Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

Šiandien Kristianoj išbandžiau Chanel tušą, o kurį? doh.gif sakė, kad naujausias, tankinantis; šepetėlis kombinuotais šereliais: įprasti+guminiai.
super thumbup.gif jau tooooookias vėduokles pasidariau, kad net konsultantė pasakė, kad jei nežinotų, galvotų, jog dirbtinės smile.gif
žiūrėsim, kaip laikosi, ar netepa. kol kas įspūdis clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2013 02 20, 16:28)


Tuo pačiu užsisakiau ir šį.
user posted image
Jis dažo tvarkingiau, lengviau. Reikia daugiau tepliot, kad matytųsi. Nėra labai prastas, bet daugiau nepirkčiau. Rezultatas, po ilgesnio tepliojimo išgaunamas panašus į Architekto, tik be gumulėlių.



as sta parsiveziau is Italijos dabar ir siandien pabandziau tai dazo man riebiai,nereikia daug tepliot kad matytusi g.gif visai man is neblogas pasirode, gerai laike visa diena, blakstienas patankino, pailgino smile.gif
Atsakyti
patinka maybelline collosal smile.gif pigus, bet neprastas.
Atsakyti
Mergaitės, gal kas naudjote šį EL tušą? Labai gundausi ant žalio ir mėlyno rolleyes.gif
Norėčiau atsiliepimų prieš perkant, o gal š.... doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 02 27, 16:25)
Mergaitės, gal kas naudjote šį EL tušą? Labai gundausi ant žalio ir mėlyno  rolleyes.gif
Norėčiau atsiliepimų prieš perkant, o gal š.... doh.gif


o kokios spalvos jūsų akys? kokio gymio jūs este? 4u.gif
Atsakyti
user posted imageAteinu su atsiliepimu apie si geriiiiiiiii wub.gif jau buvau pamirsusi kad mano blakstienos gali buti tokios ilgos, tankios ir iki kiekvienos atskirtos wub.gif sian kas pamate visi sake wow kokios blakstienos blush2.gif as labai patenkinta siuo tusu, sakyciau vienas is geriausiu kada turetu, praspjoves ir lancome hypnose, rubenstein lash queen, dior show bei iconic smile.gif
Atsakyti
O kuris čia yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2013 02 27, 18:58)
O kuris čia yra?  blush2.gif



armanis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 02 27, 19:37)


kuris armanis? biggrin.gif
Atsakyti
2000 calorie ir Helenos Rubinchtein- patys pačiausi.
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2013 02 27, 17:58)
O kuris čia yra?  blush2.gif

Eyes to kill, kiek suprantu įprastinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedonistė @ 2013 02 26, 15:19)
Šiandien Kristianoj išbandžiau Chanel tušą, o kurį?  doh.gif  sakė, kad naujausias, tankinantis; šepetėlis kombinuotais šereliais: įprasti+guminiai.

tikriausiai tai Chanel Exceptionnel mirksiukas.gif turejau kazkada, tikrai neblogas
user posted image
Atsakyti