Įkraunama...
Įkraunama...

Kalių gimdymas

QUOTE(*spygle @ 2012 09 07, 14:00)
Sveiki,
Gal netycia zinote kokia mergaite, kuri turi patirties kaliu gimdymuose ir butu galimybe su ja susitarti, kad kai kalei vandenys nusileis, kad ji atvaziuotu ir priimtu suniukus, na butu visa gimdymo laika salia ir pagelbetu. Aisku ne uz aciu . Vilniuje
Buciau labai dekinga  4u.gif
rasykite i AZ arba skype: faante

Paskaičius ką aukščiau rašė patyrę žmonės, tai vistik nepatariama, kad šalia besišuniuojančios kalės būtų svetimas žmogus. Tai papildomas stresas kalei. Parašyta, kad jei jau tikrai bus rimtų problemų, vistiek reikės vežti į kliniką.
Aš išvis nepastebėjau kad kažkokie vandenys būtų nubėgę, ryte atsikėlėm, išėjom į lauką, grįžus namo pasidariau kavos, žiūriu šuniukai beldžiasi blink.gif . Drebančiom rankom ir širdim sėkmingai šiek tiek padėjau išsiperėti aštuonetukui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuse: 07 rugsėjo 2012 - 15:40
Skaičiau antroje temoje apie gardukus šuniukams. Kilo tokia mintis - ar netiktų vaikiškas pripučiamas baseinėlis? (Laukiam šuniukų, kurie tikrai nesugebės savo dantukais jo pradurti). Lengvai valomas, gerai šilumą turėtų palaikyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simyte: 08 rugsėjo 2012 - 12:05
QUOTE(simyte @ 2012 09 08, 13:04)
Skaičiau antroje temoje apie gardukus šuniukams. Kilo tokia mintis - ar netiktų vaikiškas pripučiamas baseinėlis? (Laukiam šuniukų, kurie tikrai nesugebės savo dantukais jo pradurti). Lengvai valomas, gerai šilumą turėtų palaikyt g.gif

Šitą variantą aš pati išbandžiau - tai galiu pasakyti: jis mažyliams bus šaltas ( nes guma) ir mamytė jį lengvai gali pradurti su nagučiais lindama iš jo ir į jį. Bet aš jį sėkmingai naudojau visą ( tiek dugną, tiek šonus) išklojusi anklodėmis ( prisiperki š vakarų papigiai ) tai kaip gardukas tas baseiniukas man tuomet visai gerai tiko.
Na čia tokia mano patirtis - gal kas ir gudresnių variantų turi.
Atsakyti
Aš naudojau baseinuko formos maniežiuką ( o gimdymui ir pirmoms dienoms lavinimo kilimėlį užlenkiamais kraštais, kad pakilimas būtų aukštas tiek, kad šuniukai neiššliaužtų, bet ir mamytei po gimdymo nereikėtų aukštai šokinėti) , jei pasisektų tokį rasti, būtų puikus variantas, bet ir Dinaros pasiūlytas variantas visai geras, tik aš dar naudojau šildomą kilimuką, tai kažkaip man ta guma visgi nepatikimai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2012 09 08, 14:20)
Aš naudojau baseinuko formos maniežiuką ( o gimdymui ir pirmoms dienoms lavinimo kilimėlį užlenkiamais kraštais, kad pakilimas būtų aukštas tiek, kad šuniukai neiššliaužtų, bet ir mamytei po gimdymo nereikėtų aukštai šokinėti) , jei pasisektų tokį rasti, būtų puikus variantas, bet ir Dinaros pasiūlytas variantas visai geras, tik aš dar naudojau šildomą kilimuką, tai kažkaip man ta guma visgi nepatikimai atrodo  smile.gif

Šildomas kilimėlis, šildytuvas ir lempa jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simyte @ 2012 09 08, 11:43)
Šildomas kilimėlis, šildytuvas ir lempa jau yra smile.gif


Tai arba lempa arba šildomas kilimėlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2012 09 08, 15:07)
Tai arba lempa arba šildomas kilimėlis  smile.gif

Žiūrėsim kas geriau smile.gif
Atsakyti
aš tai va tokiam "bliūde" auginu vaikus... ir gimdo jame ir auga mažiukai smile.gif tik paklodėles keičiu ir viskas... paskui kai jau nori lakstyti tai aptvarėlį turiu aplink aptveriu ir laksto vaikai, o miegot eina į guolį smile.gif

user posted image

*spygle taigi visai neseniai apie tai šnekėta buvo, nagi paskaitom temą kelis puslapius atgal wink.gif
Atsakyti
QUOTE(simyte @ 2012 09 08, 15:12)
Žiūrėsim kas geriau smile.gif

Man tai lempa nepatiko, šildomas kilimėlis tai tikrai labai gerai. Ir pasakysiu kodėl: kai mamytei būna per šilta ji tiesiog gali nulipti nuo kilimėlio ir atsigulti šalia tam pačiam guoliukyje, o vat kai peršilta nuo lempo - mamytė turi išeiti iš guoliuko. Bet aišku kiekvienam gali būti kitaip ir tuolabiau, kad pas mane veislės mažos.
O dabar išviso pasidariau garduką su pertvara, kol mažyliai iki dviejų-trijų savaičių tai miegam mažam gardukyje, kad mamytei būtų nesunku juos susigaudyti, o vėliau išimu pertvarą ir jau pradedam po visą "pasaulį" lakstyti. Ir aišku, kad tas gardukas visada išklotas antklodėmis, kad būtų visiems minkšta, o šildomą kilimėlį dedu ant antklodės ir jį tiesiog apvynioju neperšlapama paklodle (perku vaistinėje, kur ligoniams naudoja), kad negautų drėgmės- juk elektra. gal būt yra ir geresnių būdų, bet aš jau keli metai taip darau ir visai nieko. Anklodes išskalbti nesunku, o ir jų prisipirkti galima daug ir pigiai ( ir išmesti negaila)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


auginu kalytę (veislinė, dokumentai viskas yra, kad nekiltų papildomų klausimų smile.gif ), kuriai vakar dieną apie 12h nukrito temperatūra iki 36.6 (taip parodė el.termometras prie jo reik pridėt 0.5 laipsnio, tai temperatūrą būvo 37.1) jau galvojom ruoštis gimdymui, pralaukiau visą naktį, prasėdėjau- nieko- guolį kuičia, suka, vaikiukai pilve duodasi.. Ryte šiandien temperatūra 37.3 (realiai 37.8)- pakilo blink.gif
Taip ir likau nesusipratus, ar čia dar laukt ar šiaušt pas veterinarą? kalytės vežiot mašinoj nenoriu- baisi panika jai ten,todėl laukiu labai atsakymų, nes niekur nepavyko rasti internete, kad taip šokinėtų temperatūra... smile.gif šiandien 59neštumo diena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rozarka: 12 lapkričio 2012 - 09:56
Pas visas kales prieš gimdymą temperatūra šokinėja-para iki gimdymo temperatūra labai nukrenta, gimdymui prasidėjus pakyla.
P.S. klausimų vis vien bus-nes dokumentai tai ne viskas ko reikia, kad kalę kergt. Dokumentai yra TIk galimybė tai daryt įvykdžius visus reikalavimus
Atsakyti
Tai dabar jau tikėtis vaikiukų greitu metu?
Viskas tvarkoj su mūsiške, tikrai galiu nuramint- ne dėl sportinio intereso ar įdomumo kaip ten kas sukergėm, tiesiog va ir pritrūko žinių atėjus lemiamai dienai... Internete visur rašo, kad per 24h nuo temp kritimo jau turi būt šuniukai... tuomet iki 12 reik dar laukt, o jei nebus važiuot pas veterinarą ar galima ilgiau palaukti, nieko blogo kalytei nenutiks? 4u.gif
Atsakyti