Įkraunama...
Įkraunama...

Ožiaragiai

QUOTE(mei @ 2013 11 03, 15:36)
hmm, forume reiktu dar viena tokia tema atidaryt "kaip vyrai ziuri i seksa su nescia" biggrin.gif  biggrin.gif
bet gi normaliose seimose tai vyksta sie "uzsiemimai" nestumo metu, negi celibatas 9men?!..  blink.gif

Tiksliau, "kaip žiūri į seksą su nėščia nuo kito vyro", nežinau, man čia būtų tabu, jei būčiau vyras. Gal pas jį kyla prieštaringų jausmų, minčių. Juk net šeimose dėl nėštumo pasitaiko problemų, o Jūsiškė situacija tokia netipinė. Manau, reikia palaukti, kol gims vaikutis, o jei nebijot atsakymų, galit ir dabar pašnekėti ta tema, atvirumas įneš aiškumo, nesijaudinsit daugiau dėl nesamų dalykų.
Atsakyti
QUOTE(Vôo @ 2013 11 03, 19:56)
Tiksliau, "kaip žiūri į seksą su nėščia nuo kito vyro"

Butent tai ir turejau minty. Aisku paprasciausia butu paklausti jo ir suzinosit atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Vôo @ 2013 11 03, 17:56)
Tiksliau, "kaip žiūri į seksą su nėščia nuo kito vyro", nežinau, man čia būtų tabu, jei būčiau vyras. Gal pas jį kyla prieštaringų jausmų, minčių. Juk net šeimose dėl nėštumo pasitaiko problemų, o Jūsiškė situacija tokia netipinė. Manau, reikia palaukti, kol gims vaikutis, o jei nebijot atsakymų, galit ir dabar pašnekėti ta tema, atvirumas įneš aiškumo, nesijaudinsit daugiau dėl nesamų dalykų.


o galima butu paklaust, kodel butu tabu? o jei moteris patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2013 11 03, 15:36)
hmm, forume reiktu dar viena tokia tema atidaryt "kaip vyrai ziuri i seksa su nescia" biggrin.gif  biggrin.gif
bet gi normaliose seimose tai vyksta sie "uzsiemimai" nestumo metu, negi celibatas 9men?!..  blink.gif

Nu bet kai vaikas ir moteris pilnai JO manyčiau... jūsų atveju gi ne taip...
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2013 11 04, 08:16)
o galima butu paklaust, kodel butu tabu? o jei moteris patinka?  4u.gif

Jei moteris tikrai patinka - tai galima palaukti, kol pagimdys vaikelį 4u.gif Kodėl tabu - tiksliai nežinau, turbūt taip gamtos sutvarkyta. Gal vieni žmonės nekreipia dėmesio, ignoruoja, o kitiems neišeina.
Atsakyti
Aš lūtas vyras ožiaragis. Draugavom 7 metus, 2 metai, kaip susituoke. Nežinau ar čia nuo horoskopo ar nuo charakterio priklauso, bet pas mus šeimoj karštakošė esu aš. Vyras ramesnis, aišku kai jau davedu iki kantrybės netekimo, tada pratrūksta jis smile.gif pagrindinis dalykas , kuris nervina tai, kad jis bijantis permainų. tai dauguma visko turiu organiuzoti aš. KAip kad pvz buto remontas ar t.t. bet kaip vyras tai jis lb geras biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Analogiškai, ir aš liūtas su ožiaragiu biggrin.gif Permainos yra toks didis įvykis, kad gali nebent bombos kristi, tada greičiau apsispręs. Todėl kartais juokinga klausyti apie gyvenimo permainas, kažkokias galimas "kitas bobas", na pvz., nes šeima jam visko pagrindas, labai atsidavęs, bet kokie galimi pasikeitimai prilygtų katstrofai ir nepataisomiems dalykams, tad labai laikosi šeimos, vaikų, stabilumo, jokių nesąmonių. O taip tai labai stabdys, kur reikia kažką labai rimto nuveikti. Tik paskutiniu metu prasilaužė ant kelionių, dauguma vyksta jo paties iniciatyva, kas visiškai naujos tendencijos jo būdui. Anksčiau viskas buvo mano rankose. Tiesa, pramogas organizuoti mano reikalas, vyras labiau namisėda, tai pakol nepasakau, kad einam ten ar ten, tai nieko ir nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2013 11 01, 02:14)
oho!  bigsmile.gif  bigsmile.gif  metai - tai jau cia rimtai isbandymas laukimo ir kantrybes. vajezau per tiek galima ir suabejoti ar is vis is to kas kada nors issivystys! nu bet saunuole! 4u.gif  as liutas beje, o pati?



Aš irgi liūtas ax.gif labai daug išbandymų buvo, netgi ilgiau nei metai sakyčiau. Visko buvo, kurį laiką matytis negalėjom, nes skirė atstumas, diiidelis. Bet išlaukėm. Kantri buvau, net nežinau iš kur tiek kantrybės buvo blush2.gif o štai jau dabar net susituokę ir kartu smile.gif

Papildyta:
Ai čia dar toks klausimas. Čia pas mane vieną ožiaragis toks spontaniškas būna dėl pirkinių? Ta prasme, ne apie rimtus o apie nesąmones visokias. Būna valandą laiko parduotuvej prasitrina nes nori kokio nors žaisliuko. Grynai kaip mažas vaikas doh.gif pamato kokią mašiną su valdymo pultu ir negali ramiai praeiti, ypač čia prieš Kalėdas.
Man tai juokas ima, kalba, kad pinigus reikia protingai leisti.. Na o visur kitur tai rimtas. lotuliukas.gif Kam dar taip? 4u.gif
Atsakyti
man patinka žmonės po ožiaragiu ženklu, nežinau, gal paprasčiausiai jie man tinka biggrin.gif
Atsakyti
laba, kaip visiems sekasi? 4u.gif ..as vel grizau su nauja banga klausimu ir abejoniu..fainai kad bent forumas yra ir galima isgirst idomiu nuomoniu ir kita perspektyva pamatyt. 4u.gif
vienu zodziu "maniskis" vyras siandien prasitare kad nori tik but draugais ir viskas kad lengvai be parkiu eitus. blink.gif verysad.gif g.gif
..mes vis dar atskirai - jis komandiruotej ir as 'mamos' misijoj, skirtingose salyse, bet vis rysy. o viskas issirutuliojo nuo to kad kalbejom anksciau kad butu fainai kartu sutikt kaledas, jis niekada nezadejo, tik visalaik sake kad faina ideja ir butu labai puiku. ir siand kai paklausiau kokie jo planai po komandiruotes, pasisake kad i europa nevaziuos (nes pavarges nuo kelioniu ir nori pabut vienoj vietoj jau) as sureagavau ne ziauriai, bet manau pajaute mano frustracija. dar atsiprase (kas mane suerzino!) ir tada pasake del situ "buvimo draugais" ir paklause kada as pargrisiu. noredama islyginti biski situacija as jam pasakiau, kad manau kad draugu visam pasauly jau jis pakankamai turi ir kad jo pasiilgau.. blush2.gif ax.gif
pradzioj mano pirmoji tylioji automatine reakcija savyje - viskas! basta padarysim sitiems santykiams, ir vsio, as pagaliau pamaciau kad vezimas nejuda taip kaip norejosi man!! …visgi po to pamasciau, gal but jam yra daug klausimu ir neaiskumu o ir atvaziuodamas jis nenoretu statyt saves i nefaina padeti (pries mano tevus ir pan), gi mes tu santykiu vis tiek nelformine, o cia dar ir vaikas jau mano, jis jo net nemates dar, nezino gi nei kaip as jauciuos, gal pas mane kazkas pasikeite ir t.t.t. nu nzn gal as blogai mastau, minkstai ar kazkaip….. is tiesu, del jo noro but draugais, man tai yra didziuliai pavojaus varpai, taip sakant, nesitikejau kad jis taip pasakys.. kaip jums atrodo?? "saviskis" blefuoja ir bando dar kazkiek atsitraukt? g.gif ar cia is tiesu jau viskas santykiams, kurie bande uzsimegzt? unsure.gif unsure.gif siaip is to kiek truputi (o jau ze 6 men! doh.gif ) as ji pazistu jis nelinkes meluot… o gal cia jo gynybine reakcija?..
Atsakyti
QUOTE(Little cat @ 2013 11 15, 02:42)
pagrindinis dalykas , kuris nervina tai, kad jis bijantis permainų. tai dauguma visko turiu organiuzoti aš. KAip kad pvz buto remontas ar t.t. bet kaip vyras tai jis lb geras  biggrin.gif  biggrin.gif

ax.gif
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 11 15, 10:41)
O taip tai labai stabdys, kur reikia kažką labai rimto nuveikti. Tik paskutiniu metu prasilaužė ant kelionių, dauguma vyksta jo paties iniciatyva, kas visiškai naujos tendencijos jo būdui. Anksčiau viskas buvo mano rankose. Tiesa, pramogas organizuoti mano reikalas, vyras labiau namisėda, tai pakol nepasakau, kad einam ten ar ten, tai nieko ir nebūtų.

ax.gif

Mano lankstesnis smile.gif Nors faktas, visko aš išmokiau unsure.gif Na bet jau viskas, išmoko, gera aš mokytoja, caca lialia wub.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Navy1 @ 2013 12 04, 02:59)
Ai čia dar toks klausimas. Čia pas mane vieną ožiaragis toks spontaniškas būna dėl pirkinių? Ta prasme, ne apie rimtus o apie nesąmones visokias. Būna valandą laiko parduotuvej prasitrina nes nori kokio nors  žaisliuko. Grynai kaip mažas vaikas doh.gif pamato kokią mašiną su valdymo pultu ir negali ramiai praeiti, ypač čia prieš Kalėdas.
Man tai juokas ima, kalba, kad pinigus reikia protingai leisti.. Na o visur kitur tai rimtas.  lotuliukas.gif  Kam dar taip?  4u.gif

schmoll.gif mano taip nedaro biggrin.gif
Papildyta:
mei, nu bliamba, aš žaviuosi jūsų atkaklumu, stiprybe ir savęs vertinimu bei drąsa nėščiai ieškantis vyro bigsmile.gif nu tikra Liūtė, bet aš galvoju, kad jis tikrai trikdosi jūsų nėštumu g.gif
Man moteriai ta visa nėštuminė būsena yra nemiela ir t.t. (tik neįsižeiskit, čia tik mano nuomonė ir mano pojūčiai, neprivalo juk man viskas patikti ir aš neprivalau su savo nuomone visiems patikti) ir jei aš būčiau vyras, tai neįsivaizduoju, kad galėčiau gėrėtis nėščiomis, kai moteris ne mano vaiką nešiotų unsure.gif
Aš manau, kad jis matė jus dar vos vos stambią gal, o dabar jau kitaip atrodot ir pan. ir tikrai ne kiekvieno vyro svajonė yra mylėtis su nėščiaja, kuri nėščia ne nuo jo. Manyčiau, kad turite tai priimti ir suprasti. Jei nenorite prarasti ryšių su juo, tai tiesiog rašykite, skambinkite, jei siųsite nuotrauką, tai manyčiau, kad tik veido. Ir laukite. Tegu gimsta vaikelis, atsigaukite ir tada jau griebkite jį, jei dar kas išeis. Kvieskite pas save tada, tarkime pažiūrėt vaikelio, pasivaikščioti kartu ar pan. g.gif
Bent jau aš kitaip neįsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 07, 00:05)

Papildyta:
mei, nu bliamba, aš žaviuosi jūsų atkaklumu, stiprybe ir savęs vertinimu bei drąsa nėščiai ieškantis vyro bigsmile.gif nu tikra Liūtė, bet aš galvoju, kad jis tikrai trikdosi jūsų nėštumu g.gif
Man moteriai ta visa nėštuminė būsena yra nemiela ir t.t. (tik neįsižeiskit, čia tik mano nuomonė ir mano pojūčiai, neprivalo juk man viskas patikti ir aš neprivalau su savo nuomone visiems patikti) ir jei aš būčiau vyras, tai neįsivaizduoju, kad galėčiau gėrėtis nėščiomis, kai moteris ne mano vaiką nešiotų unsure.gif
Aš manau, kad jis matė jus dar vos vos stambią gal, o dabar jau kitaip atrodot ir pan. ir tikrai ne kiekvieno vyro svajonė yra mylėtis su nėščiaja, kuri nėščia ne nuo jo. Manyčiau, kad turite tai priimti ir suprasti. Jei nenorite prarasti ryšių su juo, tai tiesiog rašykite, skambinkite, jei siųsite nuotrauką, tai manyčiau, kad tik veido. Ir laukite. Tegu gimsta vaikelis, atsigaukite ir tada jau griebkite jį, jei dar kas išeis. Kvieskite pas save tada, tarkime pažiūrėt vaikelio, pasivaikščioti kartu ar pan. g.gif 
Bent jau aš kitaip neįsivaizduoju.


nu bliamba, Vicious Vici, gi as jau su vaikeliu! thumbup.gif (bet jis jo dar nemates, nes mes abu isvyke, tik i skirtingas salis. ) o visai as buvau ne stambi, nepriaugus, ir susitvarkius ax.gif , o ir dabar visi kilai sugrize i pradine jo merginimo padeti,taip sakant bigsmile.gif bigsmile.gif bet gerai nuotaika pakelet drinks_cheers.gif
Atsakyti