Įkraunama...
Įkraunama...

Ožiaragiai

Jam per daug jūsų dviejų. Rašau tiesiai, nes iš to ką surašei, tai realiausias dalykas. Jam jau vieno šalimais, gyventi kasdieninį gyvenimą, yra sočiai, o du jau per daug, bent jau šiame santykių etape. Todėl, kad jis įpratęs gyventi vienas, todėl kardinalus pokytis ir prisitaikymas prie vieno jau daug, o prie dviejų... pati supranti. Jei klausia apie tai, kada išsikraustysite, jį neramina, kad gal atsikraustėte suvisam. Jis tam tikrai nepasiruošęs ir jį vargina tokie ryškūs pokyčiai.

Ožiaragis turi pats labai norėti, kad su juo gyventų, jis pats to turi trokšti, artimo žmogaus išėjimas prilygtų katastrofai, tad jis padarys viską, kad jis neišeitų. Tai ir yra žemiškasis ožiaragis, mėgstantis pastovumą. Jei to troškimo nėra, tai ėjimas prieš jo norus ir konfrontacija. Ožiaragiai labai atsargūs, baikštūs, dešimt kartų matuos ir dar neaišku ar kirps. V.ž. juos reikia labai pajausti ir lai patys ardosi dėl antrų pusių, nuolankiai ir visaip.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 03 15, 13:16)
Jam per daug jūsų dviejų. Rašau tiesiai, nes iš to ką surašei, tai realiausias dalykas. Jam jau vieno šalimais, gyventi kasdieninį gyvenimą, yra sočiai, o du jau per daug, bent jau šiame santykių etape. Todėl, kad jis įpratęs gyventi vienas, todėl kardinalus pokytis ir prisitaikymas prie vieno jau daug, o prie dviejų... pati supranti. Jei klausia apie tai, kada išsikraustysite, jį neramina, kad gal atsikraustėte suvisam. Jis tam tikrai nepasiruošęs ir jį vargina tokie ryškūs pokyčiai.

Ožiaragis turi pats labai norėti, kad su juo gyventų, jis pats to turi trokšti, artimo žmogaus išėjimas prilygtų katastrofai, tad jis padarys viską, kad jis neišeitų. Tai ir yra žemiškasis ožiaragis, mėgstantis pastovumą. Jei to troškimo nėra, tai ėjimas prieš jo norus ir konfrontacija. Ožiaragiai labai atsargūs, baikštūs, dešimt kartų matuos ir dar neaišku ar kirps. V.ž. juos reikia labai pajausti ir lai patys ardosi dėl antrų pusių, nuolankiai ir visaip.

o man idomu kaip su jauciais , jie irgi panasu si oziaragus , irgi patys labiau linke veikti jei ty. jei nores, parasys, duos zinai kad ji domini ir nori bendrauti ?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 03 15, 14:16)
Jam per daug jūsų dviejų. Rašau tiesiai, nes iš to ką surašei, tai realiausias dalykas. Jam jau vieno šalimais, gyventi kasdieninį gyvenimą, yra sočiai, o du jau per daug, bent jau šiame santykių etape. Todėl, kad jis įpratęs gyventi vienas, todėl kardinalus pokytis ir prisitaikymas prie vieno jau daug, o prie dviejų... pati supranti. Jei klausia apie tai, kada išsikraustysite, jį neramina, kad gal atsikraustėte suvisam. Jis tam tikrai nepasiruošęs ir jį vargina tokie ryškūs pokyčiai.

Ožiaragis turi pats labai norėti, kad su juo gyventų, jis pats to turi trokšti, artimo žmogaus išėjimas prilygtų katastrofai, tad jis padarys viską, kad jis neišeitų. Tai ir yra žemiškasis ožiaragis, mėgstantis pastovumą. Jei to troškimo nėra, tai ėjimas prieš jo norus ir konfrontacija. Ožiaragiai labai atsargūs, baikštūs, dešimt kartų matuos ir dar neaišku ar kirps. V.ž. juos reikia labai pajausti ir lai patys ardosi dėl antrų pusių, nuolankiai ir visaip.


Mei, subjektyvi viską labai gražiai surašė. Jei tiesiai šviesiai - užsikorėte ant sprando. Dar labai kultūringas pasitaikė Ožiaragis, kad priėmė. Nustokit rodyti iniciatyvą. Ožiaragis pats ją turi rodyti. Man atrodo, kad jūs jį per daug įvarėte į kampą. Nelaukite, kol viską pasakys atviru tekstu. Palikite ramybėje. Jeigu jūsų reikės, susiras pats. Nešvaistykit laiko veltui. Geriau energiją sutelkite kūdikio priežiūrai.
Atsakyti
Idomu kaip Mei sekasi. Kaip klostosi santykiai su Oziaragiu, ar visiskai nutruko?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2014 06 18, 17:24)
Idomu kaip Mei sekasi. Kaip klostosi santykiai su Oziaragiu, ar visiskai nutruko?


labas 4u.gif aciu kad domies:)

tai is tiesu nuo to laiko labai nemazai kas nusisviete kitom spalvom ir issiryskino.
gal sakyciau apie ji suzinojau daugiau, o taip pat kelis kartus isdrisau vis daugiau jo paklaust apie mus.
ir dabar net kazkaip nejauku kazkiek rasyt, nes tiek atsiverus, ir vis dar man analizuojant kaip as taip drasiai buvau itikejus mumis, nesuprantu kurioj vietoj kazko nepastebejau..
vienu zodziu pirmiausia, tai jo uzklausus jis atsake, kad as jam patinku draugu lygmeny ir kad jis nenori santykiu, todel nenori ir intymiu santykiu, nes jie veda i rimtus santykius (taip pat paaiskejo kad ir rimtu santykiu nera per visa gyvenima turejes ilgiau nei pusmeti!). o as jam prisipazinau kad jis man patinka kaip vyras. buvo man sunkiu dienu, o viena ypac sunki, o kai jau nebeisturejau ir ji pasikvieciau susitikt, kad pasakyt kad tikrai nezinau ar galesiu su juo isbut draugais, na tai jis tarsi ikalbinejo pabandyt. Paradoksiska, bet kazkas panasaus dabar ir yra…mums issiaiskinus, ir abiems tarsi laikantis tos draugu ribos, visgi yra buve keletas, lb mazai, tokiu svelnumo akimirku, kad jis mane pabuciuotu ar pan.
man jis ir toliau labai patrauklus vyras.. o jis is isores toki ir primena - patikima rimta atsakinga vyra,, visgi pasiknisus giliau, pasirode, kad jis ir merginu turi ne viena, ir toks ir tusiuku ir nuotykiuku per daug neatsisako,, na gerai, gal tai vadinama - ieskojimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mei: 22 birželio 2014 - 15:53
QUOTE(mei @ 2014 06 22, 17:50)
labas 4u.gif aciu kad domies:)


Gerai, kad issiaiskinot. Na tikriausiai jis dar iesko arba jau yra priprates buti vienas ir nenori niekam isipareigoti.
Sakyciau saunuolis jis del intymiu dalyku, garbingai elgiasi ir nesinaudoja jumis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besišypsanti: 22 birželio 2014 - 18:01
Šeimyniška, ištikima, pareiginga moteris. Iš šono ji neretai atrodo šalta ir nepaliečiama, tačiau iš tiesų tėra drovi. Ji subtili, atvirai nerodo savo seksualumo, tačiau vis tiek traukia it medus. Neretai laukia savo vienintelio vyro. Sunkiai atsigauna po išsiskyrimo.
Kaip ją suvilioti? Užkariauk ją šiluma ir meile. Laikyk ją mylinčiais žodžiais, dovanomis. Leisk jai vadovauti finansais. Meilikauk jai – jai to reikia.

---------
Na, man viskas atitinka (as oziarage). smile.gif Kiek teko sutikti oziaragiu, tai jie pasizymi tokiu santurumu, rimtumu, akys liudnokos dazniausiai. smile.gif Bet labai lojalus, protingi ir traukiantys zmones, bent jau mane. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2014 07 10, 17:11)
Šeimyniška, ištikima, pareiginga moteris. Iš šono ji neretai atrodo šalta ir nepaliečiama, tačiau iš tiesų tėra drovi. Ji subtili, atvirai nerodo savo seksualumo, tačiau vis tiek traukia it medus. Neretai laukia savo vienintelio vyro. Sunkiai atsigauna po išsiskyrimo.
Kaip ją suvilioti? Užkariauk ją šiluma ir meile. Laikyk ją mylinčiais žodžiais, dovanomis. Leisk jai vadovauti finansais. Meilikauk jai – jai to reikia.

---------
Na, man viskas atitinka (as oziarage). smile.gif Kiek teko sutikti oziaragiu, tai jie pasizymi tokiu santurumu, rimtumu, akys liudnokos dazniausiai. smile.gif Bet labai lojalus, protingi ir traukiantys zmones, bent jau mane. smile.gif

su beveik viskuo sutinku, bet tik ne su finansais, as esu grynas oziaragis ir perdeto meilikavimo negaliu pekesti, taip pat kaip ir vaidmenystes, ka tikrai oziaragiai greit perpranta
Atsakyti
Ir aš namau, kad ožiaragiams nepatinka meilikavimai. Nebent labai retai ir subtiliai, bet ir tai sako, ko čia vaidini biggrin.gif
Atsakyti
Ožiaragiui - tik tiesa,geriau skaudi,bet be jokių pagražinimų...
Atsakyti
Na, meilikavimas Ožiaragiui nepatinka, bet šlovinimas - to būtinai reikia. Vertina tuos žmones, kurie laiko jį autoritetu.
Moterys kerštingos. Ir visuomet bus jų viršus, kad ir kas benutiktų.
Atsakyti
Kaip jusu oziaragiai leidzia laisvalaiki, atostogas? Ar imasi patys iniciatyvos kazka organizuoti? As pastebejau, ka siulai, vis nenori
Atsakyti