif] cia kaip berods Vicious Vici anksciau sake - taigi uzlaushk ir viskas, na nesigauna, ar gal sakyciau nesinori..... iniciatyva as rodau, jis ne, jis tipo miega,,,jei eiciau toliau kazkuria prasme jausciaus nejaukiai, nes bijociau kardinalaus atstumimo, jei jis pamanytu kad perzengiau riba.. na kazkaip as jautriai i tai reaguoju, ir nespaudziu,,,,,,bet man tai yra baisus diskomfortas.... verysad.gif
kaip paaiskint tokius jo veiksmus? unsure.gif
Atsakyti
Mei na, o jei apsuksiu situacija taip. Jis jaucia rimtus jausmus tau (na pas save i buta kitos moters daiktus susitempt jau yra kazkas), bet del jusu skiriancio fizinio atstumo pats nenori nusikabinti nuo grandines? Blin viena karta kyst myzt, o po to du menesius sedek be... nezinau.... Jei dvasingas zmogus tai nenori to subanalinti iki tiesiog sekso. Juolab, kad gal jei jis butu labai iniciatyvus, gal bijo pasirodyti kad praso sekso uz paslauga....
Bet tai as nesuprantu cia su tais menesiniais issiskrimais... Jei tikrai gera ir norisi dirbti del santykiu, raskit budus, kaip buti savaitgaliais ar bent kas dvi savaites kartu. Atstumas ir liepsnojancius santykius saldo ir gadina, o tik prasidedancius....
Blin juk ne viduramziai lektuvai skraido... aplink tiek daug dalyku, kuriuos galima abiems pamatyti... Nezinau, mano galva jei varai i tokio ilgio komandiruotes arba dirbi ir uzdirbi ir tada gali leisti sau grizineti, arba darbdavi smaugi del grizimo arba vobsce nafig tada tokius darbus.
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2013 11 01, 07:46)
bet mane neramina kitas aspektas, ir del to as jauciu dideli nepasitikejima ir savimi, ir tuo paciu juo.............................. - faktas kad as bunu jo issiilgus per visus nesimatymo periodus nerealiai..visgi stai net ir paskutine nakti, kai, pasikartosiu, iki tol buvom nesimate menesi, ir dabar vel nesimatysim du - mes (nors noretusi sakyti JIS) tik miegojom. wtf!!!!!!!! kame cia reikalas????........ per visa musu bendravimo laika gaunas kad tik viena karteli Tai darem,,ir buvo labai artima ir ypatinga, ir pries issiskiriant jis man snabzdejo kad buvo puiku kartu praleist nakti. [taigi kad neigalus - tokia versija atkrenta biggrin.gif  biggrin.gif] cia kaip berods Vicious Vici anksciau sake - taigi uzlaushk ir viskas, na nesigauna, ar gal sakyciau nesinori..... iniciatyva as rodau, jis ne, jis tipo miega,,,jei eiciau toliau kazkuria prasme jausciaus nejaukiai, nes bijociau kardinalaus atstumimo, jei jis pamanytu kad perzengiau riba..  na kazkaip as jautriai i tai reaguoju, ir nespaudziu,,,,,,bet man tai yra baisus diskomfortas.... verysad.gif
kaip paaiskint tokius jo veiksmus?  unsure.gif

Hm g.gif Dėl šito tai bent jau aš nežinau ką pasakyti, nes žinau gerai 3 liūto ir ožiaragio poras ir kiek man žinoma sekso bado pradžioje nebuvo, viskas labai greitai, su skirtingo amžiaus ožiaragiais g.gif Galbūt jis turi blogos seksualinės patirties, įskaudinus kuri moteris buvo, nevykėliu kokiu išvadinusi ar ką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chalenger @ 2013 11 01, 10:19)
Mei na, o jei apsuksiu situacija taip. Jis jaucia rimtus jausmus tau (na pas save i buta kitos moters daiktus susitempt jau yra kazkas), bet del jusu skiriancio fizinio atstumo pats nenori nusikabinti nuo grandines? Blin viena karta kyst myzt, o po to du menesius sedek be... nezinau.... Jei dvasingas zmogus tai nenori to subanalinti iki tiesiog sekso. Juolab, kad gal jei jis butu labai iniciatyvus, gal bijo pasirodyti kad praso sekso uz paslauga....
Bet tai as nesuprantu cia su tais menesiniais issiskrimais... Jei tikrai gera ir norisi dirbti del santykiu, raskit budus, kaip buti savaitgaliais ar bent kas dvi savaites kartu. Atstumas ir liepsnojancius santykius saldo ir gadina, o tik prasidedancius....
Blin juk ne viduramziai lektuvai skraido... aplink tiek daug dalyku, kuriuos galima abiems pamatyti... Nezinau, mano galva jei varai i tokio ilgio komandiruotes arba dirbi ir uzdirbi ir tada gali leisti sau grizineti, arba darbdavi smaugi del grizimo arba vobsce nafig tada tokius darbus.


nu kaip taigi oziaragiai garseja darboholizmu, nea?smile.gif mirksiukas.gif nors jis jau man sake, kad baige jis ta savo gyvenimo laikotarpi kur tik darbas, ir dabar daugiau atsipalaidaves gyvena. Nu bet kadangi dabar yra pradetas verslas su kita salim, tai kaip ir yra kaip yra.
O pas mane butent dabar sie du menesiai susije su motinyste ir vaikelio atejimu,,,,kuris yra ne jo blush2.gif (visa situacija jis zino jau nuo pradziu, ir ja prieme pozityviai, nera cia jokiu apgavysciu ar nesvariu zaidimu, tuo labiau jau pacioj pradzioj jei sis faktas jam butu maises, butu nutraukes bet kokius saitus). ar manot, sitas faktas galetu jums paaiskinti jo toki elgesi? ..as tarsi samoningai nenorejau mineti to, nes nestumas galvoju nei liga nei ka, ir myletis niekas nedraudzia, tuo labiau jei atrodai ir jauties gerai ax.gif plius kaip minejau ta iir buvo ivyke, tik vat kad tik viena karteli.. rolleyes.gif ka manot?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2013 11 01, 23:48)
nu kaip taigi oziaragiai garseja darboholizmu, nea?smile.gif  mirksiukas.gif  nors jis jau man sake, kad baige jis ta savo gyvenimo laikotarpi kur tik darbas, ir dabar daugiau atsipalaidaves gyvena. Nu bet kadangi dabar yra pradetas verslas su kita salim, tai kaip ir yra kaip yra.
O pas mane butent dabar sie du menesiai susije su motinyste ir vaikelio atejimu,,,,kuris yra ne jo blush2.gif  (visa situacija jis zino jau nuo pradziu, ir ja prieme pozityviai, nera cia jokiu apgavysciu ar nesvariu zaidimu, tuo labiau jau pacioj pradzioj jei sis faktas jam butu maises, butu nutraukes bet kokius saitus). ar manot, sitas faktas galetu jums paaiskinti jo toki elgesi? ..as tarsi samoningai nenorejau mineti to, nes nestumas galvoju nei liga nei ka, ir myletis niekas nedraudzia, tuo labiau jei atrodai ir jauties gerai ax.gif  plius kaip minejau ta iir buvo ivyke, tik vat kad tik viena karteli.. rolleyes.gif  ka manot?smile.gif


Na is seksa su nestuke.gif ... tikrai labai priklauso kaip kiekvienas vyras ziuri.... cia patirties nera tai ir ne komentuosiu... Bet manau, kad tai tikrai vaidina role
Atsakyti
QUOTE(Chalenger @ 2013 11 02, 15:24)
Na is seksa su  nestuke.gif ... tikrai labai priklauso kaip kiekvienas vyras ziuri.... cia patirties nera tai ir ne komentuosiu... Bet manau, kad tai tikrai vaidina role



ane... g.gif g.gif
Atsakyti
Manau daugumai vyru, nepriklausomai nuo zodziako zenklo, tai nestuke.gif turetu itakos.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2013 11 03, 14:29)
Manau daugumai vyru, nepriklausomai nuo zodziako zenklo, tai  nestuke.gif  turetu itakos.


hmm, forume reiktu dar viena tokia tema atidaryt "kaip vyrai ziuri i seksa su nescia" biggrin.gif biggrin.gif
bet gi normaliose seimose tai vyksta sie "uzsiemimai" nestumo metu, negi celibatas 9men?!.. blink.gif
Atsakyti