Įkraunama...
Įkraunama...

Ožiaragiai

QUOTE(mei @ 2013 12 07, 01:00)
nu bliamba, Vicious Vici, gi as jau su vaikeliu! thumbup.gif  (bet jis jo dar nemates, nes mes abu isvyke, tik i skirtingas salis. ) o visai as buvau ne stambi, nepriaugus, ir susitvarkius ax.gif , o ir dabar visi kilai sugrize i pradine jo merginimo padeti,taip sakant  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bet gerai nuotaika pakelet drinks_cheers.gif

Jau? bigsmile.gif Tai kaip jūs čia taip greit? biggrin.gif
Nu tai siųskit jam pilną foto, atverkite figūrą biggrin.gif Pabėdavokit, kad vaikeliui krikšto tėvo gero nėr, o jis toks patikimas atrodo, rimtas ir tiktų, gal tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 07, 10:07)
Jau? bigsmile.gif Tai kaip jūs čia taip greit? biggrin.gif
Nu tai siųskit jam pilną foto, atverkite figūrą biggrin.gif Pabėdavokit, kad vaikeliui krikšto tėvo gero nėr, o jis toks patikimas atrodo, rimtas ir tiktų, gal tongue.gif  mirksiukas.gif


haha bigsmile.gif nu kaip greit, negreit, normaliai 9men lotuliukas.gif
jis buvo salia (kasdieniam rysy) nuo mano 4-to men kai dar nesimate iki beveik paskutinio, tai viskas chiki, mate visus pokycius, padejo man su iv sprendimais, ir fizinio kontakto neatsisake (aisku cia su ta lova tai jau va matet kaip buvo schmoll.gif ), bet tai ka zinau cia gal nesiskaite kad buvom Tik draugais,, o dabar ka jis cia sugalvojo?? g.gif g.gif
Atsakyti
niu oziaragiai - turbut dirba visi issijuose:)… ax.gif

negaliu issivaduot is savo "govolomkos" - ka cia zmogus sumaste del tu draugu, kodel jis dabar uzsinorejo but draugais,ir ka cia reiskia ir kaip bus toliau…. unsure.gif unsure.gif unsure.gif mastau o gal jau cia jo kaip senbernio ypatumai pasireiskia?……kaip sako kas virs 40, tai jau visai mazai sansu kad paims ir ves, o vis ieskos ir ieskos ir ieskos ir vis netiks... unsure.gif

suprantu, kad turbut geriausiai butu jo paklaust - bet pirma, bijau jo atsakymu, antra, noreciau geriau akis i aki kai jau grize susitiksim apie tai pasneket nei virtualiai…bet dar ilgai laukt, bent menesiukas tikrai... verysad.gif
Atsakyti
Turejau oziaragi drauga, isties idomi, labai savarankiska asmenybe, taciau labai sunkaus charakterio ax.gif
Atsakyti
klausykit, o kaip su svelnumu pas oziaragi?
Atsakyti
Labai švelnūs
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2014 01 20, 14:19)
Labai švelnūs


biggrin.gif

labas 4u.gif cia isimtis ar taisykle? zodiako aprasymuose lygtais neuzsifiksavo sitas faktas.. ax.gif
Atsakyti
Na maniškis ne itin švelnus. Bent buvo iš pradžių. Dabar jau sušvelnėjo smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2014 01 20, 17:19)
biggrin.gif

labas 4u.gif  cia isimtis ar  taisykle? zodiako aprasymuose lygtais neuzsifiksavo sitas faktas.. ax.gif

Labas. Aš žinau du, ir kiek žinau abu švelnūs.
Atsakyti
Kiek žinau, tai ožiaragiai labai darbštūs.
Atsakyti
Taip, atsakingai žiūri į darbą.
Atsakyti
Sveiki, griztu i foruma, nes jau vel labai daug neaiskumu. gal kas turetu komentaru/paaiskinimu? buciau labai dekinga. 4u.gif

tai pirmiausia vis dar neistekejau uz savo oziaragio taikinio schmoll.gif schmoll.gif bet norai nepasikeite doh.gif
tai kad mes fiziskai vel kartu (t.y. vienoj erdvej), ir netgi kad as su vaikeliu gyvenam (atsiprasau: Laikinai Apsistoje ax.gif ) pas ji jau ciela menesi, neatrodo kad tai spartintu taipogi.. pirmiausia, fizinis kontaktas sumazejes iki visisko beveik NULIO, net buckiu nebelike, nors miegam vienoj lovoj doh.gif neduokdie netycia/tycia prisiliesiu, atsitraukimas garantuotas doh.gif
o del viso kito - vaikeli priima puikiai, (nors reguliariai pasidomi biologinio tecio role ir alimentu mokejimu) vis dar visur moka uz mane (nors dovanu neperka rolleyes.gif ), ir siaip daugelyje smulkmenu matosi, kad rupinasi,, vakare informuoja kada gris.
Apie santykius nesnekam - as neperlipu per save paklaust unsure.gif unsure.gif , o jam gal nekyla klausimu, nezinau… faktas, kad apie musu issikraustyma i atskira buta jis nevengia kalbet, yra net pasakes data, iki kada galim pasilikt (kas siaip jau virsijo visus pradinius planus, kai taremes tik del 2sav, bet jis vis kazkaip pats pasiulo ilgiau..) sake, kad iprates gyvent vienas, taip visalaik gyveno,, nors sutiko, kad faina kai moteris aplink.
taigi - mano klausimas - ka jis cia sau galvoja?? ar man yra sansu dar? kodel visiskai sumazino fizini kontakta? ar mums kuo greiciau is jo kraustytis, ar kalbet su juo del gyvenimo kartu? doh.gif
Atsakyti